Mac Baren - Mixture Aromatic

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Mac Baren - Mixture Aromatic

Post autor: draco59 » 05 lutego 2010, 14:00 - pt

Kupiłem dziś , naładowałem swoją IDĘ i odpaliłem...nowy Mac Baren...oczywiście za poradą p Rysia ze Sczanieckiej.
Delikatna Virginia , Burley i śladowy Black Cavendish .Mnie zasmakował i wracał doń będę , jak do Va no 1.
Myślę ,że dobrze opali niejedną fajkę.
Ale niuanse smakowe - to jeszcze nie ja.Mało doświadczenia... Nie było tematu na forum i chciałem zacząć.
Może ktoś bardziej doświadczony to palił?
Prosiłbym o parę słów , bo moim skromnym zdaniem , jest to dobry tytoń.
Pozdrawiam
Krzysztof
KKF Poznań-----------------
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Mac Baren - Mixture Aromatic

Post autor: sat666sat » 05 lutego 2010, 18:57 - pt

Również szczera radośc z palenia Mixture))) Room note całkiem całkiem i nawet żona sie nie skarży. Naprawde miły tytoń))Polecam.
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
szkielu
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: szkielu » 06 kwietnia 2010, 18:53 - wt

mnie smakował przez pierwszych 5 paleń. potem coś zaczęło mnie w nim drażnić. smak jakbym kisiel popalał w fajce.
"– Stara fajka, jak stara zona: wierna i pewna, ale i młoda czasem sie przyda!"
http://www.fotoreporter.info.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
BenZin
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: BenZin » 27 lutego 2011, 18:16 - ndz

Podobnie jak u przedmówcy. Z początku zasmakował - smakował mi jak perfumowana Va No 1 (jakimś różano - owocowym aromoatem). Tyle że aromat ulatniał się w połowie fajki. Po kilku paleniech jakoś średnio zaczął smakować, ugryźć w język też potrafi. Wypalę saszetkę do końca, więcej nie kupię i nie polecam.
Awatar użytkownika
freemason
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 05 października 2013, 15:17 - sob

Mam słabość do tej serii aromatów MB. Choć ta mieszanka nie jest tak pyszna jak Scottish Mixture, warto spróbować. Smakuje lepiej niż Mixture Modern, mniej chemicznie.
Z paczki pachnie bardzo ładnie – kwiatowo-likierowo-czekoladowo.
Smak – miodowo-cukierkowy. Pojawiają się skądś jakieś chlorowe wtręty, Czuć także wanilię. Słodycz przełamana delikatną kwaskowatością. Co ważne, dobra virginia nie jest zadeptana całkowicie przez aromaty.
Momentami lekko podgryza w język i w gardło.
Ogólnie niezły tytoń na codzienne palenie.
szuba
Początkujący
Początkujący

Post autor: szuba » 25 listopada 2013, 14:41 - pn

Dzisiaj moje Palenie w/w tytoniu to była istna eureka!! :)
Po naczytaniu się różnych przeważnie dość pozytywnych opinie na temat tego tytoniu postanowiłem go nabyć, zapach z koperty delikatny jak na aromat, ale bardzo bogaty, rozpoczynam palenie... jakiś kwaśny, nie smaczny, bez wyrazu itd. generalnie czekałem kiedy tylko koperta się skończy bo totalnie mi nie smakował, i tak minęło pół roku z tą kopertą aż dziś postanowiłem że przesuszę tytoń bardziej niż inne i bardziej niż zawsze i tu spotkała mnie niesamowita słodycz i kwiatowy aromat, lekko waniliowy, który ujawnił się już od pierwszego puffa aż do 1/3 na dnie! oczywiście trzeba było uważać, gdyż fajka nagrzewała się szybciej niż zawsze ale smak odkryty:) niestety dopiero po połowie koperty i dość sceptycznym omijaniem tego tytoniu przez pół roku ale warto było czekać ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mac Baren”