Ubytek w ustniku ebonitowym.

Tutaj możemy uzyskać odpowiedzi na wszelkie problemy związane z dbaniem o naszą kochankę

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Ubytek w ustniku ebonitowym.

Post autor: Dziku » 04 kwietnia 2005, 14:21 - pn

Szukam pewnej informacji od kilku dni, ale nic sensownego nie znalaz?em, wi?c zapytam Szanownych Forumowiczów.
Czy nie spotkali?cie si? z informacj? o czym? czym mo?na wype?ni? ubytek w ustniku ebonitowym. Rzecz dotyczy fajki o której wspomina?em w temacie o pa?cie polerskiej
Stary ów Stanwell posiada ustnik, na którego ko?cu znajduje si? "przygryzienie" - ubytek w dolnej (i tylko dolnej) ?cianie ustnika. Ustnik jest krótki i p?aski. Sugestia Jimmyego, aby ów ustnik skróci? sk?oni?a mnie do rozwa?enia i takiej kwestii. Po tzw dojrza?ym namy?le zdecydowa?em si? nie skraca?. Po prostu fajka zacznie wygl?da? dziwnie. Straci sw? lini? - czyli w?a?nie to co mi si? w niej spodoba?o.
Zacz??em jednak szuka? mo?liwo?ci wype?nienia owego ubytku i... nie znalaz?em niczego sensownego w tym wzgl?dzie. Zaczynam zastanawia? si? nad zmieszaniem odrobiny sproszkowanego grafitu z klejem typu "Poxipol" lub z jak?? ?ywic? epoksydow?. Ale mo?e forsuj? drzwi ju? otwarte... Mo?e kto? s?ysza? o dokonywaniu tego rodzaju napraw??
Awatar użytkownika
M-kwadrat
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: M-kwadrat » 04 kwietnia 2005, 15:17 - pn

Kuba pisa? o tym na grupie. Znalaz?em chyba najwa?niejszy post w tym temacie http://tinyurl.com/4ejgq ale jesli jeszcze troch? poszukasz to gdzie? by?o co? o ewentualnej szkodliwo?ci róznych spoiw, przynajmniej tak mi si? kojarzy, warto by chyba te? to znale??. W domu mam lokalne archiwum grupy mo?e tam szybciej znajd? to pode?l?.

Maciej
Dziku

Post autor: Dziku » 04 kwietnia 2005, 15:30 - pn

Dzi?ki wielkie.
Czyli jednak prawdziwa ?ywica epoksydowa nadaje si? do nadlewania ebonitu - intuicja i resztki "instynktu chemika" dobrze mi podpowiada?y...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak dbać”