Paul Olsen- My Own Blend Balkan

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
dario
Początkujący
Początkujący

Paul Olsen- My Own Blend Balkan

Post autor: dario » 07 maja 2011, 02:08 - sob

Na stronie tobaccoreviews pisza ze jest to blend w stylu angielskim, z regionu Macedoni (orirental) i regionu Morza Czarnego, skladajacy sie z 50% syryjskiej latakii i virginias, tyle fachowcy..
Ja osobiscie po wypaleniu dwoch puszek 100g y trzecia w polowie ,moge powiedziec ,w calej krasie swojego braku doswiadczenia ze jest to tytoñ ,ktory mi smakuje , nie jestem fanem latakii, ale w codziennosci virgini ,ktora "polykam" ,jest wskazane troche dymku z "ciemnej strony ...", lagodny smak , nie narzucajacej sie lataki , wycisza slodycz virgini ,ale nie zabija jej prostego i bogatego smaku, bialy dymek , z przewijajacymi sie szoroniebieskimi smugami wypelnia pokoj , w fajce zostaje czysty bialy popiol, usta wypelnia delikatny smak , ktory mi sie kojarzy ( oriental :) ) z Bosforem , i moim ostatnim pobytem w Istambule ,prawie 20 lat temu , ( wtedy jeszcze nie palilem, sic.), puszczajac dym przez nos duzo mocniejsze i bogatsze odczucia ,znac "ciemna moc", ale sie podoba ,nie sprawia problemow z wilgocia ,nawet dla tak poczatkujacego jak ja, a nieraz palac "dymie", jak smok wawelski,..,uwazam ,ze nawet dla takiego zwolennika virginias ,jak ja, jest to tytoñ ,ktory warto miec w swoich zapasach ,zeby siegnac po niego w kazdym momencie ,cieszac sie bogactwem tak roznych i bogatych swiatow ,jakim pozwala sie zachwycac to magiczne ziele zwane Nicotiana tabacum , pozdrawiam , Darek!
...hay un millon de formas de fumar pipa, todas ellas corectas... (Steve Masticola)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”