New Lodziaki AD 2006

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 24 stycznia 2006, 17:37 - wt

Pamiętam. Mam nadzieję, że piwko nam nie będzie zamarzać w szklaneczkach... A może zaserwować pod fajkę grzane?
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.

Dziku

Post autor: Dziku » 25 stycznia 2006, 07:42 - śr

Napiszę to tutaj, bo oferta dotyczy głównie "Łodziaków".
Informowałem już kiedyś na Forum o tytoniach, których chciał się pozbyć mój kolega z Warszawy. Tytonie są szczelnie zamknięte w puszkach i choć mają po kilka lat to nic ze swych walorów nie straciły. Zresztą kilku kolegów z Forum korzystało z tego źródła zakupu. Mój kolega będzie w Łodzi w sobotę, a ponieważ spotkam się z nim na imprezie "Piwo Roku" to jeśli ktoś z kolegów (w sumie nie tylko "Łodziaków", ale z braku czasu mogę mieć kłopot z szybką wysyłką) na coś reflektuje - mogę odebrać.
Zostało już nie tak wiele...

Murray's Erinmore Mixture, opakowanie:50g vac. - za 35 zł
Dunhill Standard Mixture Medium, 50g vac. - za 40 zł
Mac Baren Mixture Scottish Blend, 100g vac i 250g - za 100g - 30 zł, 250g - 60 zł
Borkum Riff Whiskey, 200g - za 20 zł

Ceny są dokładnie takie jak kiedyś podawałem na Forum. W sensie finansowym nie mam nic wspólnego z tymi tytoniami. W sensie fajczarskim mam - bo sam czynię co mogę, by tytonie Dunhilla i Davidoffa nie leżały bezczynnie u osoby niepalącej fajki 8)

Osobiście zanabywam Dunhilla, a i nad Erinmore się waham... Jednego i drugiego jest po kilka puszek - o ile dobrze pamiętam.

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 25 stycznia 2006, 21:24 - śr

Poproszę o

Latakii nigdy dość.... Dosypiemy może ociupinkę Łukaszowi do aromatów :wink: Chyba nie zauważy nawet :)

Dziku

Post autor: Dziku » 25 stycznia 2006, 22:08 - śr

Cinek pisze:Poproszę o
Ja też biorę dwa Dunhille.
Jeśli ktoś chce muszę wiedzieć do jutra do południa. Muszę przesłać maila z prośbą o przywiezienie stosownych tytoni. Odbiorę je w sobotę - czyli później można je odebrać ode mnie.

Hilson

Post autor: Hilson » 25 stycznia 2006, 23:04 - śr

:cry:
a dlaczego nie ma niczego z czystą Va
:?:

Dziku

Post autor: Dziku » 25 stycznia 2006, 23:17 - śr

Hilson pisze::cry:
a dlaczego nie ma niczego z czystą Va
:?:
Nie wiem :cry:
Tytonie te trafiły do mojego znajomego drogą jakichś przedziwnych rozliczeń. Ani on, ani tym bardziej ja nie miałem wpływu na oferowany asortyment. Też bym chciał żeby to były czyste Virginie, bo podobnie jak i Ty przede wszystkim w nich gustuje. Ale mroźne zimy to dla mnie również czas latakii. Tak sobie pomyślałem, że to pierwsza od 3 lat zima na którą nie nabyłem puszki "Nightcapa"... Ale "Oriental" od Davidoffa też dobry.

boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 27 stycznia 2006, 09:33 - pt

witam serdecznie :)...ja rowniez pamietam o spotkaniu i pojawie sie z moim kolega ze studiow, ktory jak sie okazalo, rowniez fajczy...

kto wie, moze wezme jeden z tych tytoni...ale jako jestem studentem to narazie nie mam funduszy :P ...
pozdrawiam :)
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 27 stycznia 2006, 17:02 - pt

boru pisze:...pojawie sie z moim kolega ze studiow, ktory jak sie okazalo, rowniez fajczy...Kto wie, moze wezme jeden z tych tytoni...ale jako jestem studentem to narazie nie mam funduszy :P ...
A od czego są przyjaciele? Poczestuję, a inni nie pozostaną w tyle - znam Ich :)

boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 28 stycznia 2006, 20:49 - sob

to ja bym chetnie wzial to za 20 zl(jesli nadal jest taka mozliweosc)...uskrobe sobie do kolejnego spotkania :) ...najwyzej obiadu nie zjem kilka razy :twisted: :lol:

Dziku

Post autor: Dziku » 04 lutego 2006, 19:09 - sob

boru pisze:to ja bym chetnie wzial to za 20 zl(jesli nadal jest taka mozliweosc)...uskrobe sobie do kolejnego spotkania :) ...najwyzej obiadu nie zjem kilka razy :twisted: :lol:
Spokojnie. Odżywiaj się regularnie i racjonalnie. Za późno napisałeś żebym wtedy zamówił. Mogę zamówić planowo i przy okazji pobytu w Warszawie odebrać. Albo poczekajmy do następnego spotkania. Przyniosę posiadaną jeszcze puszkę flake'ów Erinmore'a i sam sprawdzisz czy Ci smakuje taki tytoń. Co prawda wersja flake jest ciut lepsza od mixture i już nie produkowana, ale przecież jakieś wyobrażenie o smaku miał będziesz.

PS
Czy nie rozważałeś zakupu łódzkiej glinianki do testowania nowych tytoni? Teraz takie fajeczki są w promocji za 15 - 20 zł. Nieraz trzeba uszczelnić teflonem, ale pali się w nich bardzo sympatycznie.

boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 05 lutego 2006, 14:33 - ndz

Dziku pisze: Czy nie rozważałeś zakupu łódzkiej glinianki do testowania nowych tytoni? Teraz takie fajeczki są w promocji za 15 - 20 zł. Nieraz trzeba uszczelnić teflonem, ale pali się w nich bardzo sympatycznie.
narazie jeszcze nie. nie ukrywam, ze jako poczatkujacy fajczarz mam problemy z wyczuwaniem smakow. narazie mam w zanadrzu okolo 30-50 zl do rozdysponowania. najprawdopodobiej zaukpie jakis tyton i stojak przenosny na fajke. mam jeszcze kilka pytan, ale to juz jak sie spotkamy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”