Limerick

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

MirekM
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Limerick

Post autor: MirekM » 05 czerwca 2012, 18:43 - wt

Torebka 125g zawierała długaśne paski (2x długość torby) złożone w pół. Zapach, trochę mnie tu zmroziło, z lekka sianowaty. Zostało przywołane traumatyczne wspomnienie Neptuna. No cóż, mogłem się jednak mylić, tak może pachnieć całkiem niezła virginia. Pierwsze pyknięcia rozwiały obawy, virginia i to bardzo podobna do No1 Mac Barena, nieco mniej słodka. Do tego przebija się pq, tylko tak delikatnie i niezbyt nachalnie. Nie próbuje zdominować va, a raczej tylko ją doprawia. Generalnie tytoń raczej słabszy, niezbyt sycący i co do słodyczy taki pół wytrawny. Zupełnie co innego niż w opisie sklepowym, gdzie opisany był jako mocny i sycący. Pali się dobrze i nie zostawia za wiele kondensatu, tyle co w filtrze. Niemniej trzeba uważać i nie przeciągać by nie rozgrzać fajki. Nie gryzie w język i nie wyskakuje z przykrościami. Trzyma poziom. Miłośnikom virginii, polecam.
Awatar użytkownika
Qwerty
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Re: Limerick

Post autor: Qwerty » 05 czerwca 2012, 20:32 - wt

Olala! Kolega pamięta Neptuna! Ja już nie potrafiłbym z pamięci odgrzebać wrażeń z palenia tego tytoniu oprócz tych, że po jakimś tygodniu regularnego używania tegoż w kątach zaległa swego rodzaju ciężka mgła jak pod Czarnobylem...

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Śląskiego Klubu Fajki - z Jaworzna w końcu nie tak daleko. To już w poniedziałek o 17:00 w Longmanie. Tym razem możliwa jest się artystyczna niespodzianka.
Pozdrawiam, Qwerty
qwerty małpa post kropka pl
FMS i Śląski Klub Fajki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dan Tobacco”