Początki palenia fajki

Tu początkujšąy fajczarze mogą zadawać pytania weteranom fajki.

Moderator: Moderatorzy

zebra
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Początki palenia fajki

Post autor: zebra » 13 marca 2014, 00:56 - czw

Jak szaleć to szaleć... ja wybrałbym brebbię. Plusy bez prekarbonizatu (jako że jesteś początkujący radziłbym zapoznać się z techniką opalania fajki), nielakierowana no i na oko widać że brebbia z lepszego wrzośca zrobiona. Choć to nie znaczy że w tej passatore nie da się palić... musisz sam podjąć to ryzyko. Ja wypowiadam się tylko z mojego punktu widzenia.

Aha i jeszcze żeby nie było ci za łatwo masz tu takie dwa w jednym.

Dargorad
Początkujący
Początkujący

Post autor: Dargorad » 13 marca 2014, 09:17 - czw

Zdecydowałem się właśnie na tę brebbię. Wiedzy teoretycznej o opalaniu już garść zaczerpnąłem z forum i nie tylko ;) Dzisiaj fajka ma do mnie dojechać i zobaczymy co będzie dalej się działo. Ale ten Stanwell jest przepiękny... Już wiem jaką fajeczkę kupię jako następną :) Serdeczne dzięki Kolego zebra :)

Sława Wam!
Dargorad
Szanujcie Matkę Naturę. W przeciwnym wypadku może się w*****ć i nie zostanie po Nas nawet nagrobek.

golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 13 marca 2014, 09:51 - czw

Muszę przyznać,że pomysł fajki z dwoma ustnikami jest dosyć ciekawy . Trochę szoda,że idea ,żeby do fajek lepszych producent dodawał zaraz dwa nawet takie same ustniki się szerzej nie przyjęła. Ustnik bowiem to ta część fajki bardziej osobista i bardziej technicznie eksloatowana przez bezpośredni kontakt.

oktogenek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: oktogenek » 13 marca 2014, 19:55 - czw

Dargorad pisze:Zdecydowałem się właśnie na tę brebbię. Wiedzy teoretycznej o opalaniu już garść zaczerpnąłem z forum i nie tylko ;) Dzisiaj fajka ma do mnie dojechać i zobaczymy co będzie dalej się działo. Ale ten Stanwell jest przepiękny... Już wiem jaką fajeczkę kupię jako następną :) Serdeczne dzięki Kolego zebra :)

Sława Wam!
Dargorad
Z sentymentem czytam ten wpis, sam zaczynałem od Brebbi :D to dobre fajki ale trochę w Polsce nie doceniane

maciej stryjecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: maciej stryjecki » 13 marca 2014, 21:06 - czw

Jakby kosztowały tyle, co w Niemczech, to by były doceniane. Pewnie dla Towarzystwa za tanie :wink:
http://www.hfm.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących fajczarzy”