Gerd Jansen's Mischung No 212

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Gerd Jansen's Mischung No 212

Post autor: andnn » 10 grudnia 2007, 14:27 - pn

Ostatnio wpadło w moje łapki trochę leciwych tytoni. Między nimi jest 100g puszeczka na której widnieje Gerd Jansen's Mischung No 212. Nikt z moich znajomych "nie miał przyjemności" z tym tytoniem, pogooglowałem trochę i wyszło mi na to że Gerd Jansen to sklep tytoniowy w Hamburgu, a rzeczona puszeczka to chyba jakiś firmowany przez nich blend. Świadczyłoby też o tym to że napis "No 212" wygląda jakby był odbity z pieczęci. Puszeczka jest oryginalnie zamknięta i "zabanderolowana", a znaki na akcyzie świadczą że tytoń pochodzi z mniej więcej połowy lat 90. Na razie nie otwierałem, jeżeli ktoś z Was palił to niech sie podzieli wrażeniami... :)
Awatar użytkownika
andnn
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: andnn » 11 grudnia 2007, 08:00 - wt

Źle się wyraziłem w poprzednim moim poście że Gerd Jansen to sklep - maiłem oczywiście na myśli osobę która go prowadzi. Ja również nie znalazłem ani strony internetowej ani maila do pana Gerda, choć informacji o nim i o jego sklepie (a nawet muzeum tytoniu w Hamburgu) jest w sieci wiele. Co do mojej puszeczki to najpewniej poczekam z otwarciem do wakacji bo na razie mam co palić (wczoraj dzięki uprzejmości kolegi z Forum dotarła do mnie dostawa z Synjeco :wink: ), więc ew. niuansami smakowymi pochwalę się niestety później... 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”