Gdzie lubicie palić fajke ?

Tutaj zadajemy pytania o to jak palić fajkę i mamy dużą szansę na uzyskanie odpowiedzi

Moderator: Moderatorzy

MARCINzPŁOCKA
Pykacz
Pykacz

Re: Gdzie lubicie palić fajke ?

Post autor: MARCINzPŁOCKA » 22 grudnia 2010, 23:10 - śr

Ja obecnie palę codziennie w swoim biurze, nikt mnie nie "prześladuje" JEST SUPER
czasami siadam przed akwarium z Pyszczakami, a czasami przed komputerem oglądając film, wysyłając/odczytując poczte lub podczas innych codziennych spraw biurowych. U mnie w biurze jest miejsce spotkań palących co nie moga oalis u "siebie" taka niby palarnia co mi w ogole nie przeszkadza. Często palę Cygara z kolegami ;)
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 23 grudnia 2010, 07:15 - czw

MARCINzPŁOCKA pisze:Ja obecnie palę codziennie w swoim biurze, nikt mnie nie "prześladuje" JEST SUPER
czasami siadam przed akwarium z Pyszczakami, a czasami przed komputerem oglądając film, wysyłając/odczytując poczte lub podczas innych codziennych spraw biurowych. U mnie w biurze jest miejsce spotkań palących co nie moga oalis u "siebie" taka niby palarnia co mi w ogole nie przeszkadza. Często palę Cygara z kolegami ;)
To Twoja firma?
Pozdrawiam serdecznie!
Pykacz

Post autor: MARCINzPŁOCKA » 23 grudnia 2010, 09:33 - czw

Moja i wspolnika, jest nas garstka osób i jeśli chodzi o sprawy związane z miejscem w którym lubie palić - jest idealne.
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 23 grudnia 2010, 10:11 - czw

No to super macie. Fakt, faktem, że teraz de iurewe własnej firmie palić nie można (kto to sprawdzi, PIP?). Ale zawsze można gabinet szefa przerobić na palarnię.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Pykacz
Pykacz

Post autor: Jedrek » 10 marca 2011, 11:39 - czw

Ostatnio mam jeszcze jedno miejsce a raczej okoliczność do bardzo przyjemnego palenia fajeczki.
Z pracy do domu mam ok. 25km samochodem. Mogę jechać krajówką, jednak często skręcam na polne drogi, zapalam fajeczkę, uchylam okno, włączam reduktor i tak powolutku jadę sobie pykając od czasu do czasu. Nie raz zatrzymuję się przy polanie i patrzę na antylopy (znaczy się sarny) skubiące trawkę lub poszukujące czegoś do jedzenia pod śnieżną kołderką. Dojeżdżam zabłoconym po okna samochodem pod dom, wystukuję popiół o próg auta i juz zrelaksowany wchodzę do domu. A myśli moje krążą wokół kolejnej fajeczki :-)
Jędrek

Notatnik życia człowieka powszedniego:
http://domaszczyn.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 10 marca 2011, 12:45 - czw

Jedrek pisze:Ostatnio mam jeszcze jedno miejsce a raczej okoliczność do bardzo przyjemnego palenia fajeczki.
Z pracy do domu mam ok. 25km samochodem. Mogę jechać krajówką, jednak często skręcam na polne drogi, zapalam fajeczkę, uchylam okno, włączam reduktor i tak powolutku jadę sobie pykając od czasu do czasu. Nie raz zatrzymuję się przy polanie i patrzę na antylopy (znaczy się sarny) skubiące trawkę lub poszukujące czegoś do jedzenia pod śnieżną kołderką. Dojeżdżam zabłoconym po okna samochodem pod dom, wystukuję popiół o próg auta i juz zrelaksowany wchodzę do domu. A myśli moje krążą wokół kolejnej fajeczki :-)
Szczerze zazdraszczam takiego klimatu :pipeman:
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 10 marca 2011, 16:26 - czw

@Jedrek: Po prostu pięknie. Robi się coraz cieplej, więc i ja niedługo zacznę odwiedzać las, a mam go tuż za domem, a dalej plaża (można palić jak nie wieje zbyt mocno) i zatoka... Narobiłeś mi apetytu na fajkę w lesie.
Pozdrawiam serdecznie!
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: blij » 10 marca 2011, 19:46 - czw

vlasij pisze:@Jedrek: Po prostu pięknie. Robi się coraz cieplej, więc i ja niedługo zacznę odwiedzać las, a mam go tuż za domem, a dalej plaża (można palić jak nie wieje zbyt mocno) i zatoka... Narobiłeś mi apetytu na fajkę w lesie.
To możemy sobie rękę podać. Ja mam w ogródku wręcz furtkę... do lasu z którym graniczy moja działka. Niewiele jest przyjemniejszych rzeczy niż powolny spacerek z fajeczką po lesie. :D Na co dzień pykam sobie głównie przy starym dębowym biurku przed komputerem, w pokoju, który cała rodzinka nazywa "fajkowym". :pipeman:
"...dymu dla nikogo, zapachu dla wszystkich, smaku dla mnie."
Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Ferroaras » 10 marca 2011, 21:54 - czw

blij pisze:Na co dzień pykam sobie głównie przy starym dębowym biurku przed komputerem, w pokoju, który cała rodzinka nazywa "fajkowym".
To właśnie jest mój cel... stworzyć sobie miejsce tzw. święte, gdzie będę mógł sobie pykać fajkę bez marudzenia rodzinki... :?

Narazie palę na balkonie, bo mieszkam w bloku... uwierzcie mi - nic fajnego zimą, palę też w pracy, gdy jestem w biurze, ale to nie jest to. Fajkę powinno się palić i nie myśleć o pracy, handlu, klientach etc.... dlatego wyjazdy służbowe, które odbywam służą mi jak najbardziej by nacieszyć się fajką i tytoniem, którego nie trzeba wietrzyć, ale wręcz przeciwnie zasnąć w pokoju pełnym fajkowgo dymu.... :lol:
Kto postępuje według reguł, najczęściej wywraca się o przypadek - Wojciech Bartoszewski
Awatar użytkownika
Jedrek
Pykacz
Pykacz

Post autor: Jedrek » 11 marca 2011, 08:10 - pt

vlasij pisze:@Jedrek: Po prostu pięknie. Robi się coraz cieplej, więc i ja niedługo zacznę odwiedzać las, a mam go tuż za domem, a dalej plaża (można palić jak nie wieje zbyt mocno) i zatoka... Narobiłeś mi apetytu na fajkę w lesie.
Ech, jak ja lubię zapach wydm nad Bałtykiem... tak sobie usiąść gdzieś na ławeczce i oddychać raz latakią, dwa razy nadmorskim powietrzem, raz latakią, dwa razy nadmorskim powietrzem, raz latakią, dwa razy nadmorskim powietrzem... i tak bez endu :-)
Może Wy chłopaki z Wybrzeża czy Pomorza macie daleko na narty, ale zazdroszczę Wam tych wiosen i jesieni nad Bałtykiem.
Jędrek

Notatnik życia człowieka powszedniego:
http://domaszczyn.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
v2conect
Początkujący
Początkujący

Post autor: v2conect » 11 marca 2011, 08:28 - pt

Jedrek pisze:Ostatnio mam jeszcze jedno miejsce a raczej okoliczność do bardzo przyjemnego palenia fajeczki.
To ja czasami mam podobnie tylko w korku stojąc we wrocku (dziury pewnie też takie same) - dużo da się wypalić :mrgreen: .
A tak na poważnie co to palenie nad wodą poznałem dopiero podczas sylwesta spędzonego w afryce - ja plaża i ciepły wiaterek coś pięknego. Jest zdecydowanie ulobinoie miejce do palenia(ogólnie plaża) ale trochę "dojazd" kłopotliwy :mrgreen:
Jeśli nie ma czasu aby spokojnie zapalić to znaczy, że należy zwolnić!!!!
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 11 marca 2011, 10:26 - pt

Jedrek pisze:
Ech, jak ja lubię zapach wydm nad Bałtykiem... tak sobie usiąść gdzieś na ławeczce i oddychać raz latakią, dwa razy nadmorskim powietrzem, raz latakią, dwa razy nadmorskim powietrzem, raz latakią, dwa razy nadmorskim powietrzem... i tak bez endu :-)
Może Wy chłopaki z Wybrzeża czy Pomorza macie daleko na narty, ale zazdroszczę Wam tych wiosen i jesieni nad Bałtykiem.
Oj , tak Jędruś...kurde , jak ja kocham morze - i fajka smakuje tam tak jakoś...czarodziejsko? :D
I dodaję ,że jestem zwykłym nikotynistą - ale faja w pewnych okolicznościach smakuje bardziej... :D
KKF Poznań-----------------
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 11 marca 2011, 21:09 - pt

Jedrek pisze:
Nart mi nie żal, nie umiem jeździć. Góry co prawda piękne. Najbardziej to boleje nad tym, że daleko nam do czeskiej granicy, a za to bliżej do Szwedów i ich zamordyzmu tytoniowego. Dobrze, że oddziela nas Bałtyk. :D

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Początkujący

Post autor: zbyszek73 » 31 marca 2011, 11:55 - czw

fajka lubi spokój jak ja lubie ją palić w lesie pozwala się zamyśleć
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 31 marca 2011, 12:37 - czw

A ja tak naprawdę , to nad wodą lubię...a szczególnie nad morzem -rano ,o świcie , latem...szum morza , mewy,wstający dzionek , spokój - i Chocolate Flake w Savinelli Molinella...O KURDE!!! :D :D :D
KKF Poznań-----------------
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak palić”