Timm No Name

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Duszeek
Początkujący
Początkujący

Timm No Name

Post autor: Duszeek » 18 lipca 2016, 11:53 - pn

Kierując się recenzją Timm No Name - że jest podobny smakowo do tytoniu Peterson Sweet Killarney miałem nieszczęście go zakupić.

Pierwsze palenie szczęśliwy dla mnie odbyło się w mieszance 60% McBarena - Virginia No1 [ reszta mi została w słoiku Virginii ] i 40% No Name.
Wyszło nawet nieźle - tytoń super się palił do białego popiołu.

Po kilku dniach nabiłem fajkę już samym No Name - i oczy w słup. Wstrętne to, jakbym chwasty wysuszył i włożył do fajki - ostry nieprzyjemny smak. Po nim po raz pierwszy w życiu dowiedziałem się co to zgaga.

Nic to - myślę sobie, może mam zły dzień i tak wyszło - coś ze smakiem moim jest nie tak - może coś zjadłem i mi nie podeszło.

Po kilku dniach następne podejście - wypaliłem 1\3 fajki i wysypałem resztę - obrzydlistwo straszne, nie idzie tego palić.
Pierwsza myśl - wysypać to w cholerę do kosza, druga - dać teściowej - kręci sobie papierosy sama [ ale dumam dalej- baba zejdzie a mnie posadzą za otrucie czarownicy ].

W końcu przypomniałem sobie o pierwszym paleniu. Zmieszałem to 1\3 Timm No Name i 2\3 Virginia No1 i szło już to wypalić, bez rewelacji - ale jakoś daje się radę.

Podsumowując: Nie ma co porównywać No Name do Sweet Killarney. To tak jakby trabanta porównać z porsche [ to i to ma 4 kółka ].
Są i pozytywy - w końcu odczułem smak Virginia oraz Sweet Killarney.
Nie ufam już recenzją tytoni - są chyba pisane na zamówienie firm.
parck
Początkujący
Początkujący

Re: Timm No Name

Post autor: parck » 18 lipca 2016, 14:16 - pn

No, na szczęście nigdy nie kupiłem/zapaliłem tego tytoniu bo zawsze napotykałem na negatywne opinie. Potwierdzasz więc to co czytałem ;) .

Co ty masz za teściową Duszeek?
frm
Pykacz
Pykacz

Post autor: frm » 21 lipca 2016, 21:39 - czw

A jakiego TNN paliłeś ? Jest zdaje się kilka rodzajów tego tytoniu . Ja miałem kiedyś do czynienia z białym . Że nie jest smaczny to się zgodzę ale twoich odczuć nie potwierdzam . Dla mnie to był przesłodzony ulepek . I ta cecha może sprawiać , że komuś wyda się podobny do Sweet K . A do recenzji tytoni zawsze należy podchodzić ostrożnie . Ludzie mają różne upodobania i każdemu może smakować co innego .
jony
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: jony » 22 lipca 2016, 07:59 - pt

Nie wiem tylko po co został założony nowy temat skoro jest stary o TNN i to dosyć obszerny.viewtopic.php?f=59&t=312
pozdrawiam - jony
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”