Czy tak może być?

Tu początkujšąy fajczarze mogą zadawać pytania weteranom fajki.

Moderator: Moderatorzy

Dura
Początkujący
Początkujący

Czy tak może być?

Post autor: Dura » 24 stycznia 2014, 13:53 - pt

Witam wszystkich serdecznie. Na samym początku, tytuł tematu nieco z przymrużeniem oka :wink: . Chciałbym się upewnić dopytać "Czy tak może być?".
Więc tak, zdecydowałem (po raz drugi- za pierwszym jakoś nie wyszło) że wchodzę w ten temat. Jestem palaczem tytoniu, palę papierosy jednak nie jest tego strasznie dużo. Czasami wydaję mi się że po prostu lubię palić tytoń a nie "potrzebuję palić".

Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim zestawie, może coś zmienić?:
Fajka BPK Bruyere Garantie najprawdopodobniej 1.7 gdyż podobają mi się proste kształty. Chcę aby fajka była wrzoścowa.
Tytoń Virginia nr 1 od MacBarena i do tego zestaw podstawowych elementów plus filtry. Wydaje mi się iż filtry nie mają większego znaczenia więc pewnie wezmę po prostu pierwsze 9mm z brzegu.

Edytka ;):
Postanowiłem iż dopłacę do fajki i wezmę coś w okolicach 100 zł Bróg, B&B... zobaczę jeszcze
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2014, 17:48 - sob przez Dura, łącznie zmieniany 1 raz.
jony
Fajczarz
Fajczarz

Re: Czy tak może być?

Post autor: jony » 24 stycznia 2014, 14:00 - pt

Dura pisze: Fajka BPK Bruyere Garantie najprawdopodobniej 1.7 gdyż podobają mi się proste kształty. Chcę aby fajka była wrzoścowa.
Tytoń Virginia nr 1 od MacBarena i do tego zestaw podstawowych elementów plus filtry. Wydaje mi się iż filtry nie mają większego znaczenia więc pewnie wezmę po prostu pierwsze 9mm z brzegu.
Fajkę musisz wybrać taką, jaka Ci najbardziej "leży" dobrze byłoby w jakiejś trafice zrobić przymiarkę. Jak trochę przejrzysz forum, to się na pewno zorientujesz, że ilu fajczarzy, tyle opinii o tytoniach - to jest rzecz gustu ( moim zdaniem tytoń jest OK). Natomiast filtry też mają duże znaczenie przy paleniu fajki, musisz sobie poczytać jest tego sporo.
pozdrawiam - jony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących fajczarzy”