Olaf Poulsson No 88

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Olaf Poulsson No 88

Post autor: martenn » 08 marca 2005, 10:29 - wt

Czy ktos palil to cudo? Prosilbym o jakis opisik. Juz zdazylem przeszukac forum, ale jakos nic mi w oko nie wpadlo. Moze przeoczylem?
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 23 marca 2005, 14:41 - śr

przeoczyles. bylo troszke na ten temat z okazji the malthouse dmt. mam wlasnie druga paczke owego tytoniu, poza pieknym, jak to juz ktos wczesniej napisal, "owocowym, owoce lesne" aromatem jest bardzo mily w smaku. pali sie dosc dobrze, rozdrabniac czy nie (flake) to juz sprawa osobista. kondensatu bardzo malo, bialawy popiol. przy delikatnym pykaniu ow owocowy aromat dobrze czuc na podniebieniu i w nozdrzach... i co ciekawe nie jest zbyt slodki, co moglby sugerowac zapach wydobywajacy sie z saszetki. i jeszcze jedna sprawa: po kilku paleniach w jednej fajce, pozostaje w niej dlugo aromat. do tego stopnia, ze mam odlozona juz fajke specjalnie na ten tyton.
pozdrawiam.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
martenn
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: martenn » 23 marca 2005, 23:56 - śr

Znaczy sie ze moge go dopisac do listy pod tytulem "kup mnie":) Moze byk fajny:) Na razie Simply Unique na tapecie:) Bardzo dziekuje za info. pozdrawiam. martenn
Awatar użytkownika
Beckett
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Olaf Poulsson No 88

Post autor: Beckett » 04 stycznia 2010, 20:12 - pn

Wypaliłem ostatnio dwie fajeczki tego tytoniu dzięki uprzejmości forumowego kolegi i jestem zachwycony. Bardzo dobry aromacik taki deserowy w postaci pokruszonych "flejków". Jeżeli chodzi o smak to jak przedmówca wyczuwam owoce leśne oraz śliwkę. Aromat nie nachalny dobrze odbierany przez niepalących, aczkolwiek szybko zagnieżdża się w fajce aromat tego tytoniu. Warto chyba przeznaczyć sobie pod ten tytoń osobną fajkę. Tytoń z czystym sumieniem polecam fanom aromatów.
Pozdrawiam Beckett !!!!

"Im starsza fajka tym słodszy dym"
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 04 stycznia 2010, 20:38 - pn

Dobrze że zasmakował)))
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan » 18 kwietnia 2010, 22:27 - ndz

Próbka z tego samego źródła: dzięki Sławku.

Powiem tyle: jeśli ktoś lubi SG Fire Dance Flake, to musi spróbować Poulssona - bardzo podobny smak, dobrze się spala, no i jest tańszy. Ewentualnie forma połamanych flejków może nie każdemu przypasować...
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Awatar użytkownika
mr. White
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: mr. White » 19 kwietnia 2010, 10:24 - pn

Jak rozumiem tytoń w kopercie jest w postaci pokruszonego flejka, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to wygląda w dużym opakowaniu? Też pokruszony? czy całe płatki?
Każdego Boga lud może przyjąć, lecz go sobie wytłumaczy zgodnie ze swymi pogańskimi na świat poglądami...

"Jesteśmy całkowicie świadomi że papież jest największą przeszkodą na drodze do ekumenizmu" papież Paweł VI (1967)
Awatar użytkownika
Mariusz Broniarz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Mariusz Broniarz » 19 kwietnia 2010, 11:42 - pn

Także pokruszony.
"Kto myśli,że może,ten może.A kto myśli,że nie może,ten nie może.To jest nieuchronne,niezaprzeczalne prawo".
Pablo Picasso.
sat666sat
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: sat666sat » 19 kwietnia 2010, 11:50 - pn

Mariusz Broniarz pisze:Także pokruszony.
Dokładnie taki jak w kopercie. Ostatnio kupiłem w opakowaniu 125 gram i był dokładnie w takiej samej postaci, co nie ujmuje jego świetności. Polecam!!!

Chętnie poczęstuję próbką. Kontakt na priv jak co :pipeman:
gg 1986482
"Lepiej mało dobrego, niż dużo złego"
Awatar użytkownika
freemason
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 05 października 2013, 15:21 - sob

Zawartość paczki dalece odbiega od opisu. To żadne flejki tylko czarno-brunatne nitki po flejkach, z jaśniejszymi podłużnymi listkami.
Zapach z paczki jednoznaczny – czarna porzeczka. W smaku – creme de casis. Wyraźny intensywny likier porzeczkowy. Słodki, średniomocny tytoń dla miłośników konkretnych aromatów. Nie będą zawiedzeni. Warto wypróbować. Mi przypadł do gustu. Radzę jednak palić okazyjnie, żeby się nie zasłodzić.
Awatar użytkownika
ulysse
Początkujący
Początkujący

Post autor: ulysse » 06 stycznia 2014, 11:08 - pn

Bardzo smaczny, sycący i niezbyt słodki tytoń i wcale nie taki słaby. Piękny zapach czarnej porzeczki powala na kolana po otwarciu koperty i dotrzymuje obietnicy - room note jest zniewalający i idzie w parze z doznaniami smakowymi. Pali się sucho i chłodno. Żadnego przygasania i kondensatu. Szary popiół na koniec. Mimo, że to aromat Dan Tobacco - jest zupełnie inny od większości braci i sióstr. Szlachetniejszy, moim zdaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dan Tobacco”