24-26 kwietnia

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: 24-26 kwietnia

Post autor: Cinek » 07 lutego 2008, 15:28 - czw

:) z przyjemnością. Dla mnie najlepsza jest środa, w pon. lub wt. dysponuje czasem dopiero po godz. 20. W środy mogę wcześniej. Liczę, ze tym razem pojawi sie więcej lodziaków.
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 19 kwietnia 2008, 10:06 - sob

po 20ej cinku tez dobrze:-)
poniedzialek i wtorek jestem do dyspozycji.
w srode niestety opuszczam lodz...
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
jagon
Pykacz
Pykacz

Post autor: jagon » 19 kwietnia 2008, 18:56 - sob

Z pewną taką nieśmiałością... czy mógłbym się przyłączyć ? Jeśli tak to kiedy i gdzie ? Ja mam czas od 16:30 do powiedzmy 20-21. Miałbym kilka pytań odnośnie renowacji :)

Pozdrawiam
Jak zjem jakieś "ogonki" to proszę nie bić :)

Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Dziku

Post autor: Dziku » 19 kwietnia 2008, 19:23 - sob

W poniedziałek po 20.00 to bym się wyrobił. Co prawda musiałbym użyć samochodu, co zaskutkuje tradycyjnym już dla mnie piciem kawy w Peronie 6 - ale dotrę 8)
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 19 kwietnia 2008, 20:03 - sob

jagon pisze:Z pewną taką nieśmiałością... czy mógłbym się przyłączyć ? Jeśli tak to kiedy i gdzie ? Ja mam czas od 16:30 do powiedzmy 20-21. Miałbym kilka pytań odnośnie renowacji :)

Pozdrawiam
w moim zamiarze jest spotkanie z "lodziakami". jesli czujesz sie lodziakiem to co stoi na przeszkodzie?
co do miejsca to pewnie sie bdziemy jeszcze dogadywac z kolegami telefonicznie. jak zaznaczylem wczesniej poniedzialek/wtorek jestem do dyspozycji. na upartego nawet niedziela wieczor wchodzi w gre, stacjonuje w hotelu swiatowit wiec do piotrkowskiej mam "rzucik berecikiem". w hotelu jest (przynajmniej byl?) dostep do sieci wiec bede sie na bierzaco odzywal tez na forum.
pozdrawiam:-)
jagon
Pykacz
Pykacz

Post autor: jagon » 19 kwietnia 2008, 20:31 - sob

elvislike pisze: w moim zamiarze jest spotkanie z "lodziakami". jesli czujesz sie lodziakiem to co stoi na przeszkodzie?

Łodziakiem jestem 1000% :) więc się pojawie.
Czekam naa info na forum :)

Pozdrowienia

Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Dziku

Post autor: Dziku » 20 kwietnia 2008, 19:20 - ndz

Może się tak zdarzyć, że wobec odwołania zajęć u mnie w pracowni spotkam się z Grześkiem wcześniej. Proponuję tradycyjnie Peron 6. W razie realizacji wcześniejszego terminu spotkania po prostu zabiorę Elvislike'a z hotelu i pojedziemy do "Peronu"
jagon
Pykacz
Pykacz

Post autor: jagon » 21 kwietnia 2008, 08:05 - pn

To tak z ciekawości - w końcu o której ?

Pozdrawiam

Dziku

Post autor: Dziku » 21 kwietnia 2008, 15:02 - pn

jagon pisze:To tak z ciekawości - w końcu o której ?
Już piszę.
Tym razem to ja telefonicznie zawezwałem grono "Łodziaków" na spotkanie z Elvislike'm.
Umówiliśmy się na 18.30 w Peronie 6. Być może dotrę z Grześkiem nieco wcześniej, ale ta godzina jest pewna.
Dotrze również Hilson oraz spóźniony nieco Cinek.

PS
Należy zabrać fajki 8)
jagon
Pykacz
Pykacz

Post autor: jagon » 21 kwietnia 2008, 17:26 - pn

No to fajki w dłoń ! :D

I do zobaczenia.

Dziku

Post autor: Dziku » 21 kwietnia 2008, 23:07 - pn

Spotkanie odbyło się i udało znakomicie. Być może nawet jeszcze trwa, ale już w okrojonym o Jagona i mnie składzie.
Za zgodą Kolegów pozwolę sobie zamieścić kilka zdjęć.

Obrazek
Zacnych tytoni i smacznego piwa nigdy w "Peronie" nie brakowało...

Obrazek
Kelnerka przy stoliku. Znak to, że komuś zepsuł się kufel. Jako kierowca piłem tylko kawę. Filiżanki kawy nie psują się tak często...

Obrazek
Patrząc od lewej siedzą: Jagon, Elvislike i Cinek.

Obrazek
Z ust Cinka dobywa się obłoczek dymu. Tym razem to aromat przyniesiony przez Hilsona. Potem była ponad 10 letnia latakia i uśmiech zadowolenia na Cinkowym obliczu...

Obrazek
Jagon i Elvislike.

Obrazek
Tak zapala fajkę Mistrz Hilson. Mistrz Ciętej Riposty i żartobliwych fajczarskich prezentów.
Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Klaudiusz » 21 kwietnia 2008, 23:28 - pn

Z Łodzi nie jestem, ani do Łodzi się nie wybieram więc i postów nie powinienem tu pisać, ale... skąd u licha wzięliście 10-cio letnią Latakię? :shock:
Dziku

Post autor: Dziku » 21 kwietnia 2008, 23:37 - pn

Z puszki :)
A puszkę przyniosłem z domu. Chciałem ją otworzyć przy okazji jakiegoś miłego fajczarskiego spotkania. Miałem ją już w Toruniu, ale JAR nie reflektował, a Scorpio nie zabrał fajki do latakii. Doczekała więc do spotkania w Łodzi.

PS
Czemu miałbyś tu postów nie pisać skoro coś Cię zainteresowało?
Hilson
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Hilson » 23 kwietnia 2008, 00:16 - śr

:D
Witam Frakcję... dowolną,
Pozdrawiam.
.... Niestety mało-fotogeniczność.
Pozdrawiam i zapraszam.
Ja.
Pozdrawiam,
Hilson
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 23 kwietnia 2008, 22:57 - śr

brutalna rzeczywistosc odebrala mi dostep do netu. z tego wzgledu odzywam sie dopiero teraz.
juz kolejny rok na forum. poznawanie ludzi w "realu" idzie wolno... w tym roku frekwencja dopisala i dane bylo mi poznac dzika, hilsona oraz jagona. przyjemnosc poznania cinka mialem juz w tamtym roku. co tu duzo mowic - szanuje, doceniam oraz darze sympatia wiele osob. kiedy spotyka sie te osoby w realu, nastepuje konfrontacja wyobrazen z brutalna rzeczywistoscia. stalo sie dla mnie jasne, dlaczgo lodziaki sie tak czesto spotykaja. wspaniala atmosfera znacznie poprawila moje samopoczucie. spora porcja dosc specyficznego humoru, ktory idealnie do mnie trafia. niestety obowiazki sluzbowe ograniczyly spotkania do sztuk jeden to wlasnie sie zastanawiam jak zadzialac aby pojawic sie w lodzi wczesniej niz z okazji przyszlorocznej konferencji. na szczescie lodziaki rowniez podrozuja wiec szansa na spotkanie rosnie.
serdecznie pozdrawiam:-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”