Alsbo Mango

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
Pastor
Początkujący
Początkujący

Alsbo Mango

Post autor: Pastor » 26 kwietnia 2011, 08:49 - wt

Kolejny wariant Alsbo - na rynek szwajcarski tym razem
http://zigi.kiosk-marktplatz.ch/shop/US ... ec8fa13208" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam na top25snuff.com - rewelacyjne forum o tabakach!
Thesary
Fajczarz
Fajczarz

Re: Alsbo Mango

Post autor: Thesary » 27 kwietnia 2011, 23:20 - śr

Chyba bym się nie odważył zapalić takiego tytoniu...Tablica Mendelejewa w nim jest :D
„Przez to ziele możemy podziwiać wspaniałe dzieła Boga, który sprawia, że rzeczy są dziwne, wspaniałe, niezrozumiałe i cudowne dla ludzkiego osądu”
yopas
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: yopas » 28 kwietnia 2011, 10:54 - czw

Jeśli dobrze kojarzę, to jest taki tytoń, jak Stanwell Mango... a ponieważ podpisuje się pod tym ten sam Orlik (jesli dobrze kojarzę), to nie będę pisał, czym ten tytoń w mojej opinii jest. Kiedyś coś już podobnego napisałem o innym tytoniu i mnie Krzysiek (jazz) znielubił za to.
:twisted:

UkłonY,

EDIT: słowa "tytoń" użyłem (w moim prywatnym przekonaniu) na wyrost.
[...]
Awatar użytkownika
draco59
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: draco59 » 28 kwietnia 2011, 13:20 - czw

yopas pisze:Jeśli dobrze kojarzę, to jest taki tytoń, jak Stanwell Mango... a ponieważ podpisuje się pod tym ten sam Orlik (jesli dobrze kojarzę), to nie będę pisał, czym ten tytoń w mojej opinii jest. Kiedyś coś już podobnego napisałem o innym tytoniu i mnie Krzysiek (jazz) znielubił za to.
:twisted:

UkłonY,

EDIT: słowa "tytoń" użyłem (w moim prywatnym przekonaniu) na wyrost.
Nie znielubił , ino "żyj i daj żyć innym".A tak w ogóle to wysoce sobie cenię Twoje wypowiedzi - nawet , kiedy mnie wkurzają :twisted:
Nie wnikam,czy to jest tytoń , czy nie...ja tego nie zapalę , choć lubię aromaty.
A tak na marginesie - Czy tylko Ferrari , Mercedes i Rolls-Royce to samochody? Opel już nie?
A ja lubię Opla...i proszę mi nie mówić o jakichś porównaniach.I o wyrobach samochodopodobnych :twisted:
Pozdro
Krzysiek
PS.Przepraszam za :offtopic: ,ale nie samym konkretem człek żyje.
KKF Poznań-----------------
Canonnier
Fajkowy Dyskutant
Fajkowy Dyskutant

Post autor: Canonnier » 14 czerwca 2013, 14:52 - pt

No to zostałem fajczarzem-opalaczem. Spróbowałem, nie bacząc na całą Tablicę Mendelejewa, i zupełnie mi nie podchodzi. OK., sam tytoń ładnie pachnie ładnie wygląda, itp. Ale natychmiast po zapaleniu aromat znika jak kamfora, a burleye palą gardło i w ogóle robi się jakiś płytki, bez wyrazu. Do tego miałem poważne problemy z dopaleniem do końca. Koreczek jak z żadnego innego aromatu. Może znajdzie amatorów, ale ja raczej nim nie będę.
Awatar użytkownika
MAYA
Pykacz
Pykacz

Post autor: MAYA » 12 grudnia 2013, 14:42 - czw

Mi ten tytoń jakoś za szybko ulatnia się z komina :|
"Trzeba sobie jakoś radzić" powiedział górol i zawiązał buta dżdżownicą
ODPOWIEDZ

Wróć do „Alsbo”