Alsbo Silver

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Pastor
Początkujący
Początkujący

Alsbo Silver

Post autor: Pastor » 26 marca 2011, 19:11 - sob

A czy któryś z kolegów próbował tego specjału?

http://www.mirtabaka.ru/Tabak-dlya-trub ... -4093.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam na top25snuff.com - rewelacyjne forum o tabakach!
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Alsbo Silver

Post autor: vlasij » 26 marca 2011, 19:57 - sob

Ja bym się spodziewał czegoś podobnego do znanych mi już tytoni Alsbo, tak więc nic specjalnego, moim zdaniem.

:offtopic: Ostatnio dyskutowaliśmy na temat rosyjskich fajek, między innymi poruszaliśmy aspekt ceny. I tak sobie patrzę na to Alsbo Silver i jego cenę i wychodzi, że Ruscy mają ten tytoń 10 zł taniej. Też bym tak chciał: tańszy tytoń, fajki droższe, ale za to bardziej mi się podobają od rodzimych, a i tak bym pewnie używane kupował :offtopic:

Pozdrawiam.
Pozdrawiam serdecznie!
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pastor » 28 marca 2011, 04:40 - pn

Jeśli chodzi o mnie, to z rodziny Alsbo lubię Gold, tytoń może nie jest wybitny ale na pewno solidny i smaczny; a tego srebrnego spróbowałbym chętnie - swoją drogą, to dziwne, że dostępny jest akurat na rynku rosyjskim, a u nas - już nie. Może to jakiś wariant "super light"?
Zapraszam na top25snuff.com - rewelacyjne forum o tabakach!
Hols75
Początkujący
Początkujący

Post autor: Hols75 » 27 maja 2013, 08:49 - pn

Silver się pojawił w sprzedaży :D na pewno kupię
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 04 czerwca 2013, 21:37 - wt

Niezmiernie się ucieszyłem widząc ten tytoń w ofercie polskich trafik. Od dawna zastanawiałem się jak go zdobyć, z czystej ciekawości. Pierwsza myśl po otwarciu saszetki: nie może być, biały Captain Black! Zakawendiszowany prawie na melasę do sziszy. Już widziałem, jak cofam to co kiedyś powiedziałem, że najlepszy z całej rodziny jest Alsbo Gold. Ale trzeba jeszcze zapalić. Bardzo starałem się wydobyć coś wyjątkowego z tego tytoniu, ale chyba nie wyszło. Kombinacja wanilii z owocami cały czas wydaje się mdła, mydlana, bez szczególnego wyrazu, za wyjątkiem pojawiających się czasem ostrych akcentów. Z rozpaleniem mogą być problemy, radzę podsuszyć przez ok. 30 min. Za to, można spokojnie palić jedną fajkę przez cały dzień.
honey
Początkujący
Początkujący

Post autor: honey » 20 sierpnia 2013, 12:10 - wt

i would like to appreciate you for sharing such a great info with us
passit4sure http://www.passit4sure.com
Certkiller 220-701 braindumps 220-701 braindumps
Certkiller ccna certification dumps ccna certification dumps
Certkiller 70-649 braindumps 70-649 braindumps
jorzo
Początkujący
Początkujący

Post autor: jorzo » 16 kwietnia 2014, 22:05 - śr

Otwieram paczkę i oczom nie wierzę (gdyż mało w fajczarskim życiu widziałem) a co to za czarne bobo? Zapach hmm.... po chwili jeszcze raz wącham,coraz ciekawiej. Jakieś toto mokre,zbite ale ładuję jak leci do komina. I... ?
Zdecydowanie najlepsiejszy tytoń Alsbo. Miękki taki jakiś,delikatny,super pachnie i wogóle. Spalam go regularnie choć nadal poszukuję graala :D ale pewno w tym zakresie cenowym to nie mam na niego szans :lol:
Szukam tytoniowego Graala.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alsbo”