CAPTAIN BLACK DARK

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

niedzwiecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

CAPTAIN BLACK DARK

Post autor: niedzwiecki » 15 lipca 2013, 23:47 - pn

W związku z doskonałymi recenzjami na
http://www.tobaccoreviews.com/blend_det ... D&TID=5506" onclick="window.open(this.href);return false;
Co sądzicie o tym tytoniu w porównaniu do innych przedstawicieli tej marki?
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: CAPTAIN BLACK DARK

Post autor: Canonnier » 21 listopada 2013, 19:00 - czw

Nowość wśród kapitanów. Zabrałem się za niego z wielkim entuzjazmem, jak się później okaże, trochę na wyrost. Tak jak rzecze etykieta (100% pure black cavendish), zakavendishowany na amen. Bardziej przypomina melasę do sziszy niż tytoń. Spodziewałem się sporych problemów z rozpaleniem, ale, tutaj zaskoczenie, nic takiego nie nastąpiło. Rozochocony tym wydarzeniem, spokojnie paliłem dalej. W smaku kremowo-waniliowy, z jakimś koniakiem. Wszystko było w najlepszym porządku do jakichś ¾ fajki. Wtedy gwałtownie zaczął wydzielać gigantyczne ilości kondensatu. Z fajki dosłownie bokami się wylewało. Do tego, smak szybko przeszedł od w miarę przyjemnego aromatu do środka dezynsekcyjnego. Zalecałbym dużą ostrożność w eksperymentowaniu z tym tytoniem – szkoda dobrej fajki.
Awatar użytkownika
MAYA
Pykacz
Pykacz

Re: CAPTAIN BLACK DARK

Post autor: MAYA » 12 grudnia 2013, 14:44 - czw

Canonnier pisze:Zalecałbym dużą ostrożność w eksperymentowaniu z tym tytoniem – szkoda dobrej fajki.
Mi tam szkoda fajki nie było, bo wiele biedaczka przeszła. Dla mnie bomba i wszedł do stałego menu.
"Trzeba sobie jakoś radzić" powiedział górol i zawiązał buta dżdżownicą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Captain Black”