Rattray's Hal O' The Wynd

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Ruwnik
Początkujący
Początkujący

Rattray's Hal O' The Wynd

Post autor: Ruwnik » 22 stycznia 2008, 00:47 - wt

Witam !!!

Czy któryś z zacnych forumowiczów palił ten tytoń? Mimo starań nie znalazłem jego dokładnego opisu na forum, a bardzo korci mnie jego zakup u Pana Grzegorza:)
Pozdrawiam !!!
Dromader ma jeden garb a wielbłąd wagon restauracyjny i konduktora ;)
tomaczo
Pykacz
Pykacz

Re: Hal o`the wynd

Post autor: tomaczo » 22 stycznia 2008, 16:54 - wt

http://tiny.pl/pb2z 8)

ps. Przepraszam, ale nie umiem tego skrócić tak sprytnie jak elvis.
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2008, 20:07 - wt przez tomaczo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 22 stycznia 2008, 18:09 - wt

skracamy posty!!!
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Ruwnik
Początkujący
Początkujący

Post autor: Ruwnik » 23 stycznia 2008, 01:25 - śr

Dziękuję Panom za przeklejenie adresu ogólnie znanej strony...ale jak już napisałem proszę FORUMOWICZÓW o wyrażenie zdania a nie o odesłanie do innej strony. Działając w ten sposób negujemy istnienie tego forum a przynajmniej tego działu ;p Poza tym prosiłem o opinię Fajczarzy, którzy "mieli przyjemność z tym tytoniem", a nie osób znających ten tytoń, tak jak ja, wyłacznie z w/w strony.
Mimo tego dziękuję i pozdrawiam:)
Dromader ma jeden garb a wielbłąd wagon restauracyjny i konduktora ;)
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 25 stycznia 2008, 23:27 - pt

Witam,
jedna z najlepszych czystych Viginii jakie paliłem i palę. Ciut "mocniejsza i pełniejsza" w smaku w porównaniu z Old Gowrie tegoż samego blendera.
Obydwa tytonie to klasyka czystej Virginii i wszystkiego co z tym związane.
Moje tytonie codziennego użycia.
Polecam Ci zakup choć jednej puszki. Wydatek nieduży, a tytoń warty swej ceny. Producent nadal utrzymuje dobrą jakość.
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: JSG » 25 stycznia 2008, 23:50 - pt

Hilson pisze:Witam,
jedna z najlepszych czystych Viginii jakie paliłem i palę. Ciut "mocniejsza i pełniejsza" w smaku w porównaniu z Old Gowrie tegoż samego blendera.
Obydwa tytonie to klasyka czystej Virginii i wszystkiego co z tym związane.
Moje tytonie codziennego użycia.
Polecam Ci zakup choć jednej puszki. Wydatek nieduży, a tytoń warty swej ceny. Producent nadal utrzymuje dobrą jakość.
Warto było by podawać pod opisami tytoni gdzie ewentualnie zanabyć w Polsce i przybliżony koszt- był by to chyba dobry zwyczaj.

Z braku jednak takiej informacji zapytałem wujka google
http://www.allegro.pl/item276550974_tyt ... 50_g_.html
Czy warto bo może bym się skusił- spróbować czegoś nie aromatyzowanego czy to cena atrakcyjna czy np w traficach można znaleźć w podobnej cenie- o ile można?
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 27 stycznia 2008, 20:01 - ndz

JSG pisze:
Hilson pisze:
Warto było by podawać pod opisami tytoni gdzie ewentualnie zanabyć w Polsce i przybliżony koszt- był by to chyba dobry zwyczaj.
....ciach
Czy warto bo może bym się skusił- spróbować czegoś nie aromatyzowanego czy to cena atrakcyjna czy np w traficach można znaleźć w podobnej cenie- o ile można?
Witam,
MSZ w Polsce od lat w trafikach nie ma TYTONI. Ostatni tytoń "spod lady" kupiłem przed kilku laty. W polskich trafikach można jedynie "zanabyć" WYRÓB TYTONIOPODOBNY lub filtry i wyciory.
:shock:
O tempora! O mores! jeśli już mówimy o dobrych zwyczajach :D
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
jar
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: jar » 27 stycznia 2008, 20:25 - ndz

- a ja jeszcze przed ostatnim Bożym Narodzeniem kupiłem ostatnie puszki Dunhilla w trafice przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Żywię nadzieję, że coś poza znaną wszystkim ofertą można będzie kupić w Warszawie w KDT. No i niezłe tytonie oferuje na Allegro p. Niedźwiedzki. A poza tym - jak powszechnie wiadomo - pozostaje Synjeco.

Jak zawsze

Jacek A.R.
Im więcej wolno, tym mniej wypada.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 27 stycznia 2008, 21:41 - ndz

Hilson pisze: Producent nadal utrzymuje dobrą jakość.
I chwała mu za to. Tytoń zaprawdę smaczny. Paląc go czasem włącza mi się nostalgia za Virginią Petersenów, a i myśli w kierunku Marlin Flake'a biegną.
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 27 stycznia 2008, 22:26 - ndz

Marcin_Pro pisze: Paląc go czasem włącza mi się nostalgia za Virginią Petersenów, a i myśli w kierunku Marlin Flake'a biegną.
Witam,
a najbardziej mi żal ( tu śpiewa Nasza Miła Pani...), że nigdzie nie można już kupić: A. & C. Petersen Caledonian 499 (blue), na którym później się wychowałem...
Ten dodatek Pq do flaka... :D
Pozdrawiam,
Hilson
Bilaj
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bilaj » 01 lutego 2008, 00:32 - pt

Jako ze za czystą Va nie przepadam to ten Tytoń podszedł mi naprawde do smaku, szczególnie z waniliowym cappucino. Nie zgodzę się z kolegą wyzej, aby Hall był mocniejszy od Old Gowrie. Paliłem na zmiane te tytonie i sadze, ze to Old jest mocniejszą mieszaknką chodz bardziej prostszą. Hall ma swój specificzny posmak, jest bardziej słodszy i mozna wyczuc ciekawsze nutki smakowe. :) Polecam.
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 03 lutego 2008, 22:38 - ndz

Witam,
:)
Nie zgodzę się z kolegą wyzej, aby Hall był mocniejszy od Old Gowrie. Paliłem na zmiane te tytonie i sadze, ze to Old jest mocniejszą mieszaknką chodz bardziej prostszą. Hall ma swój specificzny posmak, jest bardziej słodszy i mozna wyczuc ciekawsze nutki smakowe. :) Polecam.
a jak ma się wg Ciebie do Marlin Flake'a tegoż samego blendera?
Pozdrawiam,
Hilson
Bilaj
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bilaj » 04 lutego 2008, 01:59 - pn

Hilson ----> Za czystym Va nie przepadam, to i Merlina okazji palic nie miałem. Ale zwazywszy na to, ze wielu ludzi go poleca, a mi sie konczy czyste Va zamówie Merlinka sobie wkrotce. Swoą drogą Czy ta nazwa Merlin Flake tylko mi sie kojarzy z czarodziejem w szpiczastej czapce ?
Katsumoto
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: Katsumoto » 13 lutego 2008, 20:22 - śr

Rzucę pytaniem w tym topicu : czy istnieje jeszcze mozliwość zakupu Caledoniana no. 499 ?

Na allegro uparcie jest wystawiany od dłuzszego czasu Caledonian no. 10 ktory mnie nie przekonuje do zakupu. Wyciagam z tego taki wniosek, że skoro jest wystawiany numer 10 to i może numer 499 jest jescze do nabycia ?

pozdrawiam
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 14 lutego 2008, 19:50 - czw

Katsumoto pisze:Rzucę pytaniem w tym topicu : czy istnieje jeszcze mozliwość zakupu Caledoniana no. 499 ?
...ciach...
pozdrawiam
Witam,
O ile mi wiadomo w większości internetowych trafikach jest niedostępny. Może gdzieś jeszcze stoi na półce mocno zakurzony, może za Wielką Wodą, albo na aukcjach kolekcjonerskich, w czyjejś dobrze zaopatrzonej piwniczce? Szkoda, że nie mojej!
Ja "przesiadłem" się na >Black Parrot Special Cut< od Ashton"a i >DLNR< od Dunhill'a
Pozdrawiam,
Hilson
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rattray”