Świąteczne Życzenia

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Hilson

Świąteczne Życzenia

Post autor: Hilson » 21 grudnia 2005, 21:46 - śr

Witam Wszystkich Forumowiczów,
WSZYSTKICH
Chciałbym złożyć WAM Najserdeczniejsze Życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Każdemu spełnienia WSZELKICH MARZEŃ: rodzinnych, fajkowych, tytoniowych i innych najbardziej osobistych.
WSZYSTKIM, KTÓRYCH KOCHAM, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO, CO SOBIE WYMARZĄ.

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 22 grudnia 2005, 18:16 - czw

Życzę Wszystkim Komilitonom Forum FMS i Ich Bliskim wielu chwil cieszących serca podczas Świąt i w Nowym Roku.
Chciałbym, by dopisywało Wam zdrowie, byście mogli się jak najczęściej radować sukcesami, dostatkiem i życzliwością ludzi.
A św. Mikołaj - gdyby tylko przysiadł między nami - na pewno by fajkę z jakimś niebiańskim tytoniem zakurzył.
Serdecznie pozdrawiam.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.

Dziku

Post autor: Dziku » 23 grudnia 2005, 11:34 - pt

W tym Specjalnym Łódzko - Świątecznym temacie życzę wszystkim Fajczarzom - Łodziakom pogodnych, zdrowych i rodzinnych Świąt.
Obyśmy w ich trakcie przysiedli choć na chwilę i zwolnili tempo życia. Tak by potem mieć czas wspólnie spotkać się na odległość wyciągniętej ręki z kuflem i spokojnie zapalić fajkę. Tak jak to dawniej co najmniej raz w miesiącu bywało...

boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 21 grudnia 2006, 10:16 - czw

GWIAZDKA 2006 :)

WITAM SERDECZNIE!

Z okazji zbliżających się ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA chciałbym wszystkim życzyć przyjemnego ich spędzenia! Duuuużo prezentów, które was rozweselą, smacznego jedzonka no i oczywiście pysznej fajeczki ;) !

Jako, że z życzeniami nie było u mnie zazwyczaj najlepiej to musicie mi zaufać w tej kwestii, że są ze szczerogo serca 8)
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 25 grudnia 2006, 12:52 - pn

Serdeczne dzięki Koleżeństwu za życzenia słane smsami (na którem nie mógł odp. , bo mi bateryjkę w komórce diab..., chciałem rzec szlag trafił). Wielki choinkowy ukłon dla Waćpanów!
Dodatkowo jeszcze mocny uścisk prawicy dla Hilsona - św. Mikołaja. Mareczku drogi! Kiedym niebiańskiego pieczonego pstrąga spożył, popił kulebiaka z grzybami aromatycznym czerwonym barszczykiem i zasiadł u brata przy kominku z lampką muscatela i Hal o'the Wynd w fajeczce.... Oj, jakże mi dobrze było! I chyba nie tylko mi, bo zdawało się, że zapach błękitnego dymku, który snuł się po niebiesiach, ukoił wręcz zastępy niebieskie z samym archaniołem Gabrielem :D Jednym słowem: GLORIA!
Dziś świętujemy dalej. Życzę kalorii, cholesterolu i innych świątecznych rozkoszy!
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.

Dziku

Post autor: Dziku » 25 grudnia 2006, 21:36 - pn

To jeszcze najserdeczniejsze życzenia od Dzika

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”