Dunhill My Mixture 965

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Re:

Post autor: Qwerty » 21 stycznia 2008, 07:47 - pn

Thomas pisze:Chyba na stałe wejdzie do mojego menu.
Oj, chyba nie. Na apf Rotm (za Danielem Schneiderem) ogłosił, że zaprzestano jego produkcji. Tak jak i EMP i kilku innych. Pomór jakiś? Tylko Alsbo przetrwa???
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki
Awatar użytkownika
Pięknoręki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: Dunhill My Mixture 965

Post autor: Pięknoręki » 21 stycznia 2008, 10:03 - pn

1o nie za D. Sch., tylko za ASP, o czym wykwitła tamże już dyskusja, z pobieżney lektury wywnioskowałem, że Orlik nadal produkuje tytonie (tak, wiem, Orlik) :D, a więc jest szansa na 965 i resztę! pozdrawiam,
A.
Głupiec uczy się na własnych błędach, mędrzec na cudzych...
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 25 lutego 2008, 09:50 - pn

Nie tylko jest szansa, ale tytonie z marką Dunhill są w dalszym ciągu produkowane.
Na pewno przez dunskiego Orlika, ale nie wykluczam, że także przez berlińską Plantę.
W ubiegły czwartek miałem okazję nabyć 965 na lotnisku Schonefeld o czym piszę w dziale TRAFIKI i zapewniam, że tytoń ten jest w dalszym ciągu wyśmienity. Sprowadzałem wcześniej z wiadomego źródła na Allegro Early Morning Pipe i była tam adnotacja: Producent ORLIK Tobacco.
Na kupionej teraz puszce 965 jest tylko napis: Manufactured in the EU under authority of Dunhill Tobacco of London, jednak kod paskowy na pewno nie wskazuje na Danie jako miejsce pochodzenia.
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 01 marca 2008, 13:53 - sob

Jerry pisze:Nie tylko jest szansa, ale tytonie z marką Dunhill są w dalszym ciągu produkowane.
Na pewno przez dunskiego Orlika, ale nie wykluczam, że także przez berlińską Plantę.
W ubiegły czwartek miałem okazję nabyć 965 na lotnisku Schonefeld o czym piszę w dziale TRAFIKI i zapewniam, że tytoń ten jest w dalszym ciągu wyśmienity. ...
Prawda! Minęło ładnych kilka lat kiedy ostatni raz paliłem MM 965. Ostatnio jednak nabyłem 2 puszeczki (druga to early morning). 965 spaliłem właśnie zachłannie :lol: Trudno, wobec takiej rozbieżności lat o jakieś porównanie. Niemniej, tytoń który teraz wypaliłem był wysokiej jakości, sprawiał mi frajdę, smakował. Teraz zacząłem pykać EA i tez mam b. pozytywne odniesienia. Lekki i wielce smaczny dymek z latakią. Kubus Puchatek, gdyby pykał fajkę, zapewne miałby zapas z 14 puszek... a może 15? :wink:
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
S_P
Pykacz
Pykacz

Post autor: S_P » 06 października 2009, 21:55 - wt

zakupiłem jakiś czas temu dwie puszki - jedną już skończyłem, drugą otworzę za 5 lat :)

Tytoń bardzo przyjemny, naprawdę dobrze pocięty, lepiej mi podchodzi od SQuadron leader SG .
Dobrze się pali nawet świeży i nie suszony.

Produkcja Orlik ..nie mam porównania... ale polecam - jedna z lepszych latakii jakie paliłem
supersonic
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: supersonic » 25 marca 2010, 17:02 - czw

Mój pierwszy ra z MM - smakuje dobrze - ale są tez inne smakujące podobnie, albo lepiej.... nie jest to święty grall, np; dla mnei ciekawsza jest parafraza Balkan Sobranie pt: " Torino" Schurcha. No chyba ,że w Dunhilu mi zabrzmi lepiej- teraz palę w Savinellim
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 18 grudnia 2010, 14:12 - sob

Bardzo przyjemna wędzarnia. Po otwarciu puszki miałem wrażenie, że już czuję dym tytoniowy. Smak przyjemny, wytrawny, z bardzo delikatnymi słodkimi akcentami na końcu. Podczas palenia nie jest się narażonym na popijanie syropów. Niestety, MM 965 wydaje się być tytoniem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla koneserów latakii (może nawet powinno być takie ostrzeżenie na puszce?), zarówno tych czynnych, jak i biernych (Boże, co ty palisz!).
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 18 grudnia 2010, 15:06 - sob

A gdzie nabyłeś ową wędzarnię?
Mam w piwniczce jeszcze jedną puszkę nabytą na Schonefeld w 2008 roku i żal mi jej otworzyć, tak samo jak Dunhill EMP.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 26 grudnia 2010, 22:00 - ndz

Niestety, u naszych czeskich kolegów. Swoją drogą, od dłuższego czasu zastanawia mnie ubogość oferty rodzimych trafik, nawet tych internetowych, w porównaniu z Czechami, nie mówiąc już o zachodnich sąsiadach.
supersonic
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: supersonic » 27 grudnia 2010, 01:28 - pn

Canonnier pisze:Niestety, u naszych czeskich kolegów. Swoją drogą, od dłuższego czasu zastanawia mnie ubogość oferty rodzimych trafik, nawet tych internetowych, w porównaniu z Czechami, nie mówiąc już o zachodnich sąsiadach.

Co kraj, to obyczaj... niestety. Nasze obyczaje skupiają sie na Viceroyach, Alsbo, Scandybawik i Poniatowski. W Czechach w małym miasteczku
jest 3-4 trafik z SG, petersonem ,itd
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 28 grudnia 2010, 08:45 - wt

Czesi zawsze mieli bliżej do Niemiec.
[...]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dunhill”