W. O. Larsen - Mellow Mixture

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

krzyh1222@interia.pl
Fajczarz
Fajczarz

W. O. Larsen - Mellow Mixture

Post autor: krzyh1222@interia.pl » 20 stycznia 2007, 17:25 - sob

Dwa rodzaje czarnego Cavendisha, Burley i jasna, dojrzała Virginia. Do całości dodano szczyptę imbiru, którego aromat nie przytłacza naturalnych aromatów tytoniu, podczas palenia lekko wyczuwalny sporadycznie, w saszetce aromat imbirowy wyraźny. Tytoń pali się dobrze i łagodnie, jest dobrym towarzyszem podczas słuchania muzyki lub czytania, lub innego zajęcia, ponieważ nie wymaga prawie wcale uwagi. Nie mniej pykany za mocno potrafi ugryźć w język ;-). Smak Virgini mocno wpływa na smak całości, przypomina mi smak z SG Squadron Leader bez wpływu Lataki, bo w tym tytoniu jej nie ma - te smakowo zapachowe walory to dobra Virginia. Polecam jako tytoń od czasu do czasu, w przerywnikach pomiędzy mieszankami z latakią, lub czystą virginią, może się spodobać miłośnikom tytoni naturalnych. Moja ocena 4,5/10.

Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: W. O. Larsen - Mellow Mixture

Post autor: Canonnier » 13 grudnia 2014, 17:49 - sob

Przepyszny, deserowy aromat. Waniliowo-owocowy, z nutą imbiru, która nadaje całej mieszance oryginalny i niespotykany charakter. Przy ty, nie jest zbyt pikantny, a raczej ‘miodowy’. Spopiela się wprost idealnie, żadnych kondensatów ani koreczków, czego trochę się obawiałem znając kilka wyrobów Larsena. Jeżeli ktoś jest amatorem aromatów, to spokojnie mogę polecić ten tytoń, nawet do codziennego palenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W.O. Larsen”