gdzie są trafiki w Łodzi ?

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

adszad
Początkujący
Początkujący

Re: gdzie są trafiki w Łodzi ?

Post autor: adszad » 29 grudnia 2011, 22:04 - czw

Nie jestem człowiekiem, który często narzeka. Podjąłem jednak decyzję, ze nie będę nic kupował ale i odwiedzał sklepu SMOKE w GŁ. Jestem w okolicy dość często i często tam zaglądam. Dziwi mnie zawsze w jaki sposób dobiera się personel do małych sklepików. Sam jestem pracodawcą i nie wyobrażam sobie zatrudnić do sklepu osoby mało sympatyczne, odrażające, czy niekulturalne. Wchodząc oglądać piękne fajki (ceny petersonów o 30% wyższe niż w sklepach online) zawsze mam wrażenie (i widzę to w oczach pani lub pana za ladą), że oni nie chcą bym tam długo przebywał. Dosłownie czekam na słowa "długo, k...., jeszcze?". Przed świętami bardzo często przechodziłem obok sklepiku. Za każdym razem pan rozmawiał przez telefon, a gdy znów (jestem dziwny?) chciałem na chwilę wejść, zostałem obdarzony takim spojrzeniem jakbym wyrządzał sprzedawcy wielką krzywdę. Sam sklep jest drogi, ale fajnie, ze jest miejsce, gdzie można kupić dobrą fajkę, akcesoria czy przedni tytoń (tytoń akurat w dobrej cenie). Jednak już nie dla mnie:)
Leśniczy
Początkujący
Początkujący

Re: gdzie są trafiki w Łodzi ?

Post autor: Leśniczy » 28 grudnia 2017, 11:10 - czw

Czołem fajczarskiej braci!
To mój pierwszy post na tym forum. Sam smakować fajki uczę się od dwóch lat.
Ale nie o tym teraz.

W mojej okolicy jest jedna trafika i jak na mój gust całkiem nielicho wyposażona:
http://www.jakubphu.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”