offtopic - czyli wesołe gadani o niczym ;)

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

offtopic - czyli wesołe gadani o niczym ;)

Post autor: boru » 21 grudnia 2006, 10:26 - czw

witam panowlę!

jako, że takiego tematu jeszcze tu nie ma, postanowiłem wykazać się inicjatywą! wiele razy miałem jakieś pytania, ale nie miałem tematu, żeby je napisać, a tak bezpośrednio do łodziaków jest się zwrócić pewniej. poza tym chyba można sobie popisać w doborowym i znanym gronie, prawda? :)

(jeśli temat okaże się nietrafiony - proszę moderatora o usunięcie ;) )

zaczynam więc ;)

do Cinka mam pytanko w związku z tym o czym mówił na ostanich łodziakach. mianowicie chodzi o 'zestaw małego keepera/fajczarza', 3 podstawowe rodzaje tytonii, które sobie sam w domu mogę mieszać etc. jakbyś mógł rozwinąć wątek to byłoby bardzo miło ;)

Hilsonie, z tego linka co dałeś a' propos SECOND DOCTOR BOSTON to ja nic 'niepojemaju' 8) . miałem napisać mejla, ale jak już jestem tutaj to chyba można ;) . paliłem już tego twista od Ciebie i JA uważam go za delikatnego i smacznego w miarę (jeśli chodzi o moje percepcje smakowe i kiedy od czasu do czasu W GÓLE smak poczułem :twisted: ).

jakby coś to ewentualnie pw, żeby nie robić śmietnika za dużego ;)
WYWALCZ JEJ WOLNOŚĆ LUB ZGIŃ!
boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 31 grudnia 2006, 11:17 - ndz

witam mościpanów :) .

(nie edytuję posta, albowiem mam zasadę, że tych zaczynających temat nie zmieniam... no chyba, że mod/admin widzi to inaczej to nie ma problemu :))

po raz to życzę wszystkim panom, żeby ten rok był gorszy od następnego ;). wiadomo, smacznej fajki, etc. :)

a teraz, podle obietnic, które składałem, daje tutaj >roboczą< wersję "zbitych butelek" :).
gitara - bartosz gronert :)
wokale i słowa - damian borowski, czyli ja :]
jak na moje gusta - trochę wykrzyczana, ale spiewać nie umiem :P. dostaję jednak pochwały za "słowa" 8) .

p.s.
"strzelnica" to jest taki park w pabianicach znajdujący się niedaleko naszego liceum, gdzie waliliśmy tanie wina, piwa i gdzie sobie śpiewaliśmy... eh, lezka w oku się kręci ;)

miłego słuchania :]

http://www.cod.nazwa.pl/mateusz/damian/ ... utelki.mp3
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: offtopic - czyli wesołe gadani o niczym ;)

Post autor: Cinek » 01 marca 2007, 21:15 - czw

boru pisze: do Cinka mam pytanko w związku z tym o czym mówił na ostanich łodziakach. mianowicie chodzi o 'zestaw małego keepera/fajczarza', 3 podstawowe rodzaje tytonii, które sobie sam w domu mogę mieszać etc. jakbyś mógł rozwinąć wątek to byłoby bardzo miło ;)
Słabo, hep, pamiętam... Ale co nieco było o tym na forum, o robieniu własnych mieszanek, zapiekaniu, etc.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
boru
Pykacz
Pykacz
Kontakt:

Post autor: boru » 02 marca 2007, 11:33 - pt

heh... w czas odpowiedź 8) , ale mimo to dziękuję ;)

ja tymczasem po sesji i wesoło wkroczyłem wczoraj w nowy, czwarty już, semestr płacząc ze śmiechu na wykładzie. i tak mi się skojarzyło, że możnaby przypykać :]

a co wy na to?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”