Trafika - Piotrkowska 251

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2006, 21:01 - śr

Pakul pisze:(...)gdzie to?
Wirtualnie - wszystko w wyszukiwarce :lol:
Korzystaj smiało, chociaż nawet i tego nie trzeba. Wszystko widać gołym okiem na stronie Forum Łódzkich Fajczarzy.
Trafika w sklepie "India 99" znajduje się - jak sama nazwa podpowiada - na Piotrkowskiej 99.
Właściciel - łódzki fajkarz p. Pietrzyk posiada 3 trafiki. Tą w "India 99", w M1 i na Piotrkowskiej 240. Pomimo jednego właściciela różnią sie one zwłaszcza asortymentem fajek, ale i tytoni również.
W tej na Piotrkowskiej 99 trzeba po prostu prosić o pokazanie fajek. Jest tam mało miejsca, a fajeczek bywa sporo.

PS
A obecny temat poświęcony jest ZUPEŁNIE INNEJ TRAFICE. I na dodatek przeuroczej...
Awatar użytkownika
Pakul
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Pakul » 03 sierpnia 2006, 11:47 - czw

okey dzieki za informacje. Nie zdawalem sobie sprawy ze tyle tego jest :wink: Musze koniecznie odwiedzic te wszyskie nowopoznane trofiki :)
Piękne kobiety zostawcie meżczyzną bez wyobraźni ;)
Dziku

Post autor: Dziku » 05 sierpnia 2006, 14:46 - sob

:cry:
Można śmiało powiedzieć, że ubyło trafik w naszym mieście :cry:
Wszedłem dziś. Fajek ubyło, z tytoniami nędznie, jakiś inny smutny pan za ladą...
Okazało się, że trafika zmieniła właściciela. Poprzedni przemiły właściciel (fajczarz) prowadzi teraz salon z herbatą w "manufakturze". Czy będą w nim fajki - tego nie wiem. Obecny właścicel raczej nie widzi większego sensu w rozwijaniu asortymentu fajczarskiego. Ma być salonik z prasą, sklepik z herbatami, a oferta tytoni praktycznie jak w kiosku. Co prawda mówi, że nowe tytonie mają jakieś być we wrześniu, ale wspomniał też o atrakcyjnych ćwierć i półkilowych opakowaniach...
Czyli wszystko jasne - trafika raczej zniknie. :cry:
Szkoda...
piotrusss
Pykacz
Pykacz

Post autor: piotrusss » 05 sierpnia 2006, 17:39 - sob

Ja bylem tam w piątek, w poszukiwaniu jakiejś fajeczki.
Pan stojący za ladą nie miał większego rozeznania w materii producentów. Na pytanie o Worobca, powiedział dyplomatycznie, że pokaże mi wszystkie w tym przedziale cenowym. Na koniec, na pytanie, czy jest szansa na cokolwiek więcej, odparł,że bardziej skupi się na tych, wskazując gruszki Bróga.
Dziku

Post autor: Dziku » 05 sierpnia 2006, 18:49 - sob

piotrusss pisze:(...)odparł,że bardziej skupi się na tych, wskazując gruszki Bróga.
Dokładnie.
Będą gruszki od Broga i tytoń w kilowych worach. Trafiki już nie ma. Właściwie to niedługo temat można będzie zamknąć.
Awatar użytkownika
Pakul
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Pakul » 06 sierpnia 2006, 17:33 - ndz

Panowie nie popadajmy w skrajny sceptyzm ! Trzeba być optymistą, może nowy właściciel z biegiem czasu wkręci się w fajkowy klimat :) Zobaczy zciągajacych do niego z całego miasta wymagających fajczarzy i nie bedzie miał wyjścia!

Sam osobiście go nie widziałem tylko jakąś miłą aż do bulu ekspedientkę:) która ku mojemy zdziwieniu opowiadała o smakach tytoni jakiemuś gościowi gdy ja oglądałem fajeczki:)

Moim zdaniem to taki okres przejsciowy. Gościu się wkręci i bedzie ok 8)
Dziku

Post autor: Dziku » 06 sierpnia 2006, 18:14 - ndz

Pakul pisze:Panowie nie popadajmy w skrajny sceptyzm !
(...) może nowy właściciel z biegiem czasu wkręci się w fajkowy klimat
(...)osobiście go nie widziałem tylko jakąś miłą aż do bulu ekspedientkę:) która ku mojemy zdziwieniu opowiadała o smakach tytoni(...)
Chłopie... może tak jak wielu innych pisz posty przez worda, bo ten Twój ból aż i mnie zabolał...

A ja z kolei rozmawiałem z właścicielem, a żadnej ekspedientki nie widziałem. I człowiek wydał się bardziej zainteresowany tą w Polsce najbardziej zyskowną stroną zagadnienia. Czyli tytoń w worach i fajki z gruszy. Może i się wkręci w rynek. U mnie na razie ta trafika została wykreślona... no może odsunięta na dalszy plan. Bo... klimat się nie wróci. Poprzedni właściciel fajkę palił sam, znał się na rzeczy, fajnie z nim było pogadać, kawkę wypić. Tak tak - właśnie tak bywało w tej trafice. Teraz długie fajczarskie rozmowy wiodło się będzie tradycyjnie na Żeromskiego i na POW...
Awatar użytkownika
Pakul
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Pakul » 06 sierpnia 2006, 18:54 - ndz

hm a tego to jeszcze nie widzialem :) chyba musze sie przejsc również na Żeromskiego :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 01 marca 2007, 21:22 - czw

Z powodu zgonu tej trafiki zamykam niniejszy temat.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Zablokowany

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”