Łodziaki 20 - chyba czas najwyższy...

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Dziku

?odziaki 20 - chyba czas najwy?szy...

Post autor: Dziku » 18 kwietnia 2005, 15:26 - pn

Tak my?l?, ?e czas najwy?szy na 20-te spotkanie ?odziaków.
Proponuj? "le?e wiosenne" - czyli "Peron 6"
Mo?e w czwartek 28 kwietnia? Co Wy na to?

PS
Przypominam, ?e na uroczyste otwarcie czeka niew?tpliwie ostatnia puszka prawdziwej Vanilli Stanwella, czyli robionej jeszcze w firmie braci Petersenów. :D :pipeman:
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 18 kwietnia 2005, 22:13 - pn

A mo?e porwany przez Smoka Wawelskiego Thorgal pode?le info, kiedy b?dzie w miescie ?odzi? Spodziewam si?, ?e przyjedzie na tzw. d?uuugi weekend 30.04 - 3.05...
Mo?e w tym wypadku z?amaliby?my tradycj? "czwartkowych...", aby spotka? si? z BlackMarkiem???
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
Makary
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Makary » 19 kwietnia 2005, 15:00 - wt

Oj czas, czas najwy?szy. Ca?y tzw. d?ugi weekend jestem w ?odzi, wi?c ka?dy termin jest dla mnie dobry. Warto by si? by?o spotka? z Thorgalem...
Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Thorgal » 21 kwietnia 2005, 13:58 - czw

Cinek mnie opieprzyl jak "bura suke" :lol: ze nie zagladam na forum. Otoz zagladam choc ostatnio zadziej bo tyle pracuje przy kompie , ze kazda wolna chwile staram sie trzymac z dala od niego zeby dac nerwom i oczom odpoczac. A na dzial Lodziaki nawet nie chce mi sie zagladac...ze smutku, ze i tak mnie tam nie bedzie.
Ale wracajac do weekendu majowego , jestem jak najbardziej za!
Kwestia dnia do uzgodnienia. Sorry , ze tak zadko sie odzywam ale mam nadzieje ze juz za ponad tydzien wypalimy razem fajke pokoju i wypijemy kielich porozumienia :wink:
Cinku - jeszcze nie bylem w muzeum bo jak czlowiek jest madry to najpierw sprawdza godziny otwarcia :evil: a nie caluje klamke.
Wizyte tam musze wiec przelozyc na jakis weekend ale czasu jeszcze duzo .
Pozdro
Pozdrawiam,

Marek
Dziku

Post autor: Dziku » 21 kwietnia 2005, 14:09 - czw

No to zaproponuj jaki? termin w obr?bie weekendu majowego. Chocia? ja to raczej pytam pro forma. Szansa na to bym si? stawi? na spotkaniu w weekend majowy jest minimalna. :(
Awatar użytkownika
Makary
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Makary » 21 kwietnia 2005, 15:27 - czw

Poniewa? przechodzimy do ustalania terminu, informuj? uprzejmie, ?e 1-go maja nie mog? i prosz? sobie jaj nie robi?, ?e si? wybieram na manifestacj? :) ("manif?" jak to si? dzi? mówi). Moja Najwy?sza Szefowa zaplanowa?a jak?? wizyt? towarzysk?.
W tym miejscu chcia?em wyrazi? ?al, ?e nie spotkamy si? wszyscy, ale boj? si? go wyra?a?, bo ostatnio mnie Wielcy Nieobecni szurn?li, ?e musz? zarabia? na tyto? do fajki, wi?c pogodzony z faktem przechodz? nad tym do porz?dku dziennego.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 21 kwietnia 2005, 17:05 - czw

Mnie najbardziej do gustu przypada 2 maja (poniedzia?ek).
Jak wida?, Thorgala wystarczy delikatnie pod w?os pog?aska?, aby skrobn? cosik na "forumie" (a nie tylko bajgle i weki - to jedyne miejsce w Polsce, gdzie tak mo?na nazwa? bu?k? :lol: - zagryza?).
Pozostaje ponadto godzina spotkania i miejsce (czy "le?e" letnie, czyli piwne? Godzina sta?a, czy wcze?niejsza?
P.S. Thorgalku , mam jednak nadziej?, ?e ów katalog za z?otych 30 trafi do miasta ?odzi, w moje ?apeczki. Licz? na Ci?... 8)
Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Thorgal » 21 kwietnia 2005, 17:43 - czw

2 maj pasuje - w godzinach popoludniowych, mam nadzieje, ze zjawi sie jak najwiecej osob, moze Dziku cos wykombinuje?

Dostaniesz katalog Cinku choc chyba nieco pozniej bo w ten weekend rowniez bede w Lodzi a wystawa fajki jest do 15:30, wiec w tygodniu nie ma szans bym ja obejrzal.
Pozdrawiam,

Marek
Dziku

Post autor: Dziku » 21 kwietnia 2005, 17:49 - czw

Je?li Dziku wyjedzie to Dziku nic nie wykombinuje. Jak jest par? dni wi?cej wolnego to przecie? obowi?zkowo trzeba w teren pojecha?...
Dziku

Post autor: Dziku » 22 kwietnia 2005, 16:46 - pt

Wyje?d?am w niedziel? 1 maja, tak wi?c 2 maja na spotkaniu na 100% mnie nie b?dzie. Ewentualnie w pi?tek 29 kwietnia jestem wieczorem wolny. Sobot? mam zaj?t?.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 22 kwietnia 2005, 18:33 - pt

Ja w pi?tek 29 mog?, ale Thorgal pewnikiem bedzie jeszcze w poci?gu :(
30 kwietnia tez mam zaj?te.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 27 kwietnia 2005, 09:56 - śr

Kurcze blade..
Napiszcie wreszcie kiedy, gdzie i o której??? Ja sie dostosuj?.
Awatar użytkownika
Makary
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Makary » 27 kwietnia 2005, 17:18 - śr

Cinek pisze:Napiszcie wreszcie ...
Sytuacja jest patowa, bo albo Thorgal albo Dziku nie we?mie udzia?u. Ja nie bior? na siebie roli "kata" :D
Ale... przyszed? mi do g?owy taki pomys?: 2 maja z Thorgalem i zaraz po "d?ugim weekendzie" jeszcze raz z Dzikiem! Przecie? nasze ostatnie spotkanie odby?o si? tak dawno, ?e mo?e przejdzie to jako¶ u Rodziny?
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 28 kwietnia 2005, 08:22 - czw

[quote="Makary] pomys?: 2 maja z Thorgalem i zaraz po "d?ugim weekendzie" jeszcze raz z Dzikiem! [/quote]
Very gooooooooooooooooooooood!
Popieram i niechaj sie wreszcie g?ówni bohaterowie wypowiedz± co do miejska, terminu i godziny. :twisted:
Dziku

Post autor: Dziku » 28 kwietnia 2005, 10:24 - czw

Co tam ja - niech si? Thorgall wypowie. Mo?e on jednak da rad? przyjecha? jutro na spotkanie. A je¶li utrzyma si? termin 2.05 to na nast?pne spotkanie jeszcze zd±?ymy si? umówi?.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”