Czy dla wszystkich? :D

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

piotrusss
Pykacz
Pykacz

Czy dla wszystkich? :D

Post autor: piotrusss » 03 lutego 2006, 18:12 - pt

Nie besztajcie mnie za założenie nowego topic'u, ale mam pytanie dotyczące spotkań.
Czy może tam przychodzić każdy, czy są one zarezerwowane dla, powiedzmy, bardziej zaawansowanych forumowiczów?
Ja bardzo chętnie bym się z Szanownymi Fajczarzami zintegrował i może czegoś nowego nauczył:) Jako, że braki w sztuce są znaczne:)

Aaaa i jeszcze jedno, nie obrażę się, jeżli odpowiedź będzie odmowna.
Dziku

Post autor: Dziku » 03 lutego 2006, 18:41 - pt

Przecież prawie zawsze piszemy, że spotkania są otwarte dla Nowych Kolegów. Najbardziej otwarte było pierwsze spotkanie, bo wszyscy byliśmy Nowi. Wszyscy obaj... Cinek i ja :lol:

Wystarczy zajrzeć do dawnych tematów:
Dziku kiedyś pisze:Cinek zapomniał napisać, że obecność oczywiście obowiązkowa 8)
Serdecznie zapraszamy Nowych Kolegów Łodziaków!
Ja własnej produkcji tytoniu nie mam - przyniosę więc wyroby "firmowe". Na pewno będzie "Oriental" od Davidoffa...
Cinek kiedyś pisze:
boru pisze:witam serdecznie :)
jestem tu nowy, choc zalogowalem sie dosc dawno temu ;) ...jesli mozna naturalnie, to bardzo chetnie zapalibym z panstwem fajeczke. ...)
A, juści, a ino!
Lodziaki pewnie - zgodnie z informacjami Łukasza o "obsuwie terminu" fajki świątecznej - odbędą się już w styczniu Nowego Roku. Ostatnimi czasy nieco "obmarliśmy", ale to spowodowane jest codzienną harówką, "auto-wygnaniem" co niektórych do stolicy za chlebem. Ale Lodziaki będą! I czuj się zaproszony!
boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 03 lutego 2006, 20:00 - pt

wpadaj piotrusss!! ...ja rowniez jestem poczatkujacym fajczarzem, a bylem i nie zaluje. swietny pub, dobra fajka no i doborowe towarzystwo :)...(mimo, ze ludzmi sie spokalem 1 raz)
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!
piotrusss
Pykacz
Pykacz

Post autor: piotrusss » 03 lutego 2006, 23:09 - pt

bardzo mi miło i przepraszam za moje lenistwo:D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”