Indigo + nic nie mowiący "Clan"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Piotrek F
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: Piotrek F » 28 maja 2007, 23:11 - pn

Dziękuję za radę :)
gg: 4770559
Awatar użytkownika
Gargi
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Gargi » 11 czerwca 2007, 11:51 - pn

Właśnie skończyłem palić "Clean Aromatic". Nie wiem skąd w nazwie Aromatic - ja nie wyczułem nic aromatycznego w tym tytoni, zapach w pomieszczeniu także nie ma nic wspólnego z tytoniem aromatycznym :(

Tytoń trzeba palić bardzo delikatnie bo potwornie się grzeje, tytoń dla uważnych i cierpliwych palaczy, w mocy lekki. Ładnie się wypalił bez kondensatu. Zaznaczam że to pierwsze palenie i wszystko może się jeszcze zdarzyć :) Jak narazie bez rewelacji :(
GG - 7330483
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Indigo + nic nie mowišcy "Clan"

Post autor: Jerry » 01 listopada 2007, 21:30 - czw

Właśnie skończyłem palić "Clean Aromatic". Nie wiem skąd w nazwie Aromatic - ja nie wyczułem nic aromatycznego w tym tytoni, zapach w pomieszczeniu także nie ma nic wspólnego z tytoniem aromatycznym
Drobny niuans językowy. Aromatyczny i aromatyzowany to dwie różne sprawy.
A Clan akurat jest tytoniem aromatycznym.
Thesary
Fajczarz
Fajczarz

Re: Indigo + nic nie mowiący "Clan"

Post autor: Thesary » 04 września 2010, 11:44 - sob

W mojej trafice widzialem wczoraj 5 tytoni tej marki, ciekawe czemu w Polsce sa tak trudno dostepne
„Przez to ziele możemy podziwiać wspaniałe dzieła Boga, który sprawia, że rzeczy są dziwne, wspaniałe, niezrozumiałe i cudowne dla ludzkiego osądu”
Jerry
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Jerry » 04 września 2010, 12:09 - sob

Thesary pisze:W mojej trafice widzialem wczoraj 5 tytoni tej marki, ciekawe czemu w Polsce sa tak trudno dostepne
pięć????

To dosyc ciekawe ponieważ sam producent przyznaje się tylko do trzech rodzajów

- Aromatic,
- Fine Aromatic
- Highland Gold.

Dla informacji. Nie jest to juz niestety tytoń holenderski tylko duński produkowany przez firmę Orlik.
To i tak lepiej niż miałoby go profanować Imperial Tobacco jak to się stało z Amphorą, którą w Holandii produkowała ta sama firma.

Zerknąłem jednak do netu i znalazłem info, że Clan firmowany jest przez Gallaher Limited grupę tytoniową wywodząca się z Irlandii, a obecnie tworzącą Joint Venture z Japan Tobacco i Reynoldsem.
Myślę, że strultura własnościowa jest bardziej skomplikowana od receptury tytoniu, więc nie podejmuję się mówić kto naprawdę jest właścicielem marki Clan, a kto ją produkuje.

Pozdrawiam
Jerry
Allegro: INSA
ebay: Jureknpl
Thesary
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Thesary » 04 września 2010, 14:55 - sob

Cztery :D :

4449 Clan (50 g)
1397 Clan Aromatic (50 g)
1645 Clan Fine Aromatic (50 g)
15701 Clan Highland Gold (50 g)
„Przez to ziele możemy podziwiać wspaniałe dzieła Boga, który sprawia, że rzeczy są dziwne, wspaniałe, niezrozumiałe i cudowne dla ludzkiego osądu”
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 09 listopada 2010, 19:44 - wt

Z Clanem (Aromatic) mam generalnie pozytywne skojarzenia. Już z torebki uderza przyjemnie tytoniowa słodycz. Pali się łatwo,nawet za łatwo. Nieco zaskoczyła mnie duża ‘nagarogenność’ tego tytoniu (może jakiś eksperyment z opalaniem?). W smaku trochę mi czegoś brakuje. Ciągle miałem wrażenie lekkiej nijakości. Jednak, przynajmniej w moim odczuciu, wszystkie niedoskonałości rekompensuje aromat pokojowy. Akuratny, niezbyt intensywny, lekki i znika, kiedy trzeba.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”