Davidoff RED MIXTURE

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
cichy76
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Davidoff RED MIXTURE

Post autor: cichy76 » 21 grudnia 2009, 23:34 - pn

Udało się. Wyprawa do sklepu tytoniowego w Belfaście i oto powyższy zakup - jeden z trzech tytoni zdobytych tego dnia :) A oto oficjalny opis wspomnianego tytoniu. This mixture owes its distinctive aroma to a luxurios blend of Black Cavendish tobaccos and the interesting contrast of Virginian Ribbon Cut. This is an exceptional mild blend, which burns smoothly.
Opalam nią nową fajkę Worobca :) zakupioną w sklepie fajkowo.pl...
Cóż nowy aromat bardzo sympatyczny po otwarciu prostokątnej puszeczki. Od samego początku miły delikatny aromacik. Myślę, że to dobry zakup - tytoń podobny do tych, które palę na co dzień...
Inna ważna sprawa - domownikom zapaszek bardzo się spodobał...sami zauważyli, że palę coś nowego...

Osobiście polecam, a więcej napiszę, gdy opalę fajeczkę...
Fajka jest fontanną kontemplacji, źródłem przyjemności, towarzyszem mędrca; a człowiek, który ją pali myśli jak filozof i postępuje jak Samarytanin

tomeczek5555
Początkujący
Początkujący

Re: Davidoff RED MIXTURE

Post autor: tomeczek5555 » 13 stycznia 2010, 17:55 - śr

Miałem również okazje spróbować tego tytoniu. Nabyłem go będąc w Zurichu w sklepie Davidoffa przy Bahnhofstrasse. Po otwarciu roztacza bardzo przyjemny aromat, spala się dobrze, równo. W smaku bardzo delikatny wręcz subtelny, lekko słodkawy. Dym o bardzo miłym aromacie nawet dla zaciekłych przeciwników papierosów. W mojej ocenie 4 punkty na 5. Polecam

Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Beckett » 17 maja 2014, 18:27 - sob

Wypaliłem jedną fajkę i muszę powiedzieć że to bardzo smaczny aromacik. Jako fan aromatów Petersona z bólem serca przyznaje że ten tytoń jest lepszy niż wszystkie aromaty Petersona i cenowo nawet tańszy o parę złotych (56zł). Zapach z puszki powala na kolana jak Peterson Sweet Killarney ale w przypadku Davidoffa dobry zapach idzie w parze ze smakiem tytoniu, w przypadku sweet killarney tego nie da się powiedzieć. Jeżeli jesteś fanem aromatów to śmiało polecam sięgnąć po ten tytoń bo jest po prostu dobry a nawet bardzo dobry i nie zalatuje jakąś tam Duńską chemią.
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"

J_U_R_A
Początkujący
Początkujący

Post autor: J_U_R_A » 03 listopada 2015, 12:20 - wt

No i stało się. Zakupiłem miesiąc temu 50 g owego cymesu i otworzyłem / z niemałym trudem, podważając śrubokrętem okrągły dekielek, aż psyknęło/. Napasłem oczy, nawąchałem się dużo na zapas i zamknąłem. Pierwsze wrażenie rewelacja. Same plusy. Załadowałem fajeczkę i zapaliłem ów tytoń ... po dwóch tygodniach. No, niebo w gębie !. Nie dość , że ładnie pachnie sam tytoń, to również i aromat dymu dla mnie bardzo elegancki a spalanie kompletnie bezobsługowe, fajka tylko ciepła. Room note - na 5. Nikotyny jak dla mnie w sam raz. Jestem po trzech wypalonych fajeczkach w odstępach dwudniowych i powiem jedno - dla mnie Davidoff Red Mixture to wyjątkowo dobry tytoń / lepszy od Petersona Sunset Brise/ i naprawdę wart swojej ceny. Z wypalonych ponad dwudziestu różnych tytoni ten oceniam jako nr. 1 w moim menu.
Jest pewnie jeszcze coś lepszego, tak więc będę poszukiwał dalej swojego Graala.

J_U_R_A

ODPOWIEDZ

Wróć do „Davidoff”