Nowe Stanwelle

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Skandy
Początkujący
Początkujący

Nowe Stanwelle

Post autor: Skandy » 21 kwietnia 2006, 20:53 - pt

Czy ktoś z forumowiczów palił już inne rodzaje Stanwella, poza pozytywnie przyjętą wanilią. Bardzo kusi mnie Stanwell Clasic, a także Melange. Czy są równie dobre jak rzeczony Stanwell Vanilla?

Awatar użytkownika
etherni
Pykacz
Pykacz

Post autor: etherni » 21 kwietnia 2006, 21:03 - pt

Jeśli lubisz aromaty to Stanwell Clasic powinien ci podejść,lekko śliwkowy.do niedawna często go paliłem,ale teraz oscyluję w kierunku czystych smaków i La więc ostatnio wydał mi sie nieco kwaśny - jak większość aromatów po TMH i BBBB.Jeśli Alsbo Black nie rzuca Cie o ściane to spokojnie polecam Stanwell'a Classic.Przynajmniej na próbę,Stanwell full aroma tez niezły.
obecnie pykam:Malthouse,Rattray's Old Gowrie,Torben Dansk No.6 English Light

GG: 2974862

markoramius
Początkujący
Początkujący

Post autor: markoramius » 12 listopada 2006, 16:00 - ndz

W moim uznaniu, jeżeli chodzi o Stanwella Vanilla jest to tytoń bardzo przyzwoity i nie mam się do czego przyczepić. Podobnie jest z Classikiem, śliwkowo-orzechowy smaczek bardzo pozytywnie mnie nastraja, ale jeżeli chodzi o Full Aroma musze przyznać, że wogle mi nie podchodzi i rzeczywiście jest lekki kwaśny posmak w trakcie palenia, o którym wspominają koledzy. Ogólnie nowe Stanwelle bardzo mi się podobają, nie próbowałem tylko jeszcze Melange, ale mam nadzieje, że to się niedługo zmieni :)

Kudłaty
Początkujący
Początkujący

Post autor: Kudłaty » 13 listopada 2006, 14:48 - pn

Ostatnio dane mi bylo wypalic porcyjke Stanwell'a Vanilla i musze powiedziec, ze tyton zacny, acz czasami wydawal mi sie troche mdly (chociaz mam wrazenie, ze to dlatego, iz ostatnio wole niearomatyzowane tytonie).
Ogolnie rzecz biorac slodziutka nuta wanilii i toffi.
Jesli chodzi o wanilie dostepna w Polsce za w miare normalna cene, to Stanwella Vanilla z czystym sercem polecam. :)

Aha, znajomek, ktory mnie poczestowal akurat zaczyna przygode z fajka i kupil go jako swoj pierwszy. Chwali sobie owy tyton, bo nie ma zbyt wielu problemow z paleniem, a ten raczy go milym dymkiem.

Eberloth
Pykacz
Pykacz

Post autor: Eberloth » 14 listopada 2006, 11:34 - wt

Ciekawe, czy kupując te tytonie w różnych miejscach / różnych serii i dat produkcji mamy zawsze do czynienia z tym samym tytoniem?? Śmiem wątpić. Wypaliłem jedną paczkę Vanilii - pierwsza była OK, druga - niby to samo, niby ten sam aromat (pewnie zestaw chemikaliów się nie zmienił ;)) a moc tytoniu zdecydowanie inna... Żałosne to, że producent, chcąc nas przyzwyczaić do marki, nie utrzymuje produktu na jednakowym poziomie.

Z opisywanej serii najbardziej smakuje mi Classic. To znaczy dwie paczki mi smakowały. Aż strach kupić trzecią, żeby dobrych wspomnień nie zatrzeć...

Awatar użytkownika
kashiash
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: kashiash » 14 listopada 2006, 13:15 - wt

Nie jestem pewny ale odnosze wrazenie ze Stanwell sprzedal czesc swoich tytoni jakiejs firmie ktora dotarla z tymi tytoniami do nas.
Dlaczego w saszetkach pojawil sie łatwo dostepny Classic/Melange, Vanillia ... a nie ma Black Diamond, Danish Truffles czy tez Indigo ? Wg mnie te w saszetkach juz nie robi stanwell tylko ktos inny i dlatego tak spadla jakosc tych tytoni.
Kashiash

michal55555
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: michal55555 » 14 listopada 2006, 20:09 - wt

To samo zauważylem z tytoniem Alsbo Gold, opakowanie takie same a smak o wiele gorszy. :(

jingishan
Początkujący
Początkujący

Post autor: jingishan » 28 grudnia 2006, 23:53 - czw

ja nie pele wiele i tez nie mailem okazji smakowac wielu tytoni. jednak z tych ktore palilem stanwell classic zdecydowanie podchodzi mi najbardziej. szcegolnie uwodzi mnie ten lekki zapaszek sliwki :D

Awatar użytkownika
Czak_Mandzione
Początkujący
Początkujący

Post autor: Czak_Mandzione » 29 grudnia 2006, 13:31 - pt

ja niedawno zacząłem palić lulke i Stanwell Classic to włąśnie mój pierwszy tytoń, i powiem, że pali mi się go bardzo przyjemnie, a zapach pozostający po nim w pokoju sprawia, że nie musze się bawić w kadzidełka (:

Awatar użytkownika
Bard
Początkujący
Początkujący

Post autor: Bard » 07 stycznia 2007, 11:21 - ndz

Ja po zakupie mojego pierwszego tytoniu(Alsbo Vanilia) ktory byl nie dobry zostalem przekonany do kupna Stanwella vanilia. Nie wysoka cena a przy tym podobno fajnie smakuje (alsbo nie smakowal wcale).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stanwell”