Mac Baren - HH Vintage Syrian

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

jalens

Re: Mac Baren - HH Vintage Syrian

Post autor: jalens » 30 sierpnia 2009, 11:26 - ndz

Otrzymałeś wówczas odpowiedź, następną, publicznie dedykowaną specjalnie dla Ciebie rozbudowaną recenzję :)
Przez ćwierć wieku byłem zawodowym reportażystą i redaktorem, jakieś książki też się zdarzyły.
Heroiczny styl palenia - jak najmocniejszy tytoń, jak najpojemniejszy komin i jak najczęściej... No, i żeby sponiewierało!
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 30 sierpnia 2009, 11:46 - ndz

Dobrze, że wyjaśniłeś (sam zamierzałem zapytać).
W takim razie jesteś sam na placu boju, bo dla mnie nie ma mocnego tytoniu, a już na pewno nie palę, aby sponiewierało, chociaż na pewno zaliczam się do miłośników "force unlimited" :D. Jednak za tym musi iść jakość i aromat. W innym przypadku nawaliłbym się trawą i po sprawie.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
jalens

Post autor: jalens » 30 sierpnia 2009, 12:08 - ndz

Pojechaliśmy o bokach - HH Vintage Syrian w żadnym wypadku nie poniewiera. Nie ma w niej perique :)
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Rheged » 30 sierpnia 2009, 12:17 - ndz

jalens pisze:Otrzymałeś wówczas odpowiedź, następną, publicznie dedykowaną specjalnie dla Ciebie rozbudowaną recenzję :)
Przez ćwierć wieku byłem zawodowym reportażystą i redaktorem, jakieś książki też się zdarzyły.
Witamy w klubie. Choć mój staż nie jest tak długi, jednak mam nadzieję, iż będzie równie długi, a nawet dłuższy niż Twój :)
Heroiczny styl palenia - jak najmocniejszy tytoń, jak najpojemniejszy komin i jak najczęściej... No, i żeby sponiewierało!
No to właściwie mogę się podpisać - nieświadomie spełniam dwa z trzech warunków (ostatni niekoniecznie). Poczułem się jak Atlas niosący na swych barkach świat nikotyny ;)
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 31 sierpnia 2009, 09:28 - pn

Rheged pisze:A propos specjalności we słowach - Jalens, Ty jesteś pisarz, dziennikarz, redaktor?
Jalensowi może i nie wypada, mnie się może i dostanie,
ale są kręgi, w których jest On postacią legendarną...
[...]
Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Rheged » 31 sierpnia 2009, 16:48 - pn

Mówisz A, powiedz B ;). Rozmiar buta, numer konta, imię, nazwisko, pesel, wszystko ;)
Oczywiście żartuję, ale ciekawość zaczęła doskwierać!
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe
jalens

Post autor: jalens » 31 sierpnia 2009, 17:23 - pn

To była naprawdę szczera recenzja dobrego tytoniu, rozmowę o jej autorze sugeruję przenieść na priv lub umówić się ze mną na wódkę, dużą wódkę, gdzie dam wizytówkę z firmowym numerem konta.
Awatar użytkownika
maciejslu
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: maciejslu » 15 lutego 2010, 16:37 - pn

Przyznaję, że po recenzjach tu zamieszczonych chyba się skuszę

Ciekawi mnie zestawienie orientu z La. Pod koniec miesiąca zamawiam., razem z nowymi SG.
Pozdrawiam serdecznie
Maciej Ślużyński
Oficyna wydawnicza RW2010
Mayol
Początkujący
Początkujący

Post autor: Mayol » 12 lipca 2010, 10:19 - pn

Jako zwolennik La noszę się z zamiarem zakupu tego tytoniu mam jednak wątpiliwości związane z urazem do produktów Mac Barena z początków przygody z fajką.Do tej pory pykałem RBM(duże ilości) ,SGCHF oraz Savinelli EM.Czy któryś z szacownych kolegów mógłby z doświadczenia skonfrontować te tytonie.
Awatar użytkownika
Heretico
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Heretico » 12 lipca 2010, 13:39 - pn

Mayol pisze:Jako zwolennik La noszę się z zamiarem zakupu tego tytoniu mam jednak wątpiliwości związane z urazem do produktów Mac Barena z początków przygody z fajką.Do tej pory pykałem RBM(duże ilości) ,SGCHF oraz Savinelli EM.Czy któryś z szacownych kolegów mógłby z doświadczenia skonfrontować te tytonie.
porównam Ci go z SGChF - McB jest ostrzejszy w smaku, bardziej wyrazisty, nie tak "okrągły" i aksamitny.
lubi przypiec ( ale nie poparzyć ), czasem można wyłapać pikantniejsze nuty. pali się go praktycznie bezobsługowo.
nie ma tendencji do przegrzewania fajki, tudzież do moczenia się.
na moje - tytoń wart swojej ceny. ja go na początku kupiłem w ciemno - mało, że się nie zawiodłem, to jeszcze do tego jest częstym bywalcem w fajce gdy muszę stanąć na nogi.
HH VS + kofeina i jest git. na moje warto.
hey man, you know, I'm really ok; the gun in my hand will tell you the same
jarrro
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jarrro » 31 sierpnia 2010, 23:36 - wt

Palę już ponad rok dużą puszkę tegoż tytoniu i zdaje mi się, że dojrzałem do podzielenia się swą skromną opinią.
Raczej delikatny , o boskim smaku, sprawiającym , że właściwie tego smaku nie da się opisać, ale budzi on prawdziwe uzależnienie jak czipsy, chciałoby się ciągle palić. Najlepiej przeznaczyć do niego jedną fajkę, by poczuć magię i czar.
Im dłużej go palę, tym bardziej mi smakuje. Na pewno go jeszcze kupię, albowiem cudne wspomnienia z nim się wiążą.
Słowo 'rewelacja' jest za słabe do opisu tego tytoniu. Wart każdej ceny, [teraz trochę przesadziłem]....
A ja pozdrawiam serdecznie
jarrro
niedzwiecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: niedzwiecki » 28 lutego 2011, 20:32 - pn

jarrro pisze:Wart każdej ceny, [teraz trochę przesadziłem]....
Aby cena była dobra to i opakowanie musi być słusznych rozmiarów:
http://allegro.pl/tyton-fajkowy-mac-bar ... 71238.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mac Baren”