Rozpuszczalnik do szelaku w Gdańsku.

Miejsce na kontakt fajczarzy z Trójmiasta

Moderatorzy: Kiwi, Moderatorzy

3promile
Początkujący
Początkujący

Re: Witam

Post autor: 3promile » 24 lutego 2012, 16:09 - pt

SSlave, dzięki.
Vlasij, obawiam się, że do trafiki na dworcu nie ma po co jechać, chyba że po Alsbo... bieda straszna. Nie wiem jak w Galerii Bałtyckiej, bo byłem dwa miesiące temu i... i też była bieda.
Awatar użytkownika
JSG
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran
Kontakt:

Re: Rozpuszczalnik do szelaku w Gdańsku.

Post autor: JSG » 25 lutego 2012, 11:10 - sob

Blik, albo kremer (pierwszy to Toruń, drugi Kraków. Ja się zastanawiam poważnie czy u kremera nie zamówić 30l. wtedy cena za litr wychodzi naprawdę atrakcyjna.

Krzyś- w Warszawie, kupisz na długiej, to jest to samo co u Kremera, bo oni mają pełen katalog, ale cena jest trochę wyższa.

Z drugiej strony mój ojciec kupuje u Blika zwykle paletę towaru, potem mi wysyła PKESEM za 5zł.

Mnie kupowanie przez sieć denerwuje. Ostatnio kupiłem piłę za 19zł, przesyłka 25.
moim cholernie subiektywnym zdaniem
----------------------------------
Amatorska Pracownia Wytwarzania i Reperacji Fajek
SSlave
Początkujący
Początkujący

Post autor: SSlave » 25 lutego 2012, 15:48 - sob

U Hajdula rozpuszczalnik Kremera, opakowanie 1L puszka, cena równe 18 zł.

@vlasij wiem, że tego nie negujesz. A ja chciałem tylko napisać dlaczego mi się mniej opłaca zamawiać z neta : )

@3rpomile właśnie szkoda, że w internecie nie można podpatrzeć co dokładnie mają w GB. W przypadku dworca to przynajmniej można zobaczyć że bieda bez wychodzenia z domu.
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 26 lutego 2012, 10:05 - ndz

Doprawdy nie wiem co dokładnie ta "bieda" ma znaczyć??? Bo to pojęcie subiektywne chyba. Znaczy się : "nie ma akurat tego co bym chciał kupić"?
czy "nie ma tytoni dobrej klasy" ?
albo
"nic zupełnie nie ma"?

IMO w obu razem trafikach można zrobić względem tytoni fajkowych zakupy porównywalne do fajkowa.pl. Względem fajek jest nieco gorzej, ale z pewnością można coś wybrać. Trudno oczekiwać aby trafika sprzedawała rozpuszczalniki do farb. Fajkowo.pl jest w tym względzie ewenementem na skalę bodajże światową. (...i chwała mu za to!).

Zdaję sobie sprawę ,że bywają trafiki zaopatrzone lepiej aczkolwiek pomiędzy "biedą" a "dostatkiem" jest obszar względnego zadowolenia . Osobiście , gdybym miał potrzebę zakupów tytoniowych i miał przeznaczoną na to odpowiednia kwotę spokojnie mógłbym coś kupić.
SSlave
Początkujący
Początkujący

Post autor: SSlave » 26 lutego 2012, 13:46 - ndz

@golf czarny
Ja określenie "bieda" użyłem tylko odnośnie tytoni (domyślam się, że 3promile też tylko to miał na myśli). Mając wybierać jedno z pojęć podanych prze Ciebie, wybrałbym, że "nie ma tytoni dobrej klasy", nie licząc dosłownie kilku. Chociaż one ratują sytuację, więc nie jest to skrajna "bieda". W zeszłym tygodniu w saszetkach były 3 tytonie do wyboru, SG trochę więcej, ale systematycznie znikają. Teraz pojawiły się głównie pokroju Alsbo. No dla niektórych starczy.
Oceniam jedynie wybór tytoni w dworcowej trafice i tylko jej aktualny stan, który na pewno niedługo się poprawi. W tej chwili jest jak jest. O reszcie asortymentu fajkowego nikt nic nie wspominał. Według mnie jest bardzo dobrze. I w ogóle.. będzie dobrze 8)
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: vlasij » 26 lutego 2012, 16:32 - ndz

Jeżeli chodzi o gdańską trafikę na dworcu, to jest coraz lepiej zaopatrzona w tytonie. Dostanie się tam coś od SG, Rattray'a i MB.

@JSG: odnośnie zakupów w sieci, jeżeli kupuję towar, który już znam, a nie ma go w najbliższej okolicy, to często wolę internet, bo wychodzi taniej (w zależności od gabarytu) i oszczędzam czas.
Pozdrawiam serdecznie!

Wróć do „Forum Trójmiejskich Fajczarzy”