Quintessence

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Quintessence

Post autor: Jarek » 31 stycznia 2005, 19:32 - pn

Czy ktoś miał możność degustowania Quintessence Premium Mild? Proszę o opinie.
Awatar użytkownika
Jarek
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Jarek » 09 marca 2005, 23:22 - śr

Spróbowałem i jeżeli nawet opinie się pojawią, to nie zmienię mojej negatywnej. Opakowanie: oryginalna, rzekłbym nawet wykwintna puszka, o kształcie zbliżonym do "piersiówki", zachęca do zakupu. Producent zapewnia, że jest to Va, Burley i BC. Producent anonimowy ( made in the EU), czemu się nie dziwię - też bym się wstydził firmować tą mieszankę, aczkolwiek niemieckojęzyczny, co wiele tłumaczy, łącznie z niedostatkiem tytoniu, który jest po prostu podłej jakości. Produkt na licencji Golden Blend Tobacco Company Inc. Wilson, North Carolina. Trudno znaleźć coś na temat licencjodawcy. Na stronie z Tennessee odszukałem tą markę i z tego co ustaliłem, wyróżnia się głównie tytoniami niezwykle przyjaznymi dla kieszeni. Podejrzewam, że jest to odpowiednik Tilbury'ego ( nie miałem nieprzyjemności palić, więc nie z autopsji, a z Waszych relacji wynoszę porównanie) na rynku amerykańskim. Sprytny Niemiec, na wzór skrzętnego świstaka od szwajcarskiej czekolady, opakował w srebrzyste, eleganckie pudełeczko, a głupi Polak (syndrom sroki?) zapalił ku przestrodze adresowanej do szlachetnej braci fajczarskiej.
love is...letting him light his pipe at the table after dinner...forgiving her for washing your pipes in the dish-washer
Awatar użytkownika
SlaWasII
Początkujący
Początkujący

Re: Odp: Quintessence

Post autor: SlaWasII » 11 kwietnia 2013, 20:38 - czw

Kiedyś, dawno temu, udało mi się kupić ten tytoń i mam wręcz przeciwne zdanie.
Cóż... nad gustami... i tak dalej... ;)

Tapatalknięte z mojego HTC
Słаwek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”