Mac Baren - Mixture (Scottish Blend)

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Śpioch
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Mac Baren Mixture

Post autor: Śpioch » 14 grudnia 2005, 14:54 - śr

Witam !!!
Wczoraj zakupiłem zaszetkę tego specyfiku , może ktoś się podzieli doświadczeniami z tym tytoniem.
Mój jest bardzo wysuszony odrazu umieściłem go w pojemniku z nawilżaczem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

:)

Post autor: szkielu » 17 grudnia 2005, 23:31 - sob

niezly jest:) bardzo subtelny zapach. prawie niewyczuwalny w kawiarni 8) smakowo lekko slodki, kojarzy mi sie troche z cukierkiem - krówką.bardzo grzeczny w paleniu. nie ma tendencji do gasniecia.pali sie sucho. jak ktos lubi delikatne aromaty to warto sprobowac :idea:
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Komodor
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Komodor » 18 grudnia 2005, 10:56 - ndz

Mi smakował. Ostatnio coraz żadziej pale aromaty ale ten oceniam pozytywnie. Wypaliłem prawie 3 100gramowe puszki. Jednak z moich obserwacji wynika że nie pali się sucho. Zawsze miałem sporo z niego kondensatu, tak że musze paląc go używać filtrów. Pali się jednak łatwo, przyjemnie i smacznie.
Miłego palenia.
Pozdrawiam

Rapis
Hieronim
Początkujący
Początkujący

Post autor: Hieronim » 21 grudnia 2005, 02:25 - śr

Polecam. Niezły tytoń. Warto spróbować. Aczkolwiek moim zdaniem bardziej warto mac baren vanilla. Lubie smak budyniu. Ale o gustach smakowych sie nie dyskutuje. Choć można wymieniać poglądy :-) Pożądny tytoń. Zdaniem moich kubków smakowych oczywiście.
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 08 lutego 2006, 21:52 - śr

ja kupilem niedawno na allegro 100g w puszeczce. Calkiem niezly....hmm z kazda fajeczka smakuje lepiej. Niezbyt natarczywy smak i aromat, mi kojarzy sie z karmelkami lub miodem... ogolnie z czyms slodkim.
Cos czuje ze bede do niego wracal, choc tak samo mowilem o Springwaterze a juz do niego nie wracam, posmakowalem w czms lepszym.
Mac Baren'sa polecam :D
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
Marcin_
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Marcin_ » 09 lutego 2006, 15:46 - czw

Acha! To Ty kupiles ten tyton po wielkiej licytacji. :) Mialem nadzieje kupic go za 10-15 zl, glupi myslalem, ze ludzie go nie zauwaza. :)
PS: przepraszam za :offtopic:
Jestem dyspozytorem własnych torów.
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 09 lutego 2006, 18:38 - czw

hehehe, ano ja, i nie żałuję zakupu :)

z każdym paleniem coraz bardziej wyczuwam delikatność smaku i słodkość aromaru:)

choc nie jest to tyton do palenia na przykład 2 razy dziennie - bo wtedy może się wydawać zbyt mdły :)
Mialem nadzieje kupic go za 10-15 zl, glupi myslalem, ze ludzie go nie zauwaza.
może to nie graal ale warto było policytować. :pipeman:

Awatar użytkownika
Don_ChiChot
Fajczarz
Fajczarz

Mac Baren - Mixture (Scottish Blend)

Post autor: Don_ChiChot » 18 kwietnia 2006, 23:04 - wt

Czy moze ktos cos o tym tytoniu napisac??? jest w bazie.. ale tak jak by go nie bylo :)

Dostalem ten tyton.. od zajaczka (hmm i nie wiem czy zaczyna jej (tzn jemu) sie zmysl polepszac czy nic sie nie zmienilo ;) ) oryginalny- Duński
Bum tralalala wciagam gleboko ....
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 19 kwietnia 2006, 00:31 - śr

slodki, pali się dobrze i zostawia siwy popiół. Smakkojarzy mi sie z karmelkami lub cukierkami "krówki". Smaczny ale nie jest t dla mnie aromat kompletny

Awatar użytkownika
mccrash
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: mccrash » 19 kwietnia 2006, 14:29 - śr

Bardzo przyjemnie mi sie paliło, dobrze się pali, nie jestem aż tak wytrawny jak inni koledzy aby się tak pięknie o smaku rozpisywac, ale mile wspominam jego smak i aromat i zapewne wróce do niego jeszcze nie raz.
Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 19 kwietnia 2006, 16:17 - śr

MB Mixture wspominam miło. To ciekawa mieszanka produkowana od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Ciekawostką jest to, że w jej skład wchodzi około 30 odmian tytoni z różnych części świata. Są to grubo cięte liście Virginii i Burleya dosłodzone czarnym cavendishem. Całość wygląda i smakuje bardzo przyjemnie, od początku do końca obdarowuje palacza słodkim dymkiem. Kilka razy tytoń jakby mnie "oszukiwał", ponieważ myślałem, że zgasł a kiedy pociągnąłem kilka razy mocniej okazało się że wciąż się tli - chodzi o to że mieszanka jest lekka pod względem mocy i trzeba uważać żeby nie rozgrzać jej zbytnio. Poza tym nawet palona wolno wytwarza dość dużo wilgoci. Jednak słodycz i aromat jakim obdarza warte są spróbowania.
Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 20 kwietnia 2006, 13:59 - czw

mi zas ów tytoń nie pasuje. Odnosze wrazenie ze te 30 roznych mieszanek nie wynika ze specyficznej receptury, tylko ze wrzucane tam jest wszystko co pozostaje po produkcji innych tytoni w MB.Smak tym bardziej na to wskazuje: taki misz-masz
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2006, 20:32 - wt przez kashiash, łącznie zmieniany 1 raz.
Kashiash
Awatar użytkownika
Komodor
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Komodor » 25 kwietnia 2006, 19:09 - wt

Przyjemny w smaku, łatwo się pali ale pozostawia dużo kondensatu (nie do palenia bez filtra). Mi tak posmakował że wypaliłem 3 100gramowe puszki. Ja polecam (dla smaku).

Pozdrawiam
Pozdrawiam

Rapis
Awatar użytkownika
etherni
Pykacz
Pykacz

Post autor: etherni » 23 października 2006, 23:17 - pn

kashiash pisze:mi zas ów tytoń nie pasuje. Odnosze wrazenie ze te 30 roznych mieszanek nie wynika ze specyficznej receptury, tylko ze wrzucane tam jest wszystko co pozostaje po produkcji innych tytoni w MB.Smak tym bardziej na to wskazuje: taki misz-masz
I tu się zgadzam,powiem dosadniej - dla mnie śmietnik... chyba najbardziej nietrafiony zakup tytoniu jaki dokonałem.
obecnie pykam:Malthouse,Rattray's Old Gowrie,Torben Dansk No.6 English Light

GG: 2974862
Thomas
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thomas » 24 października 2006, 18:33 - wt

Mi bardzo podchodzi ten tytoń. Jestem w trakcie drugiej saszetki. Trzeba się w niego wczuć i palić go umiejętnie. Pale go bez filtrów, wystarczy palić powoli i jest ok. Podoba mi się ten tytoń, jest taki "luźny". Mój obecny faworyt na tytoń do codziennego pykania.

miłego dymka
Thomas
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mac Baren”