Aromaty dla lubiących aromaty

Tu początkujšąy fajczarze mogą zadawać pytania weteranom fajki.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
odiss
Początkujący
Początkujący

Aromaty dla lubiących aromaty

Post autor: odiss » 08 października 2013, 21:48 - wt

Witajcie Gentlemeni.

Od jakiegoś czasu przeglądam forum, dziś postanowiłem się zarejestrować. W sumie przyszedłem tu po sąsiedzku z forum cygar :) Ostatnio jednak przerzuciłem się na fajeczkę i sprawia mi to coraz więcej radości. Tym bardziej że palenie fajki sprawdza się w warsztacie gdzie po godzinach tworzę swoje cuda. Kwadransik z fajką i można wracać do roboty :)

No ale do rzeczy. Mam pytanie do Was szanowne grono. Obecnie mam za sobą następujące tytonie w ramach nauki palenia
Tilbury (ale to dawno, i po jednej nabierce już je wywaliłem)
Dunhill Early Morning Pipe
Amphora Full Aroma
Ashton Smooth Sailing

Obecnie jedzie do mnie paczuszka Timm No Name.

Chciałbym spytać czy polecicie jakieś tytonie aromatyzowane - szukam czegoś MOCNO aromatyzowanego, przebijającego się przez zapach tytoniu, krótko mówiąc - nie podeszły mi naturalne tytonie, i wolę aromaty. Pykam rekreacyjnie, nie na codzień, więc "deserowe" pozycje są jak najbardziej ZA.

Z góry dziękuję za pomoc i obiecuję odwdzięczyć się opisując swoje doznania :)
whinterfresh
Początkujący
Początkujący

Re: Aromaty dla lubiących aromaty

Post autor: whinterfresh » 08 października 2013, 22:08 - wt

Polecam Belle Epoque Larsena. Kadzidło jakich mało. Mi osobiście nie przypadł do gustu, bo po 20 minutach mam po prostu dosyć, za bardzo muli. Ale jeśli szukasz czegoś naprawdę aromatyzowanego to myślę, że będzie w sam raz.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 09 października 2013, 09:55 - śr

Jeżeli Kolega poszukuje mocnego aromatu polecam "Ultimum" G&H a jeżeli odrobinę słabszego to Captain Black Regular. "Ultimum" jest niewaniliowy.

P.S cyt Kwadransik z fajką i można wracać do roboty .Wydaje mi się ze Kolega za szybko pali.
Awatar użytkownika
freemason
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: freemason » 09 października 2013, 13:48 - śr

Ja polecam niedrogie MacBareny - Velvet (obojętnie czerwony czy zielony), Black Ambrosia lub Aromatic Choice. Moc aromatu ma w sobie także Olaf Poulson 88 - porzeczka, Pergamon, Sans Souci, KentuckyBird, Palladin. Jest w czym wybierać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących fajczarzy”