Strona 1 z 1

Comoy's English Mixture

: 08 lutego 2006, 11:00 - śr
autor: bublik
Czy ktoś to palił?? W bazie Cinka jest tylko Scottish Mixt., na ASP niewiele, na tobaccoreviews.com jeszcze mniej i na dodatek skrajne opinie. Może ktoś się wypowie, kto zna ten tytoń. Z góry dziękuję :-)

: 08 lutego 2006, 13:25 - śr
autor: Thomas
JA znam! Doskonały tytoń.... Wspanialutki, nie dawno skończyłem puszkę. NAwet chyba już o nim pisałem na forum, jeśli tylko lubisz latakie i orientale musisz skosztować tego specyfiku!

Re: Comoy's English Mixture

: 08 lutego 2006, 21:35 - śr
autor: Cinek
bublik pisze:Czy ktoś to palił?? W bazie Cinka jest tylko Scottish Mixt., na ASP niewiele, na tobaccoreviews.com jeszcze mniej i na dodatek skrajne opinie. Może ktoś się wypowie, kto zna ten tytoń. Z góry dziękuję :-)
Nie ma, bo go nie paliłem. Z Comoy's znam tylko Irish i Cornish. Oba były przyzwoitej jakości. Więc sądzę, że warto go zapalić.

Re: Comoy's English Mixture

: 20 lipca 2013, 08:33 - sob
autor: gilroy
Wspanialutki, nie dawno skończyłem puszkę. NAwet chyba już o nim pisałem na forum, jeśli tylko lubisz latakie i orientale musisz skosztować tego specyfiku

Re: Comoy's English Mixture

: 20 lipca 2013, 08:34 - sob
autor: gilroy
Wspanialutki, nie dawno skończyłem puszkę. NAwet chyba już o nim pisałem na forum, jeśli tylko lubisz latakie i orientale musisz skosztować tego specyfiku Graniczy to z cudem, żeby je dostać. Widziałem gdzieś jak byłem w podróży. Nie pamietam tylko dokladnie gdzie to było Bardzo niewiele mogę zatem powiedzieć ale przestrzegam początkujących. Tytoń to dosyć trudny dla smacznego palenia i nie taki komfortowy w obsłudze jak np Black Mallory. Latakia w nim występuje ale imo jest jej niewiele , a że tytoń palił się dosyć gorąco (brak techniki) jej smaczki zanikały. Schowałem a otworzę jak do niego dojrzeję