Stanwell Classic

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

jony
Fajczarz
Fajczarz

Re: Stanwell Classic

Post autor: jony » 18 stycznia 2008, 21:19 - pt

Narcurion pisze:U Kulisza często zdarzają się inne tytonie jak np. Springwater. Inna sprawa, że marża jest powalająca. Jeśli opalałeś vanilią to pewnie i classiciem da radę.
Aktualnie nic u Kulisza nie ma, a ceny faktycznie nieziemskie. Ostatnio Springwater 40 złociszy.
pozdrawiam - jony
Awatar użytkownika
Sabri
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Sabri » 18 stycznia 2008, 22:10 - pt

jony pisze:Ostatnio Springwater 40 złociszy.
Wow :shock:
Awatar użytkownika
maciej_faja
Moderator
Moderator

Post autor: maciej_faja » 19 stycznia 2008, 09:28 - sob

Może to Springwater Gold Edition? :twisted:
Masz starą lub uszkodzoną fajkę - kup poradnik "NOWA-STARA FAJKA".

Pozdrowienia z południowej Wielkopolski
Hanemann
Początkujący
Początkujący

Post autor: Hanemann » 16 lipca 2009, 00:21 - czw

Kupiłem puszkę tego tytoniu w Niemczech. Potem żałowałem, że tylko jedną, bo ten w puszce był o niebo lepszy od sprzedawanego u nas w kopercie. Jakbym palił inny tytoń. Tamten palił się ładnie do końca. Cudowny zapach śliwki. W porównaniu z wersją z puszki, to co sprzedają u nas to sianko straszne. Ale może być też tak, że ten z koperty był zbyt mokry, stąd nieprzyjemne doznania od połowy fajki (podobnie bywa z Alsbo Gold, który jest raz dobry, a raz sianowaty; w zależnosci od partii tytoniu).
Thesary
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thesary » 27 sierpnia 2010, 14:12 - pt

Dotarł do mnie dzisiaj, poczekam jednak z otwarciem koperty, mam co palić narazie!
„Przez to ziele możemy podziwiać wspaniałe dzieła Boga, który sprawia, że rzeczy są dziwne, wspaniałe, niezrozumiałe i cudowne dla ludzkiego osądu”
Awatar użytkownika
Wojtek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Wojtek » 31 sierpnia 2010, 12:52 - wt

Ja obecnie palę (to dopiero mój 2 tytoń) i chyba jeszcze nabrałem za mało wprawy w fajczarstwie bo strasznie szybko i gorąco mi się pali. Mimo to na początku, póki chłodny ;), przyjemny słodki smak.
Palenie fajki zapewnia spokojny i obiektywny osąd spraw ludzkich - Albert Einstein
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 18 października 2010, 21:08 - pn

Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się czegoś zupełnie przeciętnego, a tu zaskoczenie. Otwarty tytoń przepięknie pachnie kompozycją słodkich owoców i alkoholu. W smaku bardzo płynna i nie nachalna słodycz. Aromat pokojowy nie narzuca się specjalnie i jest ogolnie tolerowany, a nawet doczekał się pochwał.
SLawek Skiba
Początkujący
Początkujący

Post autor: SLawek Skiba » 05 kwietnia 2011, 05:11 - wt

Gdyby nie ta śliwka to by pięknie wiało z "chliwka".. :wink: Po pierwszych zachwytach jednak nie. Za intensywny smak śliwek i alkoholu. Nie jestem abstynentem... Lubię aromat.. śliwka i wisienka jakoś mi przeszkadzają. 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stanwell”