Amphora Gold i Full Aroma

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Czy Amphora Wam smakuje?

Czas głosowania minął 30 maja 2005, 13:36 - pn

Palilem Amphore Gold i nie smakuje mi
0
Brak głosów
Palilem Amphore Gold i smakuje mi
0
Brak głosów
Naprawdę trzeba spróbować Gold
0
Brak głosów
Nie paliłem i nie zamierzam palić żadnej
3
13%
Palilem Amphore Full Aroma i smakuje mi
0
Brak głosów
Palilem Amphore Full Aroma i nie smakuje mi
3
13%
Naprawdę trzeba spróbować Full Aroma
0
Brak głosów
Sš tytonie przewyższajšce smakiem i aromatem Amphore
10
43%
Jeszcze jej nie palilem
7
30%

Liczba głosów: 23
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Amphora Gold i Full Aroma

Post autor: Marcin_Pro » 31 marca 2005, 13:36 - czw

Witam Koledzy i Kole?anki,

mam takie pytanie czy kto? wie czy jeszcze gdzie? dostepny (gdzie?) jest tyto? Amphora Gold?
Z Full Aroma nie ma problemów jednak o Gold tylko s?ysza?em, ?e poniek?d dobrym tytoniem jest.
I s?ysza?em te? jeszcze ?e Amphora posiada jeszcze rodzine klilu tytoni ? (mo?e znacie i palili?cie je?)

Jako, ?e nie mia?em kontaktu z tym tytoniem (Amphor?) prosze podzielcie sie te? ze mn? Waszymi uwagami na temat tego tytoniu.

Jedynie ludzie pytaj? "czy pali?e? ju? amfor? ? nie?! "

pozdrawiam
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Dziku

Post autor: Dziku » 31 marca 2005, 14:04 - czw

Jest mnóstwo lepszych tytoni, ale i do?wiadczenie jest rzecz? bezcenn?.
Tyle, ?e nie b?dziesz mia? pewno?ci sukcesu kieruj?c si? gustem innych osób - to najwy?ej jaka? podpowied?.

Poza tym - Forum posiada wyszukiwark?. Wpisujesz do niej s?owo "Amphora" i po chwili zapoznajesz si? z innymi tytoniami z tej rodziny w tym oto temacie
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 31 marca 2005, 14:07 - czw

Jeno obecna Amhora ma si? do tej starej (od D. Egbertsa) jak stare m?skie kalesony do jedwabnej bielizny ksi??niczki na ziarnku grochu!
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 01 kwietnia 2005, 18:45 - pt

Dziku pisze:Jest mnóstwo lepszych tytoni, ale i do?wiadczenie jest rzecz? bezcenn?.
Tyle, ?e nie b?dziesz mia? pewno?ci sukcesu kieruj?c si? gustem innych osób - to najwy?ej jaka? podpowied?.
Dziku,
jak zwykle dzi?kuj? za Twoje rady. ceni? je sobie.
masz racj? do?wiadczenie to rzecz cenna. trzeba te? doda? ?e gusta chyba ludzie maj? ró?ne i nie nale?y si? nimi kierowa? to jednak czasem daj? one w przypadku poszukiwa? tytoni ogólne ramy do poszukiwania.

dzi?kuj?
Marcin
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Awatar użytkownika
Scorpio
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Scorpio » 01 kwietnia 2005, 21:46 - pt

Powiadaj? ?e na ka?dego z nas gdzie? na tym ?wiecie czeka druga, idealna po?owa...
Mo?e si? zdarzy? ?e dla jakiego? fajczarza Amphora oka?e si? Graalem.
Uwaga na wódke! Mam po niej kaca i paskudne kobiety w mieszkaniu..
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 02 kwietnia 2005, 15:51 - sob

starych amphor faktycznie bylo kiedys kilka. i faktycznie nowa czerwona amphora jest jakas taka do niekonieczniepalenia... ze starych czasow jednak bardzo milo wspominam amphore czarna. pewna reminescencje dal mi aromat simly unique..ale niestey, nawet reanimowane resztki ( tak, mam jeszcze na dwa, trzy nabicia, a co...) stoja wyzej od larsena. amphore gold palilem kilka razy, byl to z tego co pamietam, ciekawy tyton i pozytywnego wrazenia nie zatarl nawet fakt palenia w postlatakiowym kominku. ale bylo to dawno i do owego kominka rozne rzeczy sie wrzucalo. a za fszedobylska czerwona, jak wyzej napislaem nie tesknie.
pozdrawiam.
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 06 kwietnia 2005, 14:25 - śr

Dziekuje za udzia? w ankiecie i Wasze opinie na temat Amphory.
Mo?e kiedy? i na mnie przyjdzie taka okazja ?eby spróbowa?, i mie? w?asne do?wiadczenie
Scorpio pisze:Powiadaj? ?e na ka?dego z nas gdzie? na tym ?wiecie czeka druga, idealna po?owa...
Mo?e si? zdarzy? ?e dla jakiego? fajczarza Amphora oka?e si? Graalem.
a W zwi?zku z tym mo?e by zacz?? temat Tytoniu w?ród tytoniów, czyli Graala?

pozdrawiam
Marcin
Obrazek

jarekkrakow
Początkujący
Początkujący

Re: Amphora Gold i Full Aroma

Post autor: jarekkrakow » 09 października 2009, 22:10 - pt

Witam,
Także jestem palaczem Amphory (czerwonej i czarnej) ale ich nowa wersja niezbyt mi odpowiada
Czy ktoś mógłby mi podsunąć coś o podobnej nucie zapachowej zarówno do czerwonej (kumaryna?) jak i czarnej (orzech?)
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie
Awatar użytkownika
Tom_GTP
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Re: Amphora Gold i Full Aroma

Post autor: Tom_GTP » 28 listopada 2010, 02:53 - ndz

Witam na wstępie wszystkich użytkowników tego zacnego forum gdyż jest to mój pierwszy post. Jestem Tomek i kolekcjonuje tabaki jeśli chodzi o inne tytonie. Zaczełem palić fajkę (Bróg nr 47 z gruszy typu bilard) od wczoraj i moim pierwszym tytoniem stał się właśnie Full Aroma Amphora... Dlaczego akurat ten? Na szybko kupiłem. Słyszałem o nim tylko ale nie znałem aromatu i pamiętam jedynie że kiedyś nosił w Polsce miano kultowego tytoniu (tak opowiadł kolega który pali fajki. Pracuje na małym stoisku z tytoniem w Magnolia Park we Wrocławiu) Po spróbowaniu mogę powiedzieć że idzie go palić choć jest to na styku dobrego smaku. Od jeden do siedem na mojej laickiej skali daje 3.5
Za tą wielowarstwowość. Czułem w niej już to co piszą choć może niektóre składnik były tylko auto sugestią w moim mniemaniu.
http://www.powerball.fora.pl" onclick="window.open(this.href);return false; <<< Moja pasja. Zapraszam do świata Powerballingu!

GG: 158500

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imperial Tobacco”