Alsbo Whisky

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
j4szczur
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Alsbo Whisky

Post autor: j4szczur » 08 maja 2008, 15:45 - czw

A zauważyliście, że wymienionego w temacie produktu nie ma na http://www.tobaccoreviews.com/brand_det ... =A&BID=285" onclick="window.open(this.href);return false;
??
I właściwie mało jest opinii na temat Alsbo. Może to nie jest tytoń, tylko jakiś duński (pachnący) kompost do ogrodu?
Awatar użytkownika
Marcin_Pro
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Marcin_Pro » 08 maja 2008, 20:20 - czw

j4szczur pisze:A zauważyliście, że wymienionego w temacie produktu nie ma na http://www.tobaccoreviews.com/brand_det ... =A&BID=285" onclick="window.open(this.href);return false;
??
I właściwie mało jest opinii na temat Alsbo. Może to nie jest tytoń, tylko jakiś duński (pachnący) kompost do ogrodu?
Bo chyba jakoś takoś Alsbo nie jest produktem Światowym ;)
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli". Albert Schweizer
Obrazek

Pipe Club Wrocław + Fajczarze.pl - Serwis poświęcony fajce i paleniu fajki
Awatar użytkownika
elvislike
Moderator
Moderator

Post autor: elvislike » 08 maja 2008, 20:21 - czw

j4szczur pisze:A zauważyliście, że wymienionego w temacie produktu nie ma na http://www.tobaccoreviews.com/brand_det ... =A&BID=285" onclick="window.open(this.href);return false;
??
raczej repelent...
pozdrawiam:-)
we are not what we eat, we are what we don't shit... (hugh romney)
Dziku

Post autor: Dziku » 08 maja 2008, 21:28 - czw

Cieszcie się, że tej whisky, którą jest aromatyzowane owo Alsbo nie sprzedają do picia. To by był szok gdyby ktoś niespodziewanie poczęstował... :lol:
Awatar użytkownika
Hobbit
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: Hobbit » 08 maja 2008, 23:36 - czw

Heh to whisky to ta ruda wóda na myszach, ale pewnie w ruskim wykonaniu - czyli podpałka do grila z bejcą. Tak sobie myślę że tym aromatyzują. Paskudka ten tytoń - fakt. Miałem nieprzyjemność spróbować dawno temu. I tak jak Skandinavika vanilia mam na czarnej liście. A pomyśleć że zapach skandinavika przez kilka pierwszych po powrocie do fajki paleń mnie interesował. hmmm
Prawdziwi twardziele nie jedzą miodu. Prawdziwi twardziele żują pszczoły. :)
Dziku

Post autor: Dziku » 09 maja 2008, 08:49 - pt

Tej wersji Alsbo to ja nawet do tytoni nie zaliczam. Moim zdaniem fatalna rzecz - nawet jeśli idzie o room note.
Jakieś pozytywne wspomnienia mam tylko o palonym przed laty Alsbo Black. Teraz (tak jak pisał bodaj Scorpio) kupować go nie zamierzam, po prostu by nie zniszczyć w sobie owych wspomnień.

A Scandinaviki to dla mnie paskudztwo może nawet gorsze od Alsbo. Bo bardziej podstępne. Ten waniliowy może i ma jakiś pozytywny walor dla otoczenia, ale jakież to świństwo dla fajczarza i fajki... :roll: Raz się poczęstowałem (gdy tytonie te pojawiły się w trafikach). Niesmak w ustach trwał bite dwie doby. Fuj...
Awatar użytkownika
pan Gajusz
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: pan Gajusz » 09 maja 2008, 15:21 - pt

Alsbo Whisky to jakaś masakra normalnie, koniec świata. Paskudztwo poniewiera fajczarza od pierwszego wdechu... pomijam nazwę, przez którą ludzie kochający dobre Whiskey (w tym moja skromna osoba) łapią się za głowę i rwą nagary z fajki...

Scandinaviki wyrzućmy do śmietnika zaraz obok Whisky :pipeman:

Proponuję kiedyś zebrać się i spalić po saszetce ...na ognisku :) w ramach protestu przed ograniczaniem polskiego rynku traffikowego głównie do takich shitów.
"Świat jest jedną wielką restauracją" Woody Allen
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 08 kwietnia 2010, 00:00 - czw

Plus za aromat pokojowy (pomimo, że czepliwy), publiczność jest zachwycona… I tyle. Z whisky nie ma nic wspólnego ani smak, ani aromat. Może trochę otwarty tytoń. Smak i zapach nieokreślenie słodki, po whisky spodziewałem się czegoś bardziej ‘wytrawnego’. Ale w końcu to tylko Alsbo.
BenZin
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: BenZin » 16 lutego 2011, 17:39 - śr

Dostałem go jakiś czas temu (darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy). Niestety - dostałem go ciut za późno, po wykończeniu Tilburych. Przy nich smakowałby świetnie, a tak - no, tylko tyle, że da się palić. Whisky w nim nie czuje, raczej nalewkę z włoskich orzechów. :D Sam sobie go nie kupię.
Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Ferroaras » 05 kwietnia 2011, 18:38 - wt

Właśnie go kupiłem i zapaliłem... cholera jasna... czemu w ogóle takie coś sprzedają??? Smakuje jak mydło! To nawet nie stało koło tytoniu nie wspominając whiskey! Nie polecam z najszczerszej głębi mego serca :D , nawet nie mam pomysłu co z nim zrobić teraz... może zakleje go tak oryginalnie i pójdę wymienić... hehe
Kto postępuje według reguł, najczęściej wywraca się o przypadek - Wojciech Bartoszewski
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 05 kwietnia 2011, 20:30 - wt

Kup dobrą Va i nawilżaj ją whisky przez jakiś czas, to będziesz tytoń whisky. Osobiście preferuję Va w fajce, whisky w gardle.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Ferroaras » 05 kwietnia 2011, 23:36 - wt

Ja też "łychę" wole pić, ale już go kupiłem... w tym cały problem.... czy możnaby go jakoś zmieszać z czymś innym, tak aby go nie wyrzucić?
Kto postępuje według reguł, najczęściej wywraca się o przypadek - Wojciech Bartoszewski
Alan
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Post autor: Alan » 05 kwietnia 2011, 23:38 - wt

Co Cię w ogóle podkusiło, żeby to kupić? :)
Uprasza się o nie zwracanie uwagi na tytuł i ilość gwiazdek pod moim nickiem
Awatar użytkownika
Ferroaras
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Ferroaras » 05 kwietnia 2011, 23:43 - wt

Odwiedziny w łódzkiej trafice i brak tytoniu... zakupiłem Savinelli Black Cavendish, Larsena a true delight i pomyślałem o tytoniu codziennym, wszędzie dostępnym... padło na Alsbo... a że miałem już Gold`a wybrałem to cholerne whisky... no i totalna wpada! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alsbo”