Gdzie lubicie palić fajke ?

Tutaj zadajemy pytania o to jak palić fajkę i mamy dużą szansę na uzyskanie odpowiedzi

Moderator: Moderatorzy

krzysztof
Początkujący
Początkujący

Re: Gdzie lubicie palić fajke ?

Post autor: krzysztof » 12 lutego 2010, 21:33 - pt

Dodatkowo natura z reguły obdarowuje je stopami poprzecznie-płaskimi i koślawymi paluchami/żeby nie straciły pionu/, paranoja- panowie. Otwieram wątek, myślę poczytam, może się czegoś nauczę, wzbogacę doświadczenia, zastosuję w praktyce- a tu ble ble ble.
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 12 lutego 2010, 22:07 - pt

Że tak powiem pytanie :offtopic: , czy na naszym forum jest jakas dama? Co by sie nie narazić)))Małżonki chyba nie czytają aż tak wnikliwie? Jeżeli tak to napewno kilku z nas pozostanie palenie fajki tylko w piwnicy :lol:
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
Dugi
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Dugi » 13 lutego 2010, 00:38 - sob

krzysztof pisze:Dodatkowo natura z reguły obdarowuje je stopami poprzecznie-płaskimi i koślawymi paluchami/
o ile zgodzę się z tym zmywaniem naczyń, to z kwestią płaskich i koslawych stóp absolutnie NIE. kobieta powinna mieć zadbane, ładne i małe stopy. wiem, jest to mój fetysz... bez przesady, ale jest...
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja » 13 lutego 2010, 07:57 - sob

krzysztof napisał:
Otwieram wątek, myślę poczytam, może się czegoś nauczę, wzbogacę doświadczenia, zastosuję w praktyce- a tu ble ble ble.
Otóż Krzysztofie gdybyś czytał uważnie zauważyłbyś, że na Forum są tematy dotyczące spraw typowo fajczarskich jak i cała masa tematów typu jak to ująłeś ble ble ble. Tutaj masz właśnie temat ble ble ble. Jeśli chciałeś wyrazić swoje oburzenie na temat mojego poprzedniego postu, przyjmuję Twój protest, wszak sam wcześniej o tym wspomniałem.
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Pan Abażur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Pan Abażur » 13 lutego 2010, 11:31 - sob

Mi w paleniu zmywanie naczyń przeszkadza o tyle, że zmywarka troszkę szumi...

pzdr
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 30 maja 2010, 00:06 - ndz

Letni wieczór , weranda na działce , świerszcze , kubek z mocną kawą , jakiś blues i TNN w Stanwellu Silke Brun...
I świeżo zerwane maliny na talerzu...
No i pyszczysko radosne...
KKF Poznań-----------------
PETERWF
Początkujący
Początkujący

Post autor: PETERWF » 15 czerwca 2010, 10:49 - wt

Kiedy "biegam" ze spiningiem za pstrągiem czy z muchówką za lipieniem nad moimi ulubionymi rzekami ( Brda, Wda) w połowie wędkowania siadam na jakiejś skarpie pod drzewem lub na jakimś pniaku i podziwiam piękno danej rzeki i otaczający ją krajobraz. Latakia w otoczeniu świerkowych drzew smakuje jeszcze lepiej niż zwykle a i czysta Virginia przysparza dodatkowych doznań, no i ten kubek rozgrzewającej :wink: herbaty.
Byle do kolejnej wyprawy :P
Chłodnego :pipeman:
"Najmilszą rzeczą przy kupowaniu idealnej fajki jest to, że jedna nie wystarczy"
zxxc
Początkujący
Początkujący

Post autor: zxxc » 18 czerwca 2010, 11:50 - pt

ja najbardziej lubię palić chyba we własnym pokoju, puścić muzykę, zamykam pokój, kopcę ile wlezie
gdy wracam potem do pokoju, za jakieś 30 min., czuć świetną słodycz tytoniu

na dworze palę rzadko, wtedy gdy nie wiatru, bo gdy są powiewy to cały dymowy aromat się rozwiewa
Awatar użytkownika
Jedrek
Pykacz
Pykacz

Post autor: Jedrek » 23 listopada 2010, 13:37 - wt

Palę w kotłowni :-) Poważnie, to dość miłe miejsce w naszym domu, wyłożone białymi kafelkami, kocioł na ekogroszek, okno na podwórko, taborecik... I tak sobie siedzę i pykam. Chyba brakuje mi ksiązki więc pewnie zacznę czytać przy paleniu... Mamy jeszcze jeden pokój rzadko używany, który nazywamy biblioteką i rzeczywiście nią jest. Żona nie ma nic przeciwko temu bym tam sobie palił moje aromaty. Jednak obok są pokoje moich córek i jakoś nie mam serca ich zadymiać. Dlatego cieszę się ustronnością mojej kotłowni :-)

Czy ja palę? Ja cały czas palę.
Jest zima to musi byc zimno.
Tak mi się skojarzyło z ta kotłownią :-)

Myślę że palenie na jachcie na Mazurach wieczorem w porciku czy na bindudze, przed schroniskiem wieczorem (np . na Krawców Wierchu w Beskidzie Żywieckim) czy przy drewnianym stole w ogrodzie to będą moje ulubione miejsca. Ale to jeszcze przede mną

Pozdrawaim

Jędrek
Jędrek

Notatnik życia człowieka powszedniego:
http://domaszczyn.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Rheged » 23 listopada 2010, 15:27 - wt

Jedrek pisze:Jednak obok są pokoje moich córek i jakoś nie mam serca ich zadymiać
Nie miej lepiej oporów, a po prostu przyzwyczaj je do dymu, bo jeszcze potem odwrócą się przeciw Tobie, zostaną niepalące, albo co gorsza wojujące i podumają, że miejsce palaczy powinno być daleko od wszystkiego ;)
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
Awatar użytkownika
v2conect
Początkujący
Początkujący

Post autor: v2conect » 23 listopada 2010, 19:10 - wt

Ja natomiast uwielbiam palić w pozycji półleżącej na łonie natury(cisza spokój i można obserwować wszystko dookoła)...po warunkiem że jest ciepło :mrgreen:
Pokój to też fajne miejsce + muzyczka do tego np Dire Straits czy jakiś blues :pipeman:
Jeśli nie ma czasu aby spokojnie zapalić to znaczy, że należy zwolnić!!!!
oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 24 listopada 2010, 20:53 - śr

maciej_faja pisze:Dlatego drodzy panowie, najlepiej gary zmywają kobiety. Nawet specjalnie dlatego maja krótsze stopy, dzięki czemu stoją bliżej zlewu i nie muszą się pochylać.
Jeśli ktoś wspomni o jakimś szowinizmie, to ... będzie miał rację.
Ja natomiast słyszałem kiedyś dlaczego kobiety mają jeden zwój mózgowy więcej od konia? ano ponoć dlatego żeby nie wypijały wody z wiadra jak zmywają podłogę :lol: mam nadzieje że żadna nasza luba tu nie zagląda :wink:

jeśli chodzi o ulubione miejsca albo raczej aure to przyłączam się do kolegi JSG, uwielbiam palić na letnim ciepłym deszczyku a już wprost uwielbiam jak jest mgła nie wspominając już nawet o paleniu przy takiej okazji :)
Awatar użytkownika
Amigo
Pykacz
Pykacz

Post autor: Amigo » 30 listopada 2010, 20:15 - wt

Przeczytałem w tym temacie że ktoś napisał o paleniu w pociągu czy jest to dalej możliwe czy cywilizacja nie pozwoliła mi spróbować?
Vetus Jestem studentem i nic tak nie skłoniło by mnie do słuchania wykładowcy jak palenie przez niego fajki :)
"Okazujcie szacunek tym u władzy, lecz nie podążajcie za nimi ślepo" - Ch.Paoilini Trylogia Dziedzictwo tom1
Awatar użytkownika
Wojtek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Wojtek » 30 listopada 2010, 22:11 - wt

Amigo pisze:Przeczytałem w tym temacie że ktoś napisał o paleniu w pociągu czy jest to dalej możliwe czy cywilizacja nie pozwoliła mi spróbować?
Wracając z Bydgoskich Spotkań Fajkowych z Kiwim 13 listopada załapaliśmy się na przedostatni dzień gdy można było (zdążyli już wykręcić popielniczki, a w całym pociągu zostały już tylko 3 przedziały dla palących). Teraz to już niestety nielegalne (500 zł kary z tego co wiem).

:offtopic: Vetus - możesz palić na uczelni? Też bym chciał :roll: W klubie studenckim obok myślą nad oddzieleniem jakoś miejsca dla palących, mam nadzieję że się uda - będę miał zajęcie na okienkach ;)
Palenie fajki zapewnia spokojny i obiektywny osąd spraw ludzkich - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Jedrek
Pykacz
Pykacz

Post autor: Jedrek » 22 grudnia 2010, 10:33 - śr

Jak pisałem kilka postów wyżej w domu pufam głównie w tzw. bibliotece i kotłowni (to jakby dwa antypody :) )
Wczoraj jednak, korzystając z tego, że zelżały mrozy wyszedłem ciepło ubrany z fajeczką na taras. I tak sobie pykam głaszcząc psa, a do moich uszu z oddali docierają odgłosy pociągu opuszczającego Wrocław Zakrzów, piski hamowania przed stacyjką Wrocław Pawłowice, stukot skłądu nabierajacego prędkości na prostej przed Pasikurowicami. Słyszę dżwięki ostrzegawcze pociągu na przejazdach kolejowych... Turkot zanika wraz z oddalaniem sie osobowego w stronę Trzebnicy a ja sobie pykam, pykam...
Pyk, pyk, stuk, stuk, pyk, pyk, stuk, stuk.....stuk, pyk, pyk, pyk.....

Ot takie kolejowe palenie miałem wczoraj... Może bym się nie zatrzymał na tak długo gdyby nie fajeczka...
Jędrek

Notatnik życia człowieka powszedniego:
http://domaszczyn.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak palić”