Smoker's Pride Vanilla Cavendish

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Celt
Moderator
Moderator

Smoker's Pride Vanilla Cavendish

Post autor: Celt » 25 lipca 2008, 00:50 - pt

Jeśli jest już na forum ten wątek to proszę o przeniesienie tego posta, ale jakoś nie doszukałem się opisu tego tytoniu, więc wpisuję.
Sięgnąłem po niego z pewną ostrożnością, gdyż usłyszałem, że jest tak samo dobry jak Kapitan Black granatowy, ale jest od niego o 10 zł (a przynajmniej tak jest w Lublinie) tańszy. Tytoń pozytywnie mnie zaskoczył. Jest dość delikatny w smaku. Aromat jak na mój gust bardziej jednak przypomina czekoladę niż wanilię, jak zdaje się sugerować nazwa. Tytoń nie jest zbyt mocny, ale niestety pali się dość ciepło. Nie zauważyłem wydzielania się kondensatu (a przynajmniej nie w większych ilościach) i pomijając fakt, że pali się gorąco to spala się na bardzo ładny popiół. Tytoń też nie ma skłonności do przygasania. Jak dla mnie jest to dobry tytoń do codziennego palenia.
Diord Fionn
Awatar użytkownika
MAYA
Pykacz
Pykacz

Re: Smoker's Pride Vanilla Cavendish

Post autor: MAYA » 12 grudnia 2013, 16:07 - czw

Celt pisze:Jak dla mnie jest to dobry tytoń do codziennego palenia.
Codziennie go palę a jak już wybucham kilka OZ to zamówię następne. Bardzo przyjemny tytoń.
Optymalnie kawałeczki tytoniu, łatwe w nabijaniu. Równo się pali. Aromatyczny, słodziutko kwaskowy. Spala się bezproblemowo.
"Trzeba sobie jakoś radzić" powiedział górol i zawiązał buta dżdżownicą
niedzwiecki
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Re: Smoker's Pride Vanilla Cavendish

Post autor: niedzwiecki » 30 października 2015, 23:41 - pt

Wystawiłem trochę na portalu aukcyjnym.
Pozdrawiam Wszystkich!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Smoker's Pride”