Orlik Clan?

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy tytoniowi

Awatar użytkownika
michalsmiech
Początkujący
Początkujący

Orlik Clan?

Post autor: michalsmiech » 19 sierpnia 2010, 13:04 - czw

Witam! W Irlandii kupiłem taki oto tytoń (a swoją drogą to długo się nachodziłem aby jakikolwiek tytoń do fajki znaleźć)

http://img541.imageshack.us/i/img0262p.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Szukałem, wydaję mi się dokładnie, informacji na jego temat na forum lecz, niestety, niczego nie znalazłem. Czy ktoś może mi na jego temat opowiedzieć? Pisząc ten post palę go w tej chwili i nie wydaję mi się on za specjalny... Cena moim zdaniem także wysoka, 8 euro za 25 g
„wsi spokojna, wsi wesoła
jakiż głos twej chwale zdoła!”
Awatar użytkownika
Lolek
Pykacz
Pykacz

Re: Orlik Clan?

Post autor: Lolek » 19 sierpnia 2010, 13:31 - czw

michalsmiech pisze:Witam! W Irlandii kupiłem taki oto tytoń (a swoją drogą to długo się nachodziłem aby jakikolwiek tytoń do fajki znaleźć)

.

Szukałem, wydaję mi się dokładnie, informacji na jego temat na forum lecz, niestety, niczego nie znalazłem. Czy ktoś może mi na jego temat opowiedzieć? Pisząc ten post palę go w tej chwili i nie wydaję mi się on za specjalny... Cena moim zdaniem także wysoka, 8 euro za 25 g
Trochę już jest napisane na forum o tym tytoniu (patrz: Opisy tytoni » Inne - Indigo + nic nie mowiący "Clan"). Sporo informacji moźna też znaleźć na stronie http://www.tobaccoreviews.com/index.cfm" onclick="window.open(this.href);return false; (60 opinii na temat tytoni to sporo ;) ).
Czasem warto powalczyć z wyszukiwarką (prawy górny róg strony "Szukaj"). :twisted:
gg 10891318
Awatar użytkownika
michalsmiech
Początkujący
Początkujący

Re: Orlik Clan?

Post autor: michalsmiech » 19 sierpnia 2010, 13:33 - czw

Dziękuje bardzo:)
„wsi spokojna, wsi wesoła
jakiż głos twej chwale zdoła!”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Orlik”