Stanwell Vanilla

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: Stanwell Vanilla

Post autor: Canonnier » 11 lutego 2013, 17:38 - pn

Mi udało się kupić bez większych problemów. A jest to świetny aromat. Nie zalatuje żadnym syntetykiem, nie jest zalany alkoholami z czterech stron świata i pięknie spala się do białego popiołu. W zasadzie, to trochę taka wanilia – nie wanilia. Bardziej przypomina duńskie mieszanki waniliowo-owocowe. Jest tylko nieco mniej słodki od tych ostatnich. Ten tytoń chyba nie może się znudzić.

Awatar użytkownika
ulysse
Początkujący
Początkujący

Post autor: ulysse » 03 lipca 2013, 16:44 - śr

Może się znudzić. Jak wszystko. Mnie nie podszedł. Brakowało mi wyrazistości, ale nie to było najważniejsze. W smaku zwykłe landrynki i nic więcej. Zapach - wanilia - OK i już. Fajny, smaczny tytoń, jednak bez szału.
Dobry dla rekrutów, bez obrazy.
I ciekawostka. Co roku, tuż po Nowym Roku większość trafik i sklepów w sieci, świeci pustkami. Wiadomo, nowe ceny, powolne dostawy, akcyzy etc.
Co znika jako ostatnie ( z tytoni w cenie 30 - 50 zł)?
Stanwell i Larsen, bo najmniej pożądane przez rynek. Rynek nie kłamie.

Jahu
Początkujący
Początkujący

Post autor: Jahu » 20 stycznia 2015, 13:58 - wt

Witam, chciałem spróbować tego tytoniu jednak nigdzie nie mogę go dostać. W internecie nie ma ani jednej sztuki. Co się dzieje? Nie jest już produkowany?

Gdyby, ktoś widział go w swojej okolicy to może dogadalibyśmy się jakoś i mógłby mi go puścić pocztą? :)

jony
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jony » 20 stycznia 2015, 15:04 - wt

Jahu pisze:Witam, chciałem spróbować tego tytoniu jednak nigdzie nie mogę go dostać. W internecie nie ma ani jednej sztuki. Co się dzieje? Nie jest już produkowany?

Gdyby, ktoś widział go w swojej okolicy to może dogadalibyśmy się jakoś i mógłby mi go puścić pocztą? :)
Niestety, ale aktualnie w Polsce tytoń nieosiągalny. :( Dostępny jest jedynie poza granicami kraju.
pozdrawiam - jony

Jahu
Początkujący
Początkujący

Post autor: Jahu » 27 stycznia 2015, 21:06 - wt

Ta nasza Polska to smutny kraj jest...
Dzięki za odpowiedź, może kiedyś się go trafi gdzieś na zagranicznej wycieczce :)

niedzwiecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: niedzwiecki » 21 lutego 2015, 15:46 - sob

Wystawiłem kilka saszetek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Stanwell”