Sunday's Fantasy

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Klaudiusz
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Sunday's Fantasy

Post autor: Klaudiusz » 10 stycznia 2010, 14:40 - ndz

Cóż ja głupi zrobiłem, że dałem się omamić tej ładnej nazwie... Miały być fantazje, były koszmary. Pierwsze pyknięcie było znośne, drugie tragiczne, trzeciego już nie było. Dopiero później na puszce przeczytałem, że to Alojzy Pöschl! I stała się światłość...

Nie wiem co w składzie, ale pewnie standardowo Va, BlCav, Bu i cała masa sztucznych aromatów. Amerykanom pewnie by zasmakował, choć więcej tam BlCav niż Bu.

Aha. Room Note - niezły ;)

PS na rynku są papierosy pod tą samą nazwą - smakują i pachną o niebo lepiej!

Awatar użytkownika
Rheged
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Sunday's Fantasy

Post autor: Rheged » 10 stycznia 2010, 14:45 - ndz

Co prawda paliłem ten tytoń w formie papierosowej, ale wtedy bardzo mi posmakował. Przyjemny, leciutki aromacik. Co prawda mocno perfumowany, ale miła odmiana od codziennych tytoni. Chociaż oczywiście nie wiem, jak smakowałby w fajce...
Pipe of the rising sun
Sympathy for the pipe
Pipe of the storm
Born to be pipe

Awatar użytkownika
patrykk
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: patrykk » 10 stycznia 2010, 15:48 - ndz

Miałem dokładnie takie samo wrażenie jak Klaudiusz. Szkoda tylko pieniędzy na kupiona puszkę. Zapaliłem raz i podziękowałem:/
Po tym zajściu puszka wylądowała w szafie, całe szczęście mój kolega ma kobietę która lubi się raczyc takimi specyfikami więc oddałem z bojaźnią i podziwem w oczach jej ten tytoń.
Proszę pana, ja się nigdy nie spóźniam! Nawet jeżeli przychodzę trochę później, to mam widać ku temu poważne powody.
Śmiechowe
gg:9087227

Awatar użytkownika
zzklan
Początkujący
Początkujący

Post autor: zzklan » 29 listopada 2010, 22:21 - pn

Tytoń dzisiaj zakupiony i stwierdzam jednoznacznie, że nie jest on warty uwagi aczkolwiek nie jest zły... Możnaby go ocenić jako delikatny z nuta dziwnego aromatu, który nie jest uporczywy - całkiem przyjemny... Jednak smak bardzo płytki tak jakby suchy?!
Tytoń jak dla mnie pozostanie do eksperymentów! Dosypie napewno nieco alsbo Vanilia (nieudany zakup)
:)
Jacek

kajtek
Pykacz
Pykacz

Post autor: kajtek » 30 listopada 2010, 21:43 - wt

Nie będę pokazywał palcem ,ale po przeczytaniu wrażeń kolegi z forum, skusiłem się na papierosową wersję.
Tak gdzieś do 3 papierosa było całkiem śmiesznie.Tak wiem jestem twardzielem :lol: :lol: Potem rozdawałem na lewo i prawo żeby się ich jak najszybciej pozbyć.Miałem wrażenie jakbym palił mydło.Brrr..

Awatar użytkownika
Wojtek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Wojtek » 30 listopada 2010, 21:59 - wt

po spróbowaniu papierosów (najlepsze jakie palilem, a paliłem dużo) myślałem o tym tytoniu, ale chyba się przez was nie zdecyduję ;)
Palenie fajki zapewnia spokojny i obiektywny osąd spraw ludzkich - Albert Einstein

ODPOWIEDZ

Wróć do „Radfords”