Spotkanie w majowy-fajowy weekend ?

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Hilson

Spotkanie w majowy-fajowy weekend ?

Post autor: Hilson » 25 kwietnia 2006, 00:25 - wt

:)

Co Wy na taką propozycję?
Dziku

Re: Spotkanie w majowy-fajowy weekend ?

Post autor: Dziku » 25 kwietnia 2006, 15:06 - wt

Hilson pisze::)

Co Wy na taką propozycję?
Propozycja fajna, ale może być trudna w realizacji...
Co do mnie to od piątku 28.04 (wieczorem) do 01.05 (też wieczorem) postaram się być "off line" oraz "off road" 8)
We wtorek 2 maja mam dyżur - więc będę w Łodzi. Co będę robił 3 maja jeszcze nie wiem...
Tak więc są pewne możliwości...
El Fumador
Początkujący
Początkujący

Post autor: El Fumador » 25 kwietnia 2006, 15:20 - wt

U mnie są chęci, ale boję się że do 6 maja cięzko mi będzie znaleźć wolną chwilę...
Obecnie popalam: Stanwell Classic, Springwater Exotic Cut
Awatar użytkownika
bkolodz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: bkolodz » 25 kwietnia 2006, 19:19 - wt

ja bym chetnie przyjechał, w końcu do Łodzi daleko nie mam a i auto by się znalazło, ale pozostaje kwestia czasu - z którym kruchou mnie....no i nocleg...
GG : 6423598

Nobody knows what's inside my pipe!!!
boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 27 kwietnia 2006, 13:35 - czw

:) ...swietny pomysl! jestem jak najbardziej "za" :) ... jesli chodzi o czas w ow weekend to jako ze jestem studentem, rozpoczalem dzisiaj "majowke" i trwac ona bedzie jeszcze 11 dni :twisted: ...wiec jestem wolny :). pozostaje tylko kwestia miejsca i godzinki :)

ps-nie chce robic offtopicku, skolei uwazam, ze nie warto zakladac nowego topiku na dany temat: moj kolega przebywa teraz u krolowej...czyli w anglii. doszedlem do wniosku, jeszcze nim wyjechal, ze przywiezienie tytoniu nie sprawi mu problemu, a on sie zgodzil. jako, ze nie jestem tak wprawionym palaczem jak wy, prosze o rade jakie tytonie moglby przytaszczyc (wraca pod koniec lipca). co panowie byscie polecali :) ?? (jesli nie tu to prosze na pw :) )

pozdrawiam :) 8)
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 27 kwietnia 2006, 22:10 - czw

Niestety beze mnie... Właśnie pakuję fajki do torby i wybywam z żoną w... podróż poślubną: Paryż oraz zamki nad Loarą.
To uswietnienie rocznic ślubu: ja mam 60., a zona 20.
- ? zapytacie
Przypominam, że w niewoli liczy się potrójnie :twisted: (i cóż z tego, że kajdany złote :wink: ).
Wracam za tydzień (6.05).
Oczywiście, oprócz zabytków będę wypatrywał wszelkich fajkowych śladów.
Przez lata nie natrafiłem na francuski tytoń fajkowy...

born:
prosze o rade jakie tytonie moglby przytaszczyc
A na co miałbys ochotę? Czyste wirginie od Samuela Gawitha lub Gawitha & Hoggarta czekają, podobnie aromatyzowane (np. Bobs Flake Chocolate)...
Może coś ze stajni Imperial (np. Capstany - medium i mild); czekają tradycyjne angielskie mieszanki, Dunhille...
Może zamówic coś np. z brytyjskiego sklepu internetowego (np. http://www.the-tobacconist.co.uk/
Nadto, kiedy moja córka była na obozie językowym miała bojowe zadanie kupić mi tytoń. Wykazała onczas inicjatywę i zamiast puszki (droższa wersja) kupiła tytonie (po 50 g) na wagę (m.in. wspomniane Bobs Flake choc.; pakują do polietynowej saszetki, z której szybko trzeba przełożyć do hermetycznego pojemnika, bo wyschnie).
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 30 kwietnia 2006, 12:55 - ndz

witam serdecznie :)
jutro majowka...i jakies postanowienia :) ?
pozdrawiam 8)

[dodano]
asmy se zafaczyly 8) :D :P
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”