Łodziaki 24 - luty 2006

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Post autor: Dziku » 17 lutego 2006, 11:30 - pt

Zapomniałem to zrobić wcześniej więc przed chwilą zadzwoniłem do Marka do "Peronu 6" i zabezpieczyłem stolik. Rezerwacja dla fajczarzy, na moje nazwisko na około 18.20 w miejscu "tym co zawsze"...
Moge się spóźnić bo podobno w pracy mam mieć znów cieplutko do samego wieczora :( :roll:
W ostateczności zostaje przyjazd samochodem...

El Fumador
Początkujący
Początkujący

Post autor: El Fumador » 17 lutego 2006, 14:14 - pt

Powinienem pojawić się między 18.30 a 19.00. A "miejsce to co zawsze" to która sala?

Hilson

Post autor: Hilson » 17 lutego 2006, 14:28 - pt

El Fumador pisze:Powinienem pojawić się między 18.30 a 19.00. A "miejsce to co zawsze" to która sala?
Witam,
:arrow: na samym końcu.

El Fumador
Początkujący
Początkujący

Post autor: El Fumador » 17 lutego 2006, 14:54 - pt

Hilson pisze: Witam,
:arrow: na samym końcu.
Tam gdzie lubię.
W razie gdybym dotarł przed znanym mi Dzikiem, nie muszę na szczęście pytać po czym Was rozpoznam :)
Do zobaczenia.

Dziku

Post autor: Dziku » 18 lutego 2006, 15:33 - sob

To było chyba najliczniejsze spotkanie "Łodziaków"... 8)
Zgodnie z rezerwacją - zastaliśmy specjalnie dla nas zestawione stoły w naszym kąciku peronowej piwnicy. Wspominaliśmy nieobecnego Makarego i pyknęliśmy w intencji jego obecności na kolejnych spotkaniach. Przekazałem wszystkim specjalne pozdrowiena od Vladislava. Było smaczne piwo i co najważniejsze - pojawiły się fajki klubowe.
Tylko humbaczka Łukasz zapomniał...

Obrazek
Pojawiła się Nowa Forumowiczka i Nowi Forumowicze.

Obrazek
Z uwagą i pietyzmem zapalili swoje Fajki...

Obrazek
W gronie Starych Forumowiczów pojawił się dawno nie widziany Thorgall.

Obrazek
A Łukasz udzielił Cinkowi przyjacielskiego klepnięcia w ramię, aż ten z lubości zmróżył oczy...

Pałna fotorelacja z naszych spotkań pojawi się wkrótce na naszej stronie. Te kilka zdjęć wrzuciłem, dla zaspokojenie ciekawości niektórych kolegów... :wink:

Jakub
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jakub » 18 lutego 2006, 15:56 - sob

A więc impreza udana? :)

Dziku

Post autor: Dziku » 18 lutego 2006, 16:06 - sob

Jakub pisze:A więc impreza udana? :)
A zdjęcia wskazywały na nieudaną :?: :?: :?:
Było super. A mój samochód został tym razem pod domem 8)

El Fumador
Początkujący
Początkujący

Post autor: El Fumador » 18 lutego 2006, 16:18 - sob

Impreza bardzo udana! Cieszę się z możliwości poznania innych forumowiczów. Dziękuję Cinkowi za jego słynną, bardzo dobrą mieszankę, choć była mocno wilgotna i jako niewprawnemu fajczarzowi ciągle mi gasła, a także za sporą ilość fajczarskich porad. Bardzo dziekuję też Dzikowi za poczęstowanie pysznym flake'iem (zapomniałem nazwy...). Z chęcią spotkam się znowu, bo palenie mnie coraz bardziej wciąga.

Dziku

Post autor: Dziku » 18 lutego 2006, 16:32 - sob

El Fumador pisze:(...)Bardzo dziekuję też Dzikowi za poczęstowanie pysznym flake'iem (zapomniałem nazwy...). Z chęcią spotkam się znowu, bo palenie mnie coraz bardziej wciąga.
Nie ma za co :)
To był tytoń Erinmore Flake.
Trzeba powoli szykować następne spotkanie... I Makarego motywować do przyjścia...

boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 18 lutego 2006, 20:21 - sob

i mnie rowniez bardzo sie podobalo, zwlaszcza, ze dysponowalem wieksza iloscia czasu. tytonie wysmienicie pachnialy, towarzystwo wyborowe...szkoda tylko, ze nie moglem spozywac "%" :P . mimo to kawka dobrze komponowala sie z reszta aromatow :twisted: .

juz w poniedzialek odbiore swojego "mr. broga 81" i zaczne opalac, wiec kiedy spotkamy sie nastepnym razem to napcham komin latakja 8)

pozdrawiam :)
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 20 lutego 2006, 20:28 - pn

El Fumador pisze:... Dziękuję Cinkowi za jego słynną, bardzo dobrą mieszankę, choć była mocno wilgotna i jako niewprawnemu fajczarzowi ciągle mi gasła...
:cry:
Albowiem z Hot Kadarka Cinek Blend (ew. Mix) wyszedł de facto...black cavendish... Winko trochę w nim zwietrzało, przyprawy korzenne wyparowały... Słodkawy smak, moc szalona, jakieś 2 w porywach. Na początku palenia ma w zasadzie brak smaku, potem jednak włączają się przebłyski czerwonego wina. Myślę, że sporo stracił poprzez powtórne zapiekanie (błotko na poprzednich Lodziakach pachniało zacniej).
Ponadto warto odnotować pierwszą - podczas oficjalnych Lodziaków - partię... rummikuba?
Za istotne uznaję, że dzięki Hilsonowi (kto chciał!) mogliśmy skosztować oryginalnej Amphory Regular (brązowa) na oko rocznik ok. 1975. Made by Utrecht Douwe Egberts! Hilson był tak hojny, że mogę teraz opalać tym specjalnym, extra cavendishem fajkę świąteczną (b. ładna!).
No i podpasował mi wielce pod Sweet Mixture No 50 Larsena Koźlaczek rodem z Pomorskiego Browaru Amber.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.

El Fumador
Początkujący
Początkujący

Post autor: El Fumador » 20 lutego 2006, 21:59 - pn

Cinek pisze:No i podpasował mi wielce pod Sweet Mixture No 50 Larsena Koźlaczek rodem z Pomorskiego Browaru Amber.
Muszę sprostować: owszem, koźlaczek, ale z olsztyńskiego browaru Jurand :)

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Łukasz Omasta » 21 lutego 2006, 11:19 - wt

Impreza rzeczywiście zacna. Niestety musiałem szybko uciekać ale chwile spędzone z forumowiczami i tak były bardzo miłe. Zapaliłem Cinkowego Larsena (dokładnej nazwy nie pamiętam), który podobnie jak Kadarka w początku palenia nie daje nawet grama smaku. Dopiero w pociągu (po jakiś 40 minutach palenia) zaczęły wychodzić orzechowe nutki. Do tego dwie nowe fajki świąteczne znalazły dom :pipeman:

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 21 lutego 2006, 14:49 - wt

Łukasz Omasta pisze:Zapaliłem Cinkowego Larsena (dokładnej nazwy nie pamiętam), który podobnie jak Kadarka w początku palenia nie daje nawet grama smaku. Dopiero w pociągu (po jakiś 40 minutach palenia) zaczęły wychodzić orzechowe nutki. Do tego dwie nowe fajki świąteczne znalazły dom :pipeman:
Selected Blend No 50 Sweet Mixture W.O. Larsen. Faktycznie z początku niby bez smaku, potem zaś cała gama orzechowa (z b. wyraźną nutą orzechów laskowych). Wkrótce opis na
[/url]http://fajka.webd.pl/[url] Piwo z Juranda? Byłem przekonany, że ... smakował. [/url]
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.

Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 24 lutego 2006, 15:49 - pt

Oba Koźlaczki b. dobre, ale wolę ten z Ambera :-) No i butelka o wieele ładniejsza :D
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”