Zdrowo...napruci czyli pocałujta w ... wójta.

Miejsce na kontakt fajczarzy z Trójmiasta

Moderatorzy: Kiwi, Moderatorzy

golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Zdrowo...napruci czyli pocałujta w ... wójta.

Post autor: golf czarny » 05 stycznia 2015, 11:19 - pn

Oczywiście, trochę to niekulturalne nawet po wykropkowaniu. Ale jakoś realizacja w wydaniu "restauratorów" zakazów tytoniowych nijak nie przystaje do używania ładnej polszczyzny. Za to co oni wyprawiają ( wespół z ustawodawcą) knajactwo się należy.Otóż lata 2013-2014 w mieście Sopocie "zaowocowały" masową likwidacją miejsc gdzie można byłoby z dymem fajkowym puścić czasu odrobinę i złotych parę . Zdenikonityzował się "Błękitny Pudel", zlikwidował się przybytek z dobrym jadłem i salą dla palących w "Krzywym Domu" i wreszcie zamknął się "Kinsky" -zdawałoby się odwieczny bastion dekadencji i dymu. Można by się zastanowić nad czym biadam. Przecież zdrowo jest. Nie będą się u wód bałtyckich, dorośli Polak z Polką o impotencję przyprawiali. Niemniej jednak pobyt w kurorcie nie wyklucza marskości wątroby oraz stanów delirycznych. Wódki,wina,piwa bowiem w bród ,we wspaniałym wyborze i przystępnych cenach. Skoro nie palić można zatem pije się choćby z nudów.
Z drugiej strony ciekawe co by się stało gdyby potraktować alkohol równie rygorystycznie jak tytoń. Bo przecież społecznie jest masakra. Podczas ostatnich odwiedzin u znajomych w rozmowach wyszły co najmniej trzy rodzinne tragedie spowodowane przez alkoholizm. A to wcale nie był margines społeczny.

Szczęśliwie u mnie sporadyczny rausz pobudza wędrówkę. I tak trafiłem do knajpy ( to jest najlepsze słowo) "KissAss" . No właśnie nazwa nawiązuje do tytułu. W środku natomiast tani wyszynk ale MOŻNA palić. Niestety cena trunku przyciąga posiadaczy cery trądzikowej. Nie wiem czy aby dało się tam zorganizować poważniejsze fajczarskie spotkania. Może trzeba powoli wdrażać. Aczkolwiek takie cóś jest i popielniczki serwuje.
Awatar użytkownika
vlasij
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Re: Zdrowo...napruci czyli pocałujta w ... wójta.

Post autor: vlasij » 05 stycznia 2015, 14:14 - pn

Kinsky się remontuje. Podobno do końca stycznia. Zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam serdecznie!
Fajczarz
Fajczarz

Post autor: Kiwi » 19 lutego 2015, 17:51 - czw

No szkoda by było Kinskiego stracić, ale się zobaczy co wyjdzie...
Arrr, mocne... Rwane przy samej dupie...
golf czarny
Fajczarz Weteran
Fajczarz Weteran

Post autor: golf czarny » 21 lutego 2015, 17:46 - sob

Cały czas w stanie remontu. Tak się wydaje. Przynajmniej tydzień temu czynny nie był.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum Trójmiejskich Fajczarzy”