AC versus dymek

Tutaj zadajemy pytania o to jak palić fajkę i mamy dużą szansę na uzyskanie odpowiedzi

Moderator: Moderatorzy

golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

AC versus dymek

Post autor: golf czarny » 10 sierpnia 2012, 14:50 - pt

Temat letni ( ale nie wakacyjny , o nie!...ale może jednak ...przecież obecność tzw "klimy" jeno nie tylko z szeroko pojętą biuralistyką ale elementem powszechnej mieszczańskiej wygody a szczególnie w katalogach dychawicznych biur podróży ( to też biura w końcu) występuje) .

Otóż własnie udało mi się poważnie ulepszyć klimatyzację. Zapaliłem sobie onegdaj, a jakże, pyszną Va bodajże FVF i o tej pory mam stały zapach tejże przy włączonej klimatyzacji. Sam sobie gratuluje pomysłu ale po trzech godzinach miałem dosyć.

Może macie jakieś doświadczenia podobne? Albo rady?
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: AC versus dymek

Post autor: vlasij » 11 sierpnia 2012, 08:49 - sob

Podobnych doświadczeń nie mam, ale zdaje się, że przeczyszczenie filtra i umycie klimy mogłoby pomóc. Jeśli nie, wówczas pozostaje zadzwonić do wykwalifikowanego serwisu.
Pozdrawiam serdecznie!
Moderator
Moderator

Re: AC versus dymek

Post autor: Irek » 14 sierpnia 2012, 21:25 - wt

Dziwne. Mam w studio klimę i cholernie zawsze nakopcone papierochami przez mojego kolegę. Włączenie klimy nawet po przewietrzeniu pomieszczeń nie powoduje wtłoczenia zapachu tytoniu. Wręcz odwrotnie. Powietrze staje się naprawdę rzeźkie. Tyle, że klima ma obowiązkowy coroczny przegląd co by się jakąś chorobą legionistów nie zarazić i czasami dodatkowo myję filtry. Zazwyczaj przy wiosennych porządkach - o ile chce mi się drabinę wyciągać i mnie pamięć nie zawodzi.
TO JA!!! TEN IDIOTA Z POCIĄGU!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak palić”