Dama Pik

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

jony
Fajczarz
Fajczarz

Dama Pik

Post autor: jony » 21 grudnia 2006, 18:28 - czw

Czy ktoś z Kolegów palił ten tytoń? Dzisiaj oglądałem saszetkę o smaku śliwkowym i nabrałem ochoty na zapalenie tegoż specyfiku. Tylko nie wiem czy warto inwestować w takie nowości. :oops:
Serdecznie dziękuję za opinie.

p.s. obawiam się, czy to nie jest tytoń na poziomie Tilbury, albo jeszcze coś gorszego

pozdrawiam - jony
michal55555
Fajczarz
Fajczarz
Kontakt:

Post autor: michal55555 » 21 grudnia 2006, 18:45 - czw

Rownież jestem ciekaw co to za tyton, u mnie w mieście jest w kazdym sklepie z tytoniami, ale cena mnie odstrasza 8)
Dziku

Re: Dama Pik

Post autor: Dziku » 21 grudnia 2006, 19:44 - czw

jony pisze:(...)czy to nie jest tytoń na poziomie Tilbury, albo jeszcze coś gorszego (...)
Obawiam się, że to jest coś podobnego do Tilbury...
Sam nie paliłem i nie zamierzam, ale słyszałem kilka negatywnych opinii. Jedną z nich wygłosił mój znajomy leśniczy, palący w dwóch fajkach praktycznie tylko Alsbo (czarne i złote). No i jemu nie smakował ów wynalazek do tego stopnia, że do pieca wrzucił...
Awatar użytkownika
etherni
Pykacz
Pykacz

Post autor: etherni » 21 grudnia 2006, 23:04 - czw

Potwierdzam opinię Dzika - nie paliłem ale kto palił ten odradza... z "polskich" tytoni tylko "Staropolski nr1" zasługuje na miano tytoniu... wszelkie "Damy" i "Poniatowskie" nadają się do trucia karaluchów... z Poniatowskim miałem nieprzyjemność.
obecnie pykam:Malthouse,Rattray's Old Gowrie,Torben Dansk No.6 English Light

GG: 2974862
Korsarz
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Korsarz » 24 grudnia 2006, 09:54 - ndz

Paliłem ten tytoń na początku mojej przygody z fajeczką (bezpośrednio po tilburym)... i ... zapomnij o tym tytoniu, równie dobrze mógłbyś wykruszyć sobie tytoń z jakichś tanich papierochów i miałbyś to samo co Dama Pik... zapomnij szkoda pieniędzy

Pozdrawiam
:pipeman:
jony
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jony » 24 grudnia 2006, 09:59 - ndz

Od dwóch dni już o nim nie pamiętam :lol: Zakupy świąteczne poszły zdecydowanie w kierunku Stanwella.
pozdrawiam - jony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”