Mac Baren - Virginia Flake

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Mac Baren - Virginia Flake

Post autor: sat666sat » 14 października 2010, 14:49 - czw

Thesary pisze:Jest, Pastor-od ciebie będzie taniej, podeślesz koledze próbkę? I tak ci doślę parę puszek w tym mcu. Daj znać na gg jak to widzisz.
Z miłą chęcia odbiorę)))
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
tjank
Początkujący
Początkujący

Post autor: tjank » 11 grudnia 2012, 00:38 - wt

Jako poczatkujacy palacz fajki stwierdzam, ze po wielu testach chyba wreszcie znalazlem tyton, ktory chce palic. Na poczatku wypalilem oczywiscie wiele fajeczek nabitych tym co najgorsze na naszym rynku. Od dluzszego czasu testuje wszystkie MacBareny, te dostepne w kraju i te, ktore mozna kupic tylko za granica. No i wlasnie flaki MacBarena urzekly mnie swoim smakiem, aromatem i latwoscia palenia. Co ciekawe palac te flaki, ja jako poczatkujacy fajczarz, wlasnie tylko przy tych tytoniach nigdy nie mam problemu z przegrzewajaca sie fajka. Bardzo spokojne i smaczne palenie. Polecam szczerze Virginia i Navy Flake !!!!
Tomaszb
Początkujący
Początkujący

Post autor: Tomaszb » 11 grudnia 2012, 08:53 - wt

Gdzie się zaopatrujesz w Virginia Flake, jeśli można zapytać? Lubię niektóre produkcje MB (ze szczególnym uwzględnieniem HH Mature Virginia i Navy Flake właśnie - nie wspominając oczywiście o sztandarowej Va No. 1), chętnie bym potestował, ale zdaje się, że w polskich sklepach jest nieosiągalna.
tjank
Początkujący
Początkujący

Post autor: tjank » 11 grudnia 2012, 13:40 - wt

Hmmm... mam to szczescie, ze MacBareny kupuje bez cla i VAT bezposrednio u dunskiego dostawcy. Kosztuje mnie to przyslowiowe grosze :D. Moze nastepnym razem bede mial tego nadmiar to Ci podesle ta zgrabna puszeczke na oslode zimy w kraju. Tym razem przywiozlem caly asortyment po 1-2 sztuki/paczki/puszki. I to byl blad. Teraz z pewnoscia tylko flaczki ....
Tomaszb
Początkujący
Początkujący

Post autor: Tomaszb » 11 grudnia 2012, 14:23 - wt

Tylko pozazdrościć :) Będę zobowiązany za pamięć. Po przeczytaniu Twojego posta zapakowałem rano fajeczkę płatkiem Navy Flake'a. Mniam :) Nie jest to może Solani Virginia Flake, ale daje radę, smakuje i pali się przednio.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mac Baren”