Czy to nie czas na 19 Lodziaki?

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Makary
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Makary » 17 lutego 2005, 01:25 - czw

lukaszomasta pisze: A ja przepraszam po raz wtóry.
Oj, daj spokój ?ukaszu, przecie si? nie obra?am :D . To? ?odziaki to tylko niezobowi?zuj?cy wieczór z fajk?, co w?a?nie bardzo sobie ceni?. Za?mia?em si?, bo podejrzewa?em, ?e coraz trudniej b?dzie si? umówi?, a ?a?uj?, bo nam Lo?a wychud?a. Ale nadejd? jeszcze - mam nadzieje - lepsze czasy. Pozdrawiam.
Dziku

Post autor: Dziku » 17 lutego 2005, 08:42 - czw

Mnie te?, niestety, nie b?dzie :(
To w sumie ma?a strata, bo kiepski teraz ze mnie kompan na fajkowy wieczór. Ale te? czekam na lepsze czasy...
Hilson

Post autor: Hilson » 17 lutego 2005, 16:07 - czw

:cry:

Hilson tak?e nie mo?e, bo tak jak moderator:"Niestety tyto? trzeba miec za co kupic.... Sam rozumiesz..."
Pozdrawiam ca?a Lo?? ?odziaków, a po 18 zapal? z Wami wirtualn? fajk?.
Awatar użytkownika
Makary
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Makary » 18 lutego 2005, 21:40 - pt

Mimo szczerych ch?ci, spotkania, które mia?o miejsce w "Ci?gotach and T?sknotach" w dniu wczorajszym ?odziakami 19 nazwa? nie mo?na, bo byli?my tam tylko z Cinkiem we dwóch. By?o to raczej spotkanie Rady za przeproszeniem Starców przy kawie, miodzie i herbacie. I fajce oczywi?cie. By?o bardzo symetrycznie, bo pili?my z Cinkiem to samo i palili?my to samo, po dwóch stronach kwadratowego stolika :)
Wspominali?my ?yczliwie wszystkich Wielkich Nieobecnych naszej Lo?y (nawet tych, którzy jeszcze w Lo?y nie uczestnicz?: Hilson). Cinek opowiada? o powi?kszaj?cym si? ?rodowisku fajkowym w niewielkim (wybaczcie) acz zacnym mie?cie Bogatyni i dok?adnie pewnie w tym czasie narodzi?a si? tam Bogaty?ska Lo?a, któr? w tym miejscu jeszcze raz pozdrawiam. Ca?y czas wyra?am nadziej? na nadej?cie takiej chwili, kiedy przy tym samym stoliku zabraknie miejsca dla wszystkich cz?onków naszej Lo?y.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 19 lutego 2005, 10:31 - sob

oj tak, oj tak... a tematem rozmów by? tak?e wiek dojrza?y (>40)... Co tu streszcza?... jak rano nic nie boli w tym wieku, to cz?owiek ju? nie ?yje!
A palilismy znamienity special edition Stanwella 2005 (mniam: od miodowego smaku do ... ja to nazwa?em zabajone) + Dark Twist w rolsach MBarena. + dwójniak na ciep?o (z beczki!!!), + double expresso i orientalna herbata. Jeno bez reszty Lodziaków smetnie by?o.
Nie mozna uznac tego za 19 Lodziaki bo... nie by?o quorum!
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”