Trafika przy ul Narutowicza 4

Miejsce na kontakt Łodziaków

Moderator: Moderatorzy

Dziku

Trafika przy ul Narutowicza 4

Post autor: Dziku » 11 lipca 2005, 16:16 - pn

Tak... Powstała w Łodzi nowa trafika. :) Kto¶ może zapytać - po cóż w Łodzi siódma trafika? (Oczywi¶cie licz±c tylko te większe...) Moim zdaniem przyda się, a sam fakt jej powstania wskazuje, że być może co¶ w branży drgnie.
Póki co asortyment fajkowy jeszcze ubogi, choć od biedy kupić co¶ można.
Na półkach komplet Alsbo, Amphora, zestaw Skandinawików, zestaw Larsenów oraz niektóre tytuły ze "¦wiata Fajki". Tytonie tylko w saszetkach, no, ale sk±d maj± być puszki skoro nie ma starych zapasów? Co warto podkre¶lić - ani jednej puszki Poschla, choć to pewnie stan chwilowy... Fajek na razie tylko kilka i niezbyt ciekawe. Sporo cygar, trochę do nich akcesoriów no i oczywi¶cie wory z podłymi tytoniami do skrętów. Podkre¶lam, że sklepik znajduj±cy się między laboratorium Agfy (Fokal), a restauracj± "Staropolsk±" jest wył±cznie trafik±. Nie jest to kiosk z pras±. Napis "trafika" widać zreszt± nad wej¶ciem. Cało¶ć wygl±da na kolejn± filię firmy p. Pietrzyka. Sprzedawczyni jest osob± przypadkow± i raczej nie zna się na tym co sprzedaje...

PS Przypomniało mi się, że widziałem jeszcze ze 3 Mac Bareny w asortymencie...
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2005, 17:52 - pn przez Dziku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cinek
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Cinek » 11 lipca 2005, 16:34 - pn

Od przybytku głowa nie boli. Może z czasem pojawi± się i inne tytuły (jak i gdzie indziej...) Może się kiedy¶ zmieni± przepisy akcyzowe i sprowadzanie czego¶ więcej będzie bardziej opłacalne.
Narutowicza 4 to dogodne położenie. A Larseny s± warte grzechu. Jeno fajki widziałem tam mizerne....
Walą się rządy i królestwa, a... fajka trwa.
Awatar użytkownika
bublik
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: bublik » 11 lipca 2005, 17:27 - pn

Może co¶ drgnie, w naszej nowej i jedynej sensownej trafice (też bez gazet itp.) ma już wszystko, co dostępne z tytoni na naszym rynku (bez starych zapasów :/) poza Mac Barenami. Dzisiaj się dowiedziałem, że MB będzie miał za tydzień, a za 2 tyg ma przyjechać kto¶ nowy. Pożyjemy, zobaczymy.
Odnomu - bublik, drugomu - dyrka ot bublika.
Dziku

Post autor: Dziku » 12 lipca 2005, 21:54 - wt

Trafika ta chyba jednak nie jest fili± firmy p. Pietrzyka.
Przechodz±c dzisiaj obok niej dostrzegłem tabliczkę z nazwiskami wła¶cicieli i były to inne osoby. Cóż - dla różnorodno¶ci i konkurencji - tak lepiej. Tylko asortyment fajczarski mógłby się poprawić...
Dziku

Post autor: Dziku » 08 sierpnia 2006, 18:19 - wt

Dziś zaszedłem tam na chwilę. Cały czas zestaw tytoni - standardowy. Czyli Larseny, Stanwelle, Skandinaviki, Amphora + trochę ze "Świata Fajki" i może ze dwa Mac Bareny. Cygar i cygaretek sporo, ale humidora nie widziałem. Co za sens niszczyć sobie towar... :roll:
Fajek mało, ale... jest perełka :wink: Czegoś takiego wśród nowych fajek w trafice jeszcze nie widziałem. Jest trochę wrzośców "no name" produkcji włoskiej (za +/- 70 zł). I jeden bent jest złożony w wielokrotnie wyśmiewany na Forum "odwrotny" sposób... Zawodowcy....
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 08 sierpnia 2006, 18:51 - wt

I jeden bent jest złożony w wielokrotnie wyśmiewany na Forum "odwrotny" sposób... Zawodowcy....
hmmm.. wiec moze tak ma byc? a jakby powolac komisje do sprawdzenia? moze my szaraczki sie wysmiewamy a caly wielki swiat tak pali?? to nalezy zbadac.
pozdrawiam:-)))
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Łódzkich Fajczarzy”