Trafika w M1

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Łukasz Omasta
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Trafika w M1

Post autor: Łukasz Omasta » 11 października 2004, 16:25 - pn

Tragedia.
?le si? dzieje w pa?stwie ?ódzkim.
By?em dzisiaj w M1. Fajeczki zmarnia?e, tytoni nie ma. Kilka Alsbo i 3 rodzaje MacBarena i jakie? resztki. Zmieni?a si? równie? obs?uga. Kiedy by?em dwie nowe sprzedawczynie stara?y si? wygra? walk? z inwentaryzacj?. Co do stringów to by?em zbyt padni?ty po je?dzie rowerem do M1 aby sprawdza? ale trzeba to nadrobi?.

Niestety wra?enie by?o przygn?biaj?ce. Te puste pó?ki...
Zobaczymy jak to si? b?dzie rozwija? dalej ale mam czarne my?li.
Dziku

Post autor: Dziku » 11 października 2004, 18:14 - pn

Ja rozmawia?em z w?a?cicielem trafiki na ?eromskiego. Smutna to by?a rozmowa - ma by? jeszcze gorzej. Chocia? u niego przecie? jeszcze troch? tytoni jest. A? chyba pojad? kupi? na zim? "Nightcapa"....
Awatar użytkownika
Thorgal
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: Thorgal » 11 października 2004, 23:04 - pn

..." i nadeszly czasy, ze Tilbury byl spod lady i na kartki..." to brzmi jak jakis senny koszmar ale jak tak dalej bedzie to chyba trzeba bedzie organizowac wycieczki za zachodnia granice albo poludniowa. Ze smutkiem czasami ogladam moje puszki po tytoniach a wsrod nich MacConnele...
Pozdrawiam,

Marek
Awatar użytkownika
Pakul
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Pakul » 02 sierpnia 2006, 20:16 - śr

Ja bylem dzisiaj w M1 i musze potwierdzic ze za duzego wyboru tam nie ma jak w tytoniach jak i w fajeczkaczkach chociaz mi jako poczatkujacemu fajczazowi to narazie w zupelnosci wystarcza :wink:
Piękne kobiety zostawcie meżczyzną bez wyobraźni ;)
Dziku

Post autor: Dziku » 02 sierpnia 2006, 20:36 - śr

Hmmm... wśród fajek jest tam kilka prawdziwych perełek. A wśród tytoni leżą puszki Samuela Gawitha, do tego pełna opcja tytoni sprowadzanych przez "Świat Fajki". Rozumiem, że szukałeś Dunhilli i Petersonów... Też ich szukam :lol:
Cóż - w Łodzi jest jeszcze 6 niezłych trafik. Powinieneś coś znaleźć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”